Jump to content

Recommended Posts

Rozhodně nepíšou, že by kradli kapoty ze Škodovek, Hyundajů, Mercedesů, Dáčií,...

Prostě už neplatí, že si koupím Peugeot, protože se nekrade. Dobrá, nekrade se celý, ale podstatná část ;)

Tak snad je rozdíl, jestli ti ukradnou celé auto, nebo nějakou část z něj, ne? :nevim A jestli je kapota podstatná část, tak v tom případě lepší nebourat na předek. Znamenalo by to automaticky totálku :roll 

v čr se tohle děje už léta , jen na škodovkách . scenar stejny. rozbije okno , veme bag ridice ,kapotu a svetla a hotove vyrizene. 

proto uz i dávno existuji "medvedbloky" na kapoty 

Kapotu sice ne, ale minulý týden si chtěl někdo na mém autě půjčit kola. Povolil šrouby na všech kolech, kromě bezpečnostních a proto další snahu vzdal, ale jaksi zapomněl šrouby zase utáhnout. Nicméně na jednom předním kole mi bezpečák chybí a tohle kolo mi za jízdy málem upadlo. Když jsem vystoupil, abych se podíval co mi to bouchá na přední nápravě tak jsem zjistil, že šrouby drží už jen na pár závitech. Chvíli předtím jsem s tím jel i po dálnici a připadalo mi, že auto nějak "plave"....

Mě tohle teď udělali v servisu: nechal jsem přezout gumy, trvalo mu to asi hodinu a týden na to jsem náhodou zjistil, že mi na obou zadních kolech nedotáhl šrouby, byly jen chycený ve vzduchu ráčnou ale už ne na krev na zemi. Asi měl mechanik blbej den... Že se někdo díky němu zabije? Nikdo mu to nedokáže a vůbec- lidí je jak sra*ek...