Charlie 1 Odesláno 21. prosinec 2014 Odesláno 21. prosinec 2014 tos daval ještě do 20l kanystru ne Citovat
Milan+ Odesláno 21. prosinec 2014 Odesláno 21. prosinec 2014 Poslední tankování (v červeném rámečku jsou litry, a to ještě zdaleka nesvítilo hladové oko...) Cena vcelku po přepočtu běžná už i u našich pump a pokud nesvitilo oko ,které byvá na cca 6až 8lt, nádrž to má pokud se nepletu jak 807 na 80lt,tak je asi někde chybka. Možná jim proměřoval stojan. Citovat
Lukaydo 407 Odesláno 21. prosinec 2014 Odesláno 21. prosinec 2014 ostrava automont csw 29.90kč benzin i nafta před tydnem stal 32kč tankuju tak pořad, jinak omw,benzina atd 35 atd šmejdi Citovat
Lukaydo 407 Odesláno 21. prosinec 2014 Odesláno 21. prosinec 2014 http://www.automontcsw.cz/cs.php Citovat
milanblatnica Odesláno 21. prosinec 2014 Odesláno 21. prosinec 2014 http://auto.sme.sk/natankuj/?typ=phm&phm=13&sluzba=0&kraj=8&znacka=0 Citovat
oddie Odesláno 21. prosinec 2014 Autor Odesláno 21. prosinec 2014 Cena mi byla poměrně šumák, prostě jsem nechtěl tankovat u nás, takže OMV Hobersdorf - poslední pumpa (nonstop) před začátkem dálnice na Vídeň, cca 4h ráno, proto je na účtu taky kafe, croissant a dálniční nálepka Nádrž je ofic. 80 litrů, nicméně mám vyzkoušeno, že od vypnutí pistole po docvakání hladiny až úplně po hrdlo je cca 15 litrů, takže od svítícího hladového oka po hrdlo se dá natankovat i přes 90 litrů. Akorát se pak samozřejmě musí hned jet, protože nezbývá žádná rezerva na případné změny teploty, takže nechat takto natankované auto někde stát na slunci, vyteče to. Citovat
Marcel00 Odesláno 22. prosinec 2014 Odesláno 22. prosinec 2014 Nafta Wolfstahl - Austria 1,18 Citovat
Pe.Tr Odesláno 23. prosinec 2014 Odesláno 23. prosinec 2014 To sem tankoval pred 15 lety, a pak ze se mamespatne :-) Citovat
Guest servisman Odesláno 23. prosinec 2014 Odesláno 23. prosinec 2014 Teď jsem mluvil s jedním a tankoval benzin za 27.00 Kč v J.Hradci, To je solidní cena, teloty jdou nahoru a ceny dolů?? Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 23. prosinec 2014 Odesláno 23. prosinec 2014 sakra proc mam vsechny levne benzinky tak daleko ?? Citovat
celda1970 Odesláno 23. prosinec 2014 Odesláno 23. prosinec 2014 4 km ode mě Tank ONO za 28.50Kč/ Nafta,Diesel,Gasoline........+VIF....... Citovat
Milan+ Odesláno 23. prosinec 2014 Odesláno 23. prosinec 2014 Bral jem ve Vysokém Mýtě o víkendu na Shelce 31,70,po svátcích se vrátí dépéhá a jsem na krásných 26,20 a ted to vypadá ,že už budeme všude pomalu tankovat pod tři pětky. Citovat
Charlie 1 Odesláno 23. prosinec 2014 Odesláno 23. prosinec 2014 jsem zvědavej jak dlouho ceny pod 30kč vydrží,tipnul bych že do půlky ledna.... Citovat
MilanF1 Odesláno 23. prosinec 2014 Odesláno 23. prosinec 2014 Já dneska bral za 31,90 Kč, EuroOil ... ale to je můj problém, že beru jenom u této pumpy modrozelenou naftu. Citovat
Guest servisman Odesláno 23. prosinec 2014 Odesláno 23. prosinec 2014 Před týdnem jsem bral za 31,30 , tipuji že ceny vydrží aspoň do léta. Citovat
Tony Stark Odesláno 23. prosinec 2014 Odesláno 23. prosinec 2014 2 týdny zpět v Bohumíně N95 za 30,- Kč vzal jsem plnou a už včera jsem byl na hladovém oku. Citovat
Agrafik Odesláno 23. prosinec 2014 Odesláno 23. prosinec 2014 U nás se EuroOilu moc dolů nechce, Nafta 33,50 Citovat
ChouLu Odesláno 23. prosinec 2014 Odesláno 23. prosinec 2014 Včera jsem tankoval na Onu u D8 a benzín za 28.50 Super cena Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.