Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: sarkomi

co jsi vyváděl?? parkoval o obrubník??

Kdepak... jeden debil proti mně vlítnul přes dvě plný do jednosměrky a pud sebezáchovy byl silnější, tak jsem skočil na obrubník... :grr

Guest servisman
Odesláno

tak to jo ,jinak na jihu zatím nic ráno bylo nasněžíno ale ted poprchávalo a je to dole

Odesláno

Huh, jelikož v Liberci stále padá a zítra bych do servisu asi nedojel, jal jsem se vyměnit si kola sám. Teda ten patent, jak je upevněn hever s rezervou pod autem, to je tedy divočina. Drží to jen na ocelovém lanku s navijáčkem. Nechtěl bych kolo měnit na sněhu, za deště nebo v noci...

Odesláno

Třebíč ráno o půl šesté bez sněhu ,po deváté už sypalo a sypalo takže okolo jedné poctivých 10 - 15 cm sněhu . Uvidíme jak dlouho vydrží .

Odesláno

Chci upozornit na usek mezi Horním benešovem a Velkýma Heralticema od značky okres Bruntál neprotaženo ani posoleno bacha je tam ještě i zapadlý kamion je sice označen ale i tak je na blbém mistě

Štastnou cestu:)

Odesláno

Dnes sme jeli z chalupy v Orličkách....ometli jsme z auta cca 20 cm sněhu,a vyrazili sme na cestu.hrůza děs,za celou cestu do Hradce sme nepotkali silničáře a ani nebylo vydět že by tam projeli.na silnici všude mrtě sněhu,že by nám kluci opět zaspali:grr

Odesláno

tak v Brně je zatím jenom 15 čísel, a do toho prší. Jeslti bude v noci mrznout, tak ráno to bude paráda. Doufám, že napadne zase nějakej sníh, aby bylo trošku srandy na cestách.

Odesláno
Původně zaslal: Medion

sme nepotkali silničáře a ani nebylo vydět že by tam projeli.na silnici všude mrtě sněhu,že by nám kluci opět zaspali:grr

Na zimu jsou připraveni, akorát ten sníh je vždycky zaskočí....:aut

Odesláno

V Brně a okolí podobný - údržba silnic nebyla do 16h vidět. Ani hlavní tahy, ani D1 v okolí Brna.

Šak co, je neděle a v nedělu se nedělá, je potřeba se prospat a dát si pořádnej obídek ne?

Zabít.

Odesláno

Tak oprava 18 čísel a ted jsem to douklízel... Zavídím ted těm kteří bydlí v paneláku..

Odesláno

tak ja stale nevidela ani vlocku..pry rano nejake byly, ale ja si cetla a v poledne teda nikde nic....a chodit po meste teda dneska nebyl vubec dobrej napad......i kdyz nesnezilo...

Odesláno

POZOR !!! Očekávám, že se zde v krátké době objeví rozpis služeb na úklid sněhu před moji garáží !!! Účast je povinná pro všechny členy P-C, kteří jsou rádi, že ty bílé sračky padají !!! Výjimku tvoří členové z horských středisek, kde je jejich radost pochopitelná a oprávněná.

:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut

PS: Dnes jsem nazul zimáky i na Mazdičku. Při té příležitosti jsem na ni našrouboval klubové podložky pod RZ :D

Odesláno
Původně zaslal: Peta

POZOR !!! Očekávám, že se zde v krátké době objeví rozpis služeb na úklid sněhu před moji garáží !!! Účast je povinná pro všechny členy P-C, kteří jsou rádi, že ty bílé sračky padají !!! Výjimku tvoří členové z horských středisek, kde je jejich radost pochopitelná a oprávněná.

:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut

PS: Dnes jsem nazul zimáky i na Mazdičku. Při té příležitosti jsem na ni našrouboval klubové podložky pod RZ :D

promiň mám nemocenskou:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: Pe.Tr

promiň mám nemocenskou:D:D:D

Jestli to není něco infekčního, tak to Petovi vadit nebude. ;)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...