Lihous Odesláno 22. říjen 2021 Odesláno 22. říjen 2021 Ad Blue jsem nesehnal - vsude jen - vcera se doprodalo a nebo prijel pan a vzal vse. Pripadne maji prijet ale .... U nas rano v Solnici bylo na tamni benzince ale NE DO KANISTRU a s vecerem jsem na totemu videl v C.Trebove u Korada. Jinak uz i u nas v Dobrusce Verva 100 - 40.40 skoro neuveritelne! Polsko jedu zase zitra odpoledne ale nevim jak bude casu ... Citovat
BubakGS Odesláno 23. říjen 2021 Odesláno 23. říjen 2021 Tak mě Lihous právě zachránil. Koupil mi 2 kanďáky po 5 litrech v Polsku... HonzaZ, Péťa, PaKr a 3 další ohodnotil 6 Citovat
Lihous Odesláno 23. říjen 2021 Odesláno 23. říjen 2021 Dnes odpoledne ma oblibena v PL bohuzel zase za vetsi penize 6,34zl Citovat
Guest Petr 3008 Odesláno 23. říjen 2021 Odesláno 23. říjen 2021 Dneska jsem to obhlídnul. AdBlue v kanystrech v obchodech vykoupeno, ale na čerp. stanicích Č.Budějovice Globus a ve Vodňanech normálně dostupné. Citovat
rhinos Odesláno 23. říjen 2021 Odesláno 23. říjen 2021 ja hlásím že v Plzni na Globusu cedulka že AdBlue není Citovat
Medvěd Odesláno 24. říjen 2021 Odesláno 24. říjen 2021 (upraveno) Rhinos - v DE prý je zatím normálně litr za cca 1€ Upraveno 24. říjen 2021 uživatelem Medvěd Citovat
pavelu96 Odesláno 24. říjen 2021 Odesláno 24. říjen 2021 No v Dojčlandu AdBlue dokonce zlevňuje - včera stál 10l kanistr 11,99 Euro a dnes je za 8,29 Euro Ale, zase doprava sráží cenu z5 na české poměry... https://www.hood.de/i/bluesky-adblue-inkl-ausgiesser-10-l-91900229.htm?utm_source=gshopping&utm_medium=pc&utm_campaign=shop Citovat
ozzy56 Odesláno 24. říjen 2021 Odesláno 24. říjen 2021 dnes Mošnov BA95 za 34.50, mají i AdBlue za 16.90 Citovat
radim.1008 Odesláno 24. říjen 2021 Odesláno 24. říjen 2021 Benzina Králíky Efecta 95 37,30,-, Zábřeh Shell Natural 95 36,90,-, Jablonné nad Orlicí EuroOil Optimal 95 36,20,-, Optimal Diesel bez bisložek 35,20,-. Víc si toho nepamatuji. BubakGS ohodnotil 1 Citovat
BubakGS Odesláno 25. říjen 2021 Odesláno 25. říjen 2021 (upraveno) @Lihous ..u Tebe se ve stredu stavim pro to baleny AD Blue z Polska - dam to do archivu do garaze. Protoze balene AdBlue tady porad neni a na benzinkach ve stojanech je jen, kdyz jim zrovna dovezou, nez si to idioti zase (pres zakaz) vytoci do kanystru (jak jsem rano videl na vlastni oka) a pak tady zase nebude.... Upraveno 25. říjen 2021 uživatelem Radek Hurvajz Citovat
Pepito Odesláno 29. říjen 2021 Odesláno 29. říjen 2021 (upraveno) Dnes u nás v práci. Benzín. Upraveno 29. říjen 2021 uživatelem Pepito Péťa a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
Péťa Odesláno 29. říjen 2021 Odesláno 29. říjen 2021 O kačku levnější, jak ONO Pepito ohodnotil 1 Citovat
Namor74 Odesláno 1. listopad 2021 Odesláno 1. listopad 2021 Dnes LPG na PB Trans, Hradecká, Pardubice. Cena 17,50 Kč (v září, kdy jsem dělal revizi a měnil nádrž na LPG, tak byla cena 12,40 Kč ) Citovat
PaKr Odesláno 4. listopad 2021 Odesláno 4. listopad 2021 nevím jestli sem nebo do vtipů, když je to pravda BubakGS, Péťa, Pepito a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Fishman Odesláno 4. listopad 2021 Odesláno 4. listopad 2021 Sice už to netankuju, ale dnes Benzina Břeclav Verva 100 za 41,50 Kč, to je snad v ČR rekord. Citovat
Lihous Odesláno 4. listopad 2021 Odesláno 4. listopad 2021 Neni myslim ze nase Dobruzska Benzina mela na totemu 41.90 za Vervu 100 - ale nechce se me tam jit a kouknout se na to na zivo ? Citovat
radim.1008 Odesláno 5. listopad 2021 Odesláno 5. listopad 2021 V 2. 10. 2021 at 20:37, radim.1008 napsal: Žamberk Benzina Efecta 95 34,20,- víkendová cena. V týdnu +0,50,-. Žamberk Benzina Efecta 95 36,70,- víkendová cena. V týdnu +0,50,-. Citovat
PaKr Odesláno 5. listopad 2021 Odesláno 5. listopad 2021 tady mají Vervu 100 taky za 41,90, ale na Devíti křížích byla o víkendu za cca 46 Citovat
Péťa Odesláno 5. listopad 2021 Odesláno 5. listopad 2021 Náchod Benzina Verva 100 41,90 - to bude nějaká jejich jednotná cena Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.