Fakir Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 Původně zaslal: sarkomi co jsi vyváděl?? parkoval o obrubník?? Kdepak... jeden debil proti mně vlítnul přes dvě plný do jednosměrky a pud sebezáchovy byl silnější, tak jsem skočil na obrubník... Citovat
Guest servisman Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 tak to jo ,jinak na jihu zatím nic ráno bylo nasněžíno ale ted poprchávalo a je to dole Citovat
Ticcino Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 Huh, jelikož v Liberci stále padá a zítra bych do servisu asi nedojel, jal jsem se vyměnit si kola sám. Teda ten patent, jak je upevněn hever s rezervou pod autem, to je tedy divočina. Drží to jen na ocelovém lanku s navijáčkem. Nechtěl bych kolo měnit na sněhu, za deště nebo v noci... Citovat
kapa Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 Třebíč ráno o půl šesté bez sněhu ,po deváté už sypalo a sypalo takže okolo jedné poctivých 10 - 15 cm sněhu . Uvidíme jak dlouho vydrží . Citovat
robozv Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 Slovensko Zvolen doobeda bez snehu momentalne teraz 8cm nadielka a husto snezi huraaaaaaaa na lyze Citovat
p406b Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 tak takhle to vypadalo v 16h:o ,ale je nad nulou tak to asi sleze. Citovat
Mišak Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 Chci upozornit na usek mezi Horním benešovem a Velkýma Heralticema od značky okres Bruntál neprotaženo ani posoleno bacha je tam ještě i zapadlý kamion je sice označen ale i tak je na blbém mistě Štastnou cestu:) Citovat
JaKoB Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 Tak u nás taky dobrých 15cm ,ale v 16.30 začíná pršet-tak zítra možná už nic.Taky dobře,na sních je ještě čas-stačí když bude o vánocích. Citovat
Medion Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 Dnes sme jeli z chalupy v Orličkách....ometli jsme z auta cca 20 cm sněhu,a vyrazili sme na cestu.hrůza děs,za celou cestu do Hradce sme nepotkali silničáře a ani nebylo vydět že by tam projeli.na silnici všude mrtě sněhu,že by nám kluci opět zaspali:grr Citovat
Trundik Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 tak v Brně je zatím jenom 15 čísel, a do toho prší. Jeslti bude v noci mrznout, tak ráno to bude paráda. Doufám, že napadne zase nějakej sníh, aby bylo trošku srandy na cestách. Citovat
Pepito Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 Aktuální foto z Rýmařova [upravil dne 11.11.07 Pepito] Citovat
Kdo Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 Původně zaslal: Medion sme nepotkali silničáře a ani nebylo vydět že by tam projeli.na silnici všude mrtě sněhu,že by nám kluci opět zaspali:grr Na zimu jsou připraveni, akorát ten sníh je vždycky zaskočí.... Citovat
Fusion Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 V Brně a okolí podobný - údržba silnic nebyla do 16h vidět. Ani hlavní tahy, ani D1 v okolí Brna. Šak co, je neděle a v nedělu se nedělá, je potřeba se prospat a dát si pořádnej obídek ne? Zabít. Citovat
KoudaK Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 Tak oprava 18 čísel a ted jsem to douklízel... Zavídím ted těm kteří bydlí v paneláku.. Citovat
Dundee Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 U nás byl sníh od rána tak do tří odpoledne, pak to stáhnul déšť, bohužel tím vznikla šílená břečka kdekoliv mimo pevnou zem (čti silnici) Citovat
aka Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 tak ja stale nevidela ani vlocku..pry rano nejake byly, ale ja si cetla a v poledne teda nikde nic....a chodit po meste teda dneska nebyl vubec dobrej napad......i kdyz nesnezilo... Citovat
Péťa Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 POZOR !!! Očekávám, že se zde v krátké době objeví rozpis služeb na úklid sněhu před moji garáží !!! Účast je povinná pro všechny členy P-C, kteří jsou rádi, že ty bílé sračky padají !!! Výjimku tvoří členové z horských středisek, kde je jejich radost pochopitelná a oprávněná. :grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut PS: Dnes jsem nazul zimáky i na Mazdičku. Při té příležitosti jsem na ni našrouboval klubové podložky pod RZ Citovat
Pe.Tr Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 Původně zaslal: Peta POZOR !!! Očekávám, že se zde v krátké době objeví rozpis služeb na úklid sněhu před moji garáží !!! Účast je povinná pro všechny členy P-C, kteří jsou rádi, že ty bílé sračky padají !!! Výjimku tvoří členové z horských středisek, kde je jejich radost pochopitelná a oprávněná. :grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut:grr:aut PS: Dnes jsem nazul zimáky i na Mazdičku. Při té příležitosti jsem na ni našrouboval klubové podložky pod RZ promiň mám nemocenskou:D:D:D Citovat
Kurt Odesláno 11. listopad 2007 Odesláno 11. listopad 2007 Původně zaslal: Pe.Tr promiň mám nemocenskou:D:D:D Jestli to není něco infekčního, tak to Petovi vadit nebude. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.