ozzy56 Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 Nemyslím stahovacíma páskama, u pežotu jsou většinou poklice jen naražené na disk, některé značky je mají připevněny aspon přes dva kolové šrouby, což je myslím lepší...,celkem se tady dost kradou...,nebo na to kašlete a je vám to jedno? nápady jako kup si Alu kola necháme na jindy, joo Citovat
Šalda Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 Já je přidělával silonem na ryby, není to vidět a urvat to taky nejde:) Citovat
hYena Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 Pořádně je poškrábej o obrubník, pak ti je nikdo neukradne ne, vážně... Myslím, že jinak jak stahovací páskou to nepůjde. Nebo jsou i na šrouby, ale to se málo kde vidí... A nebo si je přilep Mamutem Citovat
Péťa Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 Neřeším. Momentálně mám na autě 3 - jednu jsem asi někde ztratil. Citovat
Edison Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 Čéče... i o poškrábaný s lehce polámanými okraji lze přijít... Zejména v oblastech se zvýšenou koncentrací hůře přizpůsobivých spoluobčanů. Citovat
ozzy56 Odesláno 8. prosinec 2011 Autor Odesláno 8. prosinec 2011 Proč to píšu--synovi jsem dal 15\'\' zánovní poklice, měl je na autě PUL hodiny a byly pryč Citovat
Vítek1 Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 ja je mam jenom proto ze jsem je dostal k autu jestli je nekdo ukradne tak nevim jestli jeste koupim, origo jsou drahe neorigo vetsinou hnusne a je lepsi nechat holej plech Citovat
KingSpade Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 mě kradly poklice stromy na lesních cestách.. poklice odstřelila a prásk do stromu Citovat
ozzy56 Odesláno 8. prosinec 2011 Autor Odesláno 8. prosinec 2011 marko306 nene, byly to jiné poklice:) [upravil dne 8/12/11 20:23 od ozzy56] Citovat
hYena Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 Normálka, taťkovi jsem koupil krásné poklice, stály balík, nebyly to ty běžné, ale takové \"gumové\".. Že se jen tak nepoškrábou a nelámou se... Na autě byly celé 2 hodiny. To je jako kdybych 1200kč vyhodil z okna,... A byli přidělány nenápadnou, skvěle schovanou, stahovací páskou. Měly totiž vzadu malinký prostor pro upevnění té pásky, takže ten kdo je kradl věděl o co šlo... Citovat
koblih69 Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 Poklice se mi ztratily naposledy v roce 98 na Fáčku Citovat
Medvěd Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 Puklice mám na zimákách a vzhledem k tomu, že v zimě jezdím většinou v sajrajtech, nikdo nemá potřebu se se špinavýma puklicema špinit - kór když v okolí najde kupu \"leštěnek\". [upravil dne 8/12/2011 20:32 od Medvěd] Citovat
Péťa Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 Poklice se mi ztratily naposledy v roce 98 na Fáčku Od té doby žádné nemáš? Citovat
koblih69 Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 V zimě kromě jednoho roku vždycky a z toho 5 let i přes léto... ale myslím, že klíč je v tom co psal Medvěd Citovat
parolla Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 Mne sa ešte (chvalabohu) nepodarilo o puklice prísť,ani susedom a kolegom puklice nezmizli. Vôbec ich nezaisťujem páskmi alebo niečím podobním.A pretože hliníkové disky nemám a ,,nemusím,, tak mám dve sady puklíc ktoré zakladám vždy pri letnej a zimnej výmene kolies. Citovat
Czedisonek Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 nejlevnější jepky z teska za 49 kus to jistí. Žiju kde žiju. Čechiše republik und das gance čechiše folk is ajn simulantn bande. Citovat
wooody Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 já je mám chycený takhle http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/374090_2196664560494_1363645943_31846929_1119414010_n.jpg hezky pod šrouby Citovat
Guest StibTo Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 Nijak.. Ale taky uz mi jednou corkli.. Stahovaci paskou je to pekne hnusny. To kdyz uz tak to udelat jak Wooody. Nicmene ja mam za to,ze kdyz znesnadnis parchantovi kradez nakrknes ho a sice Ti mozna nic neveme ale auto najdes prinejmensim s propichanejma gumama. . . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.