Jump to content

Kurt

Člen klubu
 • Content count

  7,084
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Kurt last won the day on November 19 2014

Kurt had the most liked content!

About Kurt

 • ID člena 4726
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  2016

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Chrudim
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Koukejte psát pořádně!

Recent Profile Visitors

1,262 profile views
 1. dotaz

  A tak když jsme u toho rvaní uší: Tě to rve uši, nebo ti to rve uši? Správně je pochopitelně mně. Stejná chyba o řádek níže: "ale MI jako mě," - ne, MI jako MNĚ. A já si zase neodpustím poznámku, že nadpis tématu "dotaz" není zrovna z nejpovedenějších. Konec jazykového koutku...se divím, že jste to nezamkli dřív.
 2. EET - tipy pro malé podnikatele

  Pro tohle samozřejmě řešení existují. Jsou to mobilní EET terminály a mobilní WiFi hotspoty k tomu. Dělá to třeba Elcom. Obě krabičky mají baterku, takže použití v terénu není problém.
 3. Pokec o novém fóru

  Nebuď vošklivej, nemaj to lehký!
 4. Problémy a chyby nového fóra

  Nějak mi nejde v některých tématech odpovídat. Konkrétně třeba v tomto: kliknout na odpověď v anketě mě to nechá, ale přidat můj velmi hodnotný (nebál bych se říci, že tento týden dokonce nejhodnotnější) příspěvek nikoliv. Používám FF 47.0
 5. Vlastně se dá říci, že předchozí forum fungovalo spolehlivě, dokud se vyvíjely a instalovaly nové verze. Jakmile se přestaly objevovat upgrady, začaly problémy se zabezpečením. Bylo by škoda se nepoučit.
 6. Já jo, dokonce i dýl!
 7. Windows 10

  No jo, na XP SP2 zase nejede třeba firemní bankovnictví od ČSOB. Ono je vždycky potřeba zvážit, co přinese méně problémů.
 8. Windows 10

  Bacha na to přerušení, není tak docela pravda, že původní systém pojede bez problému dál. Ideální je instalaci odmítnout - ona se spustí, PC se restartuje, ale v jednu chvíli se zeptá na souhlas s EULA - stačí kliknout na Odmítnout. A pak se samozřejmě zbavit té KB3035583
 9. Jakou máte zbraň

  Ale vždyť já se o to ani nesnažím. To byla reakce na ozzyho příspěvek.
 10. Jakou máte zbraň

  Krásná hypotéza. A teď něco ze života: http://liberec.idnes.cz/clanek.aspx?c=A120824_123050_liberec-zpravy_alh
 11. Jakou máte zbraň

  ...a když si to přečtu ještě jednou, tak to vidím. Takže ano, máš pravdu - u ABE se střílí jen z krátké kulové.
 12. Jakou máte zbraň

  Taková trochu zmrzačená citace, že. Ten useknutý odstavec patří k tomuto:
 13. Jakou máte zbraň

  Tohle pravda není (viz. vyhláška MV 115/2014Sb), jinak celkem OK.
 14. Jakou máte zbraň

  Samozřejmě. Druhá část z těch vyhozených jsou pak staří chlapi, kteří si nechali ZP propadnout a jdou si ho dělat znova. Důvod je opět stejný - nepřipraví se.
 15. Jakou máte zbraň

  Vena garážmistr: Zákon 119/2002Sb. o střelných zbraních a střelivu vznikl, jak je z jeho čísla vidět, v roce 2002 a účinný je od roku 2003, čili pokud ses učil na ZP před 11 lety, pak se zase tolik nezměnilo. Větší novely byly tuším čtyři, ale spíše zpřesňovaly zákon, než by přinášely nějaké revoluční změny v něm. Nicméně, mám určitou pochybnost o někom, kdo je schopen napsat "zbrojní pas" - podle mého o tom moc neví (je to podobné, jako kdybys napsal, že vlastníš "řidičský pas" - taky bych tě nepovažoval za znalého). edit: a připrav se na to, že budeš na termín čekat dlouho a při zkouškách si užiješ i pár vyhozených - podle informací, které mám, není výjimkou ani 80% odpad.
×