Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Při loupeži v bance lupič zakřičel:
„Nehýbejte se! Peníze patří nám, vaše životy vám!“
Všichni v bance si tiše lehli.
[Tomu se říká koncept změny myšlení. Akceptace situace.]
Když si jedna žena lehla provokativně na stůl, lupič na ni zakřičel: „Prosím, buďte civilizovaná! Toto je loupež, ne znásilnění!“
[Tomu se říká být profesionální. Soustředit se jen na to, co máte dělat.]
Po návratu domů mladší lupič (s maturitou) pověděl staršímu lupiči (který nedokončil základní školu): „Poďme spočítat, kolik jsme to uloupili...“
Ten mu ale odpověděl:
„Seš blbej?! Je tu tolik peněz, že bysme to počítali hodně dlouho! Pustíme si zprávy a tam nám to přesně řeknou.“
[Tomu se říká zkušenost. Častokrát je lepší jak kvalifikace na papíru.]
Po tom, co lupiči odešli z banky, pokladník chtěl rychle volat policii a ředitele banky. Ale vedoucí mu sdělil:
„Počkej! Nejprve si vezmeme z trezoru těch 15 miliónů, co nestihli sebrat, a přidáme je k těm dvaceti, co nám ukradli...“
[Tomu se říká plavat s proudem. Změnit nepříznivou situaci na svoji výhodu.]
Pokladník potom řekl:
„Bylo by fajn, kdyby nás vyloupili každý měsíc...“
[Tomu se říká racionalita. Osobní štěstí je důležitější než tvoje práce.]
Večer ve zprávách ředitel banky hovořil o 100 miliónech, které byly ukradeny. Lupičům to nedalo, ale napočítali jen 20 miliónů.
Byli velmi nahněvaní a stěžovali si:
„Riskovali jsme svoje životy a máme jen 20 miliónů! A ty svině z banky si sebraly 80 miliónů lusknutím prstů...“
[Tomu se říká důležitost postavení. Být bankéřem je lepší než být obyčejným zlodějem.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mladý muž přijde ke klášteru v nejmenovaném městě, na dveřích visí cedulka s tímto zněním: \"v rámci finanční krize Vám naše sestry nabízí sexuální radovánky za poplatek 1000 Kč, v případě zájmu zazvoňte\". Mladý muž tedy nelení a zazvoní. Dveře otevře hezká mladá sestra, usměje se a požádá jej o tisícovku. Po jejím obdržení mu praví \"běžte touhle chodbou až na konec, tam jsou na pravé straně dveře, do těch vstupte a počkejte tam na mne\" Natěšený mladý muž prolétne chodbou, zabočí do dveří a ocitne se opět na ulici, dveře se za ním zabouchnou a on na nich čte : \"Dneska s Vámi vym*dala sestra Marie\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čech si vezme Vietnamku.
Svatební noc.
„Miláčku, já bych měl chuť na šedesátdevítku.“
„Kšechké kuže s rýží?“

„Konečně jsem zjistil, kde má moje stará bod G!“
„Fakt? A kde?“
„U svý sestry.“

Víte, proč při kocovině tolik bolí hlava?
Protože mozkové buňky, které přežily, kopou hrobečky pro ty mrtvé.

Jde pán po ulici pomalým širokým krokem a za ním vzrušeně diskutují dva jiní pánové. Po chvíli ho dojdou a jeden z těch dvou mu povídá:
„Promiňte, pane, sledujeme vás už chvíli a nemůžeme se dohodnout. Kolega je ortoped a tvrdí, že vaše chůze je způsobena artrózou kyčelního kloubu. Já jsem neurolog a tvrdím, že vaše chůze je způsobena zánětem sedacího nervu. Můžete nám říct, co z toho je pravda?“
Oslovený pán se smutně usměje a povídá:
„Koukám, že jsme se v diagnóze zmýlili všichni tři. Já jsem si myslel, že to bude jenom prd...“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Slečno, proč pořád mlčíte?"
"Protoze chci."
"Tak vy chcete, a mlčíte?!"

 

V Košicích na nádraží se ozve z rozhlasu:
"Tururu, Tururu, na tretiu kolej prijede za hodinu rychlík z Bratislavy."
Dlouho se nic neděje a pak se zase ozve:
"Tururu, tururu, tururu na tretiu kolej prijede za štvrt hodiny rychlík z Bratislavy."
Zase se nic neděje a pak se ozve: "Tururu, tururu, za štyri minuty prijede rychlík z Bratislavy."
Za čtyři minuty se opravdu přiřítí rychlík na nádraží, narazí na rouru, vykolejí, vagóny jsou po celém nádraží, spousta mrtvých a z nádražního rozhlasu se ozve: "Vy somári, keď som vám už trikrát povedal, že máte odnésť z kolejí tu ruru!"

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...