Jump to content

Fusion

User
 • Posts

  8,496
 • Joined

1 Follower

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Partner
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Brno
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Fusion's Achievements

Inventář Peugeot-clubu

Inventář Peugeot-clubu (6/6)

4

Reputation

 1. Čau lidi, koupil jsem v AK přední díl výfuku, bohužel špatně. Dokázal by někdo poradit číslo správnýho? Přístup do katalogu PSA už je placenej tak se tam už nedostanu. Podle katalogu na Autokelly z obrázků není poznat kterej je kterej. Původní má pouze trošku jinej úhel příruby (viz foto). Vin VF35cwjyf60493452
 2. Pokud někdo postrádá, dejte vědět.
 3. Bylo to tím, že okolo pumpičky na naftovým filtru sálo vzduch. Vyřešeno naprcáním silikonu kolem ní. Jinak vevnitř je asi o-kroužek, ale kdo by se s tím drbal?
 4. To je docela možný. EGR sem vyřadil odpojením podtlaku ale tu vratku sem neucpával. Zkusím.
 5. S odpojenou to jelo líp tak sem ji lehce očistil a zatím se to zdá v pohodě, čas ukáže.
 6. Jojo, je tam. Zkusím jak to jede s odpojenou.
 7. Delší dobu se mě stává, že buď hned po startu jede jede jako na 3 válce, nebo nastartuje v pohodě a pak při jízdě z ničeho nic úplně ztratí výkon, nechce točit nad ~2800ot. a černě dýmí. Stává se to nepravidelně. V obou případech stačí chcípnout a znovu natočit a jede jakoby se nic nestalo, točí do 4000. Nějakej nápad na co se podívat? Kontrolka motoru se nerozsvítí.
 8. Vyřešeno zacpáním hadičky od malýho čerpadla.
 9. Tak sem na to koukal a je to fakt asi tím. Dá se nějak oblbnout, aby se nezavírala klapka? Když odcvaknu páčku, která zavírá motýlek tak to jede hrozně a hulí. Je za ním ještě další ventil, jak to má z boku zelenej plast?
 10. Dlouho sem tu neotravoval s žádnou záležitostí ale teď sem nakrknutej. Před nějaou dobou začalo auto pod plynem tak nějak divně umírat. Našel sem praskliny na hadičce od EGR k válečku u baterky, uřízl a nasadil. Teď sem tu hadičku vyměnil za novou a chová se to zas jinak. Auto jede normálně, dokud se nejede s lehkým plynem mezi 2000-2500ot. Za těchto podmínek začne traktorovej zvuk motoru, přestane když se přidá plyn. Je cítit kopnutí (jak turbo) a zvuk je zas normální. Podle mě je to EGR ventilem, ale nevím jestli špatným otvíráním nebo co. Neřešil někdo?
 11. Na kamiony se prodává průmyslovej čistič a nikdo se netají, že většina obsahu je kyselina. Jen bacha třeba na leštěný kola a typ kyseliny, protože různě reagují pokud přijde kyselina přímo do kontaktu s hliníkem. S plastidipem mám dobrý zkušenosti, používám to na všechno možný. Kola sem zatím nezkoušel. Základ je le jako u kterýhokoliv laku dobře připravit podklad. Dělají se s tím celý auta.
 12. Teda ještě by mohl proklizovat altík a ten zblbne to relé.
 13. To je ale jak řeší progresivní sílu? Podle mě signálem z č. rychlosti, ale můžu se plíst. Některý serva jaksi přeplňujou dvě komory.
×
×
 • Create New...