Přejít na obsah

Fusion

Uživatel
 • Počet příspěvků

  8 494
 • Registrace

 • Poslední návštěva

4 Sledující

O uživateli Fusion

 • ID člena 885
 • Hodnost
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Partner
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Brno
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Fusion

  1.9D DW8 někdy zdechá - Vyřešeno

  Bylo to tím, že okolo pumpičky na naftovým filtru sálo vzduch. Vyřešeno naprcáním silikonu kolem ní. Jinak vevnitř je asi o-kroužek, ale kdo by se s tím drbal?
 2. Fusion

  1.9D DW8 někdy zdechá - Vyřešeno

  To je docela možný. EGR sem vyřadil odpojením podtlaku ale tu vratku sem neucpával. Zkusím.
 3. Fusion

  1.9D DW8 někdy zdechá - Vyřešeno

  Tak se to projevuje furt.
 4. Fusion

  1.9D DW8 někdy zdechá - Vyřešeno

  S odpojenou to jelo líp tak sem ji lehce očistil a zatím se to zdá v pohodě, čas ukáže.
 5. Fusion

  1.9D DW8 někdy zdechá - Vyřešeno

  Jojo, je tam. Zkusím jak to jede s odpojenou.
 6. Delší dobu se mě stává, že buď hned po startu jede jede jako na 3 válce, nebo nastartuje v pohodě a pak při jízdě z ničeho nic úplně ztratí výkon, nechce točit nad ~2800ot. a černě dýmí. Stává se to nepravidelně. V obou případech stačí chcípnout a znovu natočit a jede jakoby se nic nestalo, točí do 4000. Nějakej nápad na co se podívat? Kontrolka motoru se nerozsvítí.
 7. Fusion

  Peugeot Partner Ranch 1,9 66kW

  Mrtvá baterka (ta u motoru).
 8. Vyřešeno zacpáním hadičky od malýho čerpadla.
 9. Tak sem na to koukal a je to fakt asi tím. Dá se nějak oblbnout, aby se nezavírala klapka? Když odcvaknu páčku, která zavírá motýlek tak to jede hrozně a hulí. Je za ním ještě další ventil, jak to má z boku zelenej plast?
 10. Dlouho sem tu neotravoval s žádnou záležitostí ale teď sem nakrknutej. Před nějaou dobou začalo auto pod plynem tak nějak divně umírat. Našel sem praskliny na hadičce od EGR k válečku u baterky, uřízl a nasadil. Teď sem tu hadičku vyměnil za novou a chová se to zas jinak. Auto jede normálně, dokud se nejede s lehkým plynem mezi 2000-2500ot. Za těchto podmínek začne traktorovej zvuk motoru, přestane když se přidá plyn. Je cítit kopnutí (jak turbo) a zvuk je zas normální. Podle mě je to EGR ventilem, ale nevím jestli špatným otvíráním nebo co. Neřešil někdo?
 11. Fusion

  Plastidip/Foliatec a jiné..

  Na kamiony se prodává průmyslovej čistič a nikdo se netají, že většina obsahu je kyselina. Jen bacha třeba na leštěný kola a typ kyseliny, protože různě reagují pokud přijde kyselina přímo do kontaktu s hliníkem. S plastidipem mám dobrý zkušenosti, používám to na všechno možný. Kola sem zatím nezkoušel. Základ je le jako u kterýhokoliv laku dobře připravit podklad. Dělají se s tím celý auta.
 12. Fusion

  Servo vs. čidlo rychlosti

  Teda ještě by mohl proklizovat altík a ten zblbne to relé.
 13. Fusion

  Servo vs. čidlo rychlosti

  To je ale jak řeší progresivní sílu? Podle mě signálem z č. rychlosti, ale můžu se plíst. Některý serva jaksi přeplňujou dvě komory.
 14. Fusion

  Servo vs. čidlo rychlosti

  Je servo u aut s BSI závislý na čidlu rychlosti? Blbne mě servo tak, že při stání nebo pomalé rychlosti vypíná/zapíná a je slyšet cvakání relátka v BSI. Nejde mě totíž ani ukazatel rychlosti. Tímpádem mě zajímá aji kde se čidlo rychlosti na WJY/BE3 nachází?
 15. Spíš udělejte admini jednoduchej redirect z pc/forum na pc/ a je problém vyřešenej.
×