Jump to content

Kurt

User
 • Content Count

  7,088
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kurt

 1. Přesně tak, když přežiješ dovolenou jen s rybičkou, přežiješ už cokoli....
 2. Používal jsem MailPoet, leč vzhledem k zájmu o newslettery a novým technologií jsem přešel na Push notifikace přes OneSignal
 3. Zajímavé. Přišla mi od RH žádost o přístup k mapě, tak jsem ji potvrdil, ale jak se teď dívám, tak odkaz, co v e-mailu je, už funkční není. Mapu mám ve svém Google Drive, leč bez bodů, tedy členů. Čili funkční už není. Ale jak tu bylo psáno - určitě není problém, aby kdokoli vytvořil novou (ostatně, ona ta letitá už by dnes byla velmi neaktuální).
 4. A tak když jsme u toho rvaní uší: Tě to rve uši, nebo ti to rve uši? Správně je pochopitelně mně. Stejná chyba o řádek níže: "ale MI jako mě," - ne, MI jako MNĚ. A já si zase neodpustím poznámku, že nadpis tématu "dotaz" není zrovna z nejpovedenějších. Konec jazykového koutku...se divím, že jste to nezamkli dřív.
 5. Pro tohle samozřejmě řešení existují. Jsou to mobilní EET terminály a mobilní WiFi hotspoty k tomu. Dělá to třeba Elcom. Obě krabičky mají baterku, takže použití v terénu není problém.
 6. Kurt

  Pokec o novém fóru

  Nebuď vošklivej, nemaj to lehký!
 7. Nějak mi nejde v některých tématech odpovídat. Konkrétně třeba v tomto: kliknout na odpověď v anketě mě to nechá, ale přidat můj velmi hodnotný (nebál bych se říci, že tento týden dokonce nejhodnotnější) příspěvek nikoliv. Používám FF 47.0
 8. Vlastně se dá říci, že předchozí forum fungovalo spolehlivě, dokud se vyvíjely a instalovaly nové verze. Jakmile se přestaly objevovat upgrady, začaly problémy se zabezpečením. Bylo by škoda se nepoučit.
 9. Kurt

  Windows 10

  No jo, na XP SP2 zase nejede třeba firemní bankovnictví od ČSOB. Ono je vždycky potřeba zvážit, co přinese méně problémů.
 10. Kurt

  Windows 10

  Bacha na to přerušení, není tak docela pravda, že původní systém pojede bez problému dál. Ideální je instalaci odmítnout - ona se spustí, PC se restartuje, ale v jednu chvíli se zeptá na souhlas s EULA - stačí kliknout na Odmítnout. A pak se samozřejmě zbavit té KB3035583
 11. Kurt

  Jakou máte zbraň

  Ale vždyť já se o to ani nesnažím. To byla reakce na ozzyho příspěvek.
 12. Kurt

  Jakou máte zbraň

  Krásná hypotéza. A teď něco ze života: http://liberec.idnes.cz/clanek.aspx?c=A120824_123050_liberec-zpravy_alh
 13. Kurt

  Jakou máte zbraň

  ...a když si to přečtu ještě jednou, tak to vidím. Takže ano, máš pravdu - u ABE se střílí jen z krátké kulové.
 14. Kurt

  Jakou máte zbraň

  Taková trochu zmrzačená citace, že. Ten useknutý odstavec patří k tomuto:
 15. Kurt

  Jakou máte zbraň

  Tohle pravda není (viz. vyhláška MV 115/2014Sb), jinak celkem OK.
 16. Kurt

  Jakou máte zbraň

  Samozřejmě. Druhá část z těch vyhozených jsou pak staří chlapi, kteří si nechali ZP propadnout a jdou si ho dělat znova. Důvod je opět stejný - nepřipraví se.
 17. Kurt

  Jakou máte zbraň

  Vena garážmistr: Zákon 119/2002Sb. o střelných zbraních a střelivu vznikl, jak je z jeho čísla vidět, v roce 2002 a účinný je od roku 2003, čili pokud ses učil na ZP před 11 lety, pak se zase tolik nezměnilo. Větší novely byly tuším čtyři, ale spíše zpřesňovaly zákon, než by přinášely nějaké revoluční změny v něm. Nicméně, mám určitou pochybnost o někom, kdo je schopen napsat "zbrojní pas" - podle mého o tom moc neví (je to podobné, jako kdybys napsal, že vlastníš "řidičský pas" - taky bych tě nepovažoval za znalého). edit: a připrav se na to, že budeš na termín čekat dlouho a při zkouškách si užiješ i pár vyhozených - podle informací, které mám, není výjimkou ani 80% odpad.
 18. Kurt

  Jakou máte zbraň

  Vena garážmistr: http://zbranekvalitne.cz/ si to nastuduj.
 19. Kurt

  Noční hlídání

  Koukám, že hlídačů ubývá. Nerozpustíme to? odesláno z postele
 20. To víš, že je - já sežeru všechno. Tohle je Scolia hirta
 21. Kurt

  Noční hlídání

  Kdo spí, ať zvedne ruku.
×
×
 • Create New...