Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

Právě proběhla večeře s Hurvajzem a Radkou v jejich domácích Hustopečích. Bude-li sem mit někdo cestu, tak restaurace hotelu RUSTIKAL je správná volba. A já tímto děkuju za pozvání a prima pokec.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, dýzl napsal:

Jen tak, mimo soutěž, dotázek na klubmeny co nemáte  lvíčka ,ale jiný model třeba cíťu nebo úplně jinou značku  auta -máte také na autě  klubovou samolepku?

Sice blbá fotka, ale na kapotě nad levým světlem je ......

IMG_20221231_141931.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak  já měl PC jen na 405 a tam ještě srazovou samolepku BX clubu.na Xantii LFY jsem měl xantiaclub. PC a CC  jsem stále ještě nevylepil-ale spíše skrze barvu -obojí je světlé a na al.metle nebude viditelné.

Jinak jak tu někdo píše , synovi na C4 jsem nalepil  DAS a vydržela cca1/4 roku. Jinak  jiné   jako např Rock radio, Ráááádio  a jiné ?NEE. JO na C5 mám nálepu LPG -to ale asi musí být ?! Nwn zda to řeší legislativa-já neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, sitler napsal:

Nemam ani samolepku (nesnasim polepeny auto cimkoliv), ani podlozky pod RZ (tam jsou nejaky, se kteryma se to koupilo... lenost je vymenit)

Tak v tomhle punktu já jsem jinej, mě se na autě nálepky, které něco vyjadřují (klubová příslušnost, navštívená místa nebo státy apod.), líbí.

Co nechápu jsou takové ty samolepky jedna přes druhou bez ladu a skladu a tak polepenej třeba celej blatník, ale když to majiteli vyhovuje .....

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 1. 2023 at 18:09, dýzl napsal:

Jen tak, mimo soutěž, dotázek na klubmeny co nemáte  lvíčka ,ale jiný model třeba cíťu nebo úplně jinou značku  auta -máte také na autě  klubovou samolepku?

protoze muj prispevek, kde uvadim, ze mam klubovou samolepku na Mondeu byl spravci smazan (jak je toto mozne @Weri 605 ???????), protoze porusoval asi nejaka pravidla, ktera asi nakonec urcili (protoze o samolepkach klubovych se psat muze, pak nechapu duvod smazani meho prispevku), ale o neklubovych (ford team a speedy motorsport uz ne), hlavne v tematu: "Potkal jsem klubaka", tak ti tedy odpovidam znovu.

ale protoze se tu zjevne muze psat i o samolepkach, ktere nikdo vylepene nema, tak mohu napsat, ze dnes to je posledni den, co ta samolepka na mondeu je a po x letech koncim i s financni podporou klubu...... 👋

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle bylo vždy kecací vlákno, navíc okolo samolepek se to tu točilo vždy (stačí si to tu trochu pročíst) a pak si sem vlítneš ty, pošleš všechny k šípku a teď se ještě divíš, že tvých pár agresivních příspěvků, které sem nepatří moderátor skryl? Už se prober člověče... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, nevím chlapi--je to vlákno Pokec a nevzpomínám si, že by @Scratch ohledně nálepek napsal něco, co Vás zvedlo ze židlí..., (možná napsal něco, co jsem už nečetl, bo jste to smazali), ale musím napsat, že se mi v poslední době taky zdá, že to tu začala řídit parta generálů jako někde na vojně , uvědomte si, prosím, že se tu chodí lidé i jaksi uvolnit od okolního marasmu, protože tu vládne jakási ,,rodinná-- kamarádská'' atmosféra, kde navíc dostal člověk i radu ohledně čehokoliv, nejen přes auta Peugeot..., bylo by dobré snažit se tuto atmosféru pěstovat, protože jinak se z toho stane válečné pole, kde nikdo nesouhlasí s nikým 🤠

kde jinde si nepokecat než v Pokecu ??  co Ty na to @Weri 605 ? 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavně tu bylo napsáno, že tu nemá, co dělat kecání o samolepkách na autě. Ať už klubových nebo jiných. Přitom to jsou právě ty, podle kterých se poznáme. ;) Takže to @Radek Hurvajz skryl a teď je zase špatně, že to tu není. Tak já nevím... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre, napisu to jinak, mam toto vlakno tak, ze mi aviza chodi do emailu a rad se dozvim kdo koho potkal. Kdo si kam lepi ci nelepi samolepku me zas tak moc nezajima. Tot vse. 

@ozzy56 napsal jsem, ze o samolepkach se da kecat i jinde a ne ve vlakne potkal jsem klubaka.... tot vse.... ale to je uz jedno. aviza jsem vypnul, samolepku sloupnul, jeste to za tepla prelestim......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, ozzy56 napsal:

možná se dalo ty ,nálepky' oddělit, jak se to normálně dělá... :myslim

no to jsem tak nejak cekal, ze se stane, ale..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...