Jump to content

marko306

User
 • Posts

  8,335
 • Joined

2 Followers

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Nitra-Dražovce
 • Stát
  Slovenská republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  306marek@gmail.com

Recent Profile Visitors

2,969 profile views

marko306's Achievements

Inventář Peugeot-clubu

Inventář Peugeot-clubu (6/6)

32

Reputation

 1. Myslím, že budeš potrebovať aj vypínač s dvojklikom. Prvá poloha vypne (otváranie/zatváranie) keď pustíš a druhá poloha je automat. 206 mala myslím taký vypínač na okná, ale už nie som si na 100% istý. Možno píšem bludy
 2. marko306

  Kolik mate najeto?

  Ani nemoze nikto povedat ze je stocene
 3. marko306

  Kolik mate najeto?

  Evasion tiez este zije? Ci to uz je druhy?
 4. marko306

  Kolik mate najeto?

  Preboha, to ťa stále neprestalo baviť robit km?
 5. marko306

  Kolik mate najeto?

  Dušan to je stale ten istý Master?
 6. A klimatizácia ti funguje? Chladí? Kompresor ti zapne? Lebo keď nezopne saharu, nemusí zapnúť ani kompresor pre nedostatok chladiva.
 7. Je to predpríprava na iné doplnky. Takých konektorov máš určite ešte pár po aute.
 8. Ak je to 94kw, tak tam sa vstreky nekódujú.
 9. Ak by mal ešte niekto náhodou takýto problém, tak letenka bola zrušená bez akého koľvek upozornenia či mailu a hlavne bez poplatku. Keby bola vyplatená, už by tam bol storno poplatok.
 10. Caute. Idem na vás s otázkou, že či tu niekto nevie čo sa stane ak nevyplatím rezerváciu letenky Austrian airlines. Omylom som zabudol rezervovať sedadlá spätným letom a dorezervovať ich momentálne nie je možné. Až 24 hod pred odletom ich môžem dorezervovať, kde ale už nie je isté že budeme sedieť všetci spolu. Letenku mám vyplatiť do 24 hodín, tak najschodnejšie riešenie pre mňa je nevyplatenie letenky a tým pádom by sa stornovala. Jedná sa mi o to či tam nebudú chcieť po mne nejakú pokutu potom platiť. Nič take som nenašiel, ale pre istotu sa pýtam, či už dakto neriešil niečo takéto. Dakujem
 11. Tak toto nepoteší. Vždy tŕpnem aj ja keď idem do HR na dovolenku. Diagnostika aj s vercajgom v kufri nesmie chýbať. 21.7.- 28.7. som bol na Pašmane cez Zadar a na hraniciach s HR a HU sa mi cestou tam začalo rozpadávať ložisko na prednom kolese, ale vydržalo tam aj späť. Bol som rád, že som ho nezavaril.
 12. Lebo momentalne viem o jednom probléme s aut. prevodovkou v 307 1.6 benzín pred faceliftom a odyšla tam ževraj RJ prevodovky a tá RJ odfajčila aj prevodovku, ale to že je RJ prevodovky chybná zistili až po výmene a kúpe druhej prevodovky za 1100€. Tak ma to dosť prekvapilo keďže automaty v PSA boli celkom spoľavivé.
 13. Nebudem zakladať novú tému a preto sa spýtam tu. Ako je to s automatom v 206? Zaujíma ma spoľahlivosť. Ďakujem
 14. Vojenské verzie Tatry 815 mali sinchróny. Ale vždy nejaký časom odyšiel. Najčastejšie trojka
×
×
 • Create New...