Jump to content

Fusion

User
 • Posts

  8,496
 • Joined

Everything posted by Fusion

 1. Čau lidi, koupil jsem v AK přední díl výfuku, bohužel špatně. Dokázal by někdo poradit číslo správnýho? Přístup do katalogu PSA už je placenej tak se tam už nedostanu. Podle katalogu na Autokelly z obrázků není poznat kterej je kterej. Původní má pouze trošku jinej úhel příruby (viz foto). Vin VF35cwjyf60493452
 2. Pokud někdo postrádá, dejte vědět.
 3. Bylo to tím, že okolo pumpičky na naftovým filtru sálo vzduch. Vyřešeno naprcáním silikonu kolem ní. Jinak vevnitř je asi o-kroužek, ale kdo by se s tím drbal?
 4. To je docela možný. EGR sem vyřadil odpojením podtlaku ale tu vratku sem neucpával. Zkusím.
 5. S odpojenou to jelo líp tak sem ji lehce očistil a zatím se to zdá v pohodě, čas ukáže.
 6. Jojo, je tam. Zkusím jak to jede s odpojenou.
 7. Delší dobu se mě stává, že buď hned po startu jede jede jako na 3 válce, nebo nastartuje v pohodě a pak při jízdě z ničeho nic úplně ztratí výkon, nechce točit nad ~2800ot. a černě dýmí. Stává se to nepravidelně. V obou případech stačí chcípnout a znovu natočit a jede jakoby se nic nestalo, točí do 4000. Nějakej nápad na co se podívat? Kontrolka motoru se nerozsvítí.
 8. Vyřešeno zacpáním hadičky od malýho čerpadla.
 9. Tak sem na to koukal a je to fakt asi tím. Dá se nějak oblbnout, aby se nezavírala klapka? Když odcvaknu páčku, která zavírá motýlek tak to jede hrozně a hulí. Je za ním ještě další ventil, jak to má z boku zelenej plast?
 10. Dlouho sem tu neotravoval s žádnou záležitostí ale teď sem nakrknutej. Před nějaou dobou začalo auto pod plynem tak nějak divně umírat. Našel sem praskliny na hadičce od EGR k válečku u baterky, uřízl a nasadil. Teď sem tu hadičku vyměnil za novou a chová se to zas jinak. Auto jede normálně, dokud se nejede s lehkým plynem mezi 2000-2500ot. Za těchto podmínek začne traktorovej zvuk motoru, přestane když se přidá plyn. Je cítit kopnutí (jak turbo) a zvuk je zas normální. Podle mě je to EGR ventilem, ale nevím jestli špatným otvíráním nebo co. Neřešil někdo?
 11. Na kamiony se prodává průmyslovej čistič a nikdo se netají, že většina obsahu je kyselina. Jen bacha třeba na leštěný kola a typ kyseliny, protože různě reagují pokud přijde kyselina přímo do kontaktu s hliníkem. S plastidipem mám dobrý zkušenosti, používám to na všechno možný. Kola sem zatím nezkoušel. Základ je le jako u kterýhokoliv laku dobře připravit podklad. Dělají se s tím celý auta.
 12. Teda ještě by mohl proklizovat altík a ten zblbne to relé.
 13. To je ale jak řeší progresivní sílu? Podle mě signálem z č. rychlosti, ale můžu se plíst. Některý serva jaksi přeplňujou dvě komory.
 14. Je servo u aut s BSI závislý na čidlu rychlosti? Blbne mě servo tak, že při stání nebo pomalé rychlosti vypíná/zapíná a je slyšet cvakání relátka v BSI. Nejde mě totíž ani ukazatel rychlosti. Tímpádem mě zajímá aji kde se čidlo rychlosti na WJY/BE3 nachází?
 15. Spíš udělejte admini jednoduchej redirect z pc/forum na pc/ a je problém vyřešenej.
 16. V obou autech mě jde o stejný, neorigo rádio. Originál sem neměl ani v jednom.
 17. Ve starým Partneru byla funkce BSI, že se rádio vyplo až po minutě a taky vzbudilo otevřením dveří (probuzení BSI). V novým ale todle chybí. Co sem hledal po intersítích tak většina lidí to nechce, ale mě to vyhovovalo. Našel sem, že pojistka 24 se dá posunout o půl pozice dolu (trvale 12V), zapalovač taky (nabíjení telefonu bez klíče), ale já bych je měl mít na spínačku. To je OK, ale rádio vypne hned (rádio z prvního auta, vše stejně, na rádiu překontrolováno připojení. Prostě chybí jen prodleva cca minuta. Prej se to dá ale zrušit diagnostikou. Minutu po vypnutí klíče je slušet relé, stejně jak v prvním autě, jen nikde nemůžu v tomto intervalu naměřit výpadek 12V. Nenapadá někoho jak by to někdo vyřadil, popř. jsk to vrátit?
 18. Vím, že je to možná blbost ale já sem kdysi sundal nádrž, pak špatně utáhl velký víko a jak auto sebou háže, ztrácela se tama nafta. Je nádrž úplně suchá?
 19. Fusion

  Spojka nebo lanko

  Zkusím, díky. A snad poslední věc - nejede rychloměr, kilometry se ale načítají takže chyba v čidle asi nebude, spíš přímo na budíku?
 20. Akorát většina chromových fólií je tvrdá a jen na rovný plochy. Musíš sehnat vyloženě "3D" chromovou folii, která umožňuje složitější tvarování.
 21. Fusion

  Spojka nebo lanko

  Ok, díky za vysvětlení. Ještě se zeptám protože ve staré boudě nefungovalo servo, tady jo, když projíždím zatáčkou tak servo "kope zpátky". Bez serva bych řekl, že to budou silenbloky ramen, tady si nejsem jistej ale bude to asi taky tak. Bez serva to při přidání/ubrání plynu kopalo do volantu, tady je to možná tlumenýs servem.
 22. Já mám gobo který na 60m vzdálenost udělá logo 20x20m při 92000 lumen a 1200W, víc je problém. Čím větší, tím vzdáleneji bys musel být a taky mít k tomu určený čočky, jinak se to rozmaže.
 23. Fusion

  Spojka nebo lanko

  Tak sem to vzal i tak. Spojka má normální chod, pak dole je tvrdší a záběr je krátkej. Dá se s tím jezdit v pohodě, nakonec sem to koupil, už kvůli té černé, kterou sem nikdy neviděl Určitě teda neprokluzuje, já bych to tipl na lanko, ale pokud tomu rozumím správně, tak dát samoštel na špatnou spojku by znamenalo, že by se roztáhl a kdybych se mýlil, muselo by se kupovat znovu na novou spojku.
×
×
 • Create New...