Přejít na obsah

Kurt

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  7 088
 • Registrace

 • Poslední návštěva

9 Sledujících

O uživateli Kurt

 • ID člena 4726
 • Hodnost
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...
 • Rok výroby
  2016

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Chrudim
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Koukejte psát pořádně!

Návštěvy profilu

1 784 zobrazení profilu
 1. Kurt

  Jaký univerzální nůž?

  Přesně tak, když přežiješ dovolenou jen s rybičkou, přežiješ už cokoli....
 2. Kurt

  Rozesílání mailů Wordpress

  Používal jsem MailPoet, leč vzhledem k zájmu o newslettery a novým technologií jsem přešel na Push notifikace přes OneSignal
 3. Zajímavé. Přišla mi od RH žádost o přístup k mapě, tak jsem ji potvrdil, ale jak se teď dívám, tak odkaz, co v e-mailu je, už funkční není. Mapu mám ve svém Google Drive, leč bez bodů, tedy členů. Čili funkční už není. Ale jak tu bylo psáno - určitě není problém, aby kdokoli vytvořil novou (ostatně, ona ta letitá už by dnes byla velmi neaktuální).
 4. Dědo, byls dobrej.
 5. Kurt

  dotaz

  A tak když jsme u toho rvaní uší: Tě to rve uši, nebo ti to rve uši? Správně je pochopitelně mně. Stejná chyba o řádek níže: "ale MI jako mě," - ne, MI jako MNĚ. A já si zase neodpustím poznámku, že nadpis tématu "dotaz" není zrovna z nejpovedenějších. Konec jazykového koutku...se divím, že jste to nezamkli dřív.
 6. Kurt

  EET - tipy pro malé podnikatele

  Pro tohle samozřejmě řešení existují. Jsou to mobilní EET terminály a mobilní WiFi hotspoty k tomu. Dělá to třeba Elcom. Obě krabičky mají baterku, takže použití v terénu není problém.
 7. Kurt

  Pokec o novém fóru

  Nebuď vošklivej, nemaj to lehký!
 8. Nějak mi nejde v některých tématech odpovídat. Konkrétně třeba v tomto: kliknout na odpověď v anketě mě to nechá, ale přidat můj velmi hodnotný (nebál bych se říci, že tento týden dokonce nejhodnotnější) příspěvek nikoliv. Používám FF 47.0
 9. Vlastně se dá říci, že předchozí forum fungovalo spolehlivě, dokud se vyvíjely a instalovaly nové verze. Jakmile se přestaly objevovat upgrady, začaly problémy se zabezpečením. Bylo by škoda se nepoučit.
 10. Kurt

  Windows 10

  No jo, na XP SP2 zase nejede třeba firemní bankovnictví od ČSOB. Ono je vždycky potřeba zvážit, co přinese méně problémů.
 11. Kurt

  Windows 10

  Bacha na to přerušení, není tak docela pravda, že původní systém pojede bez problému dál. Ideální je instalaci odmítnout - ona se spustí, PC se restartuje, ale v jednu chvíli se zeptá na souhlas s EULA - stačí kliknout na Odmítnout. A pak se samozřejmě zbavit té KB3035583
 12. Kurt

  Jakou máte zbraň

  Ale vždyť já se o to ani nesnažím. To byla reakce na ozzyho příspěvek.
 13. Kurt

  Jakou máte zbraň

  Krásná hypotéza. A teď něco ze života: http://liberec.idnes.cz/clanek.aspx?c=A120824_123050_liberec-zpravy_alh
 14. Kurt

  Jakou máte zbraň

  ...a když si to přečtu ještě jednou, tak to vidím. Takže ano, máš pravdu - u ABE se střílí jen z krátké kulové.
×