jirka307 Odesláno 14. květen 2021 Odesláno 14. květen 2021 (upraveno) https://www.autoforum.cz/zivot-ridice/policie-varuje-pred-novym-cilem-zlodeju-jednou-akci-si-prijdou-i-na-vic-nez-100-tisic-kc/ Upraveno 14. květen 2021 uživatelem Péťa Upraven odkaz, aby v něm nebyly reklamy Péťa ohodnotil 1 Citovat
MJSytic Odesláno 14. květen 2021 Odesláno 14. květen 2021 A oni tam snad píšou, že kradou Peugeoty? Citovat
Péťa Odesláno 14. květen 2021 Odesláno 14. květen 2021 Rozhodně nepíšou, že by kradli kapoty ze Škodovek, Hyundajů, Mercedesů, Dáčií,... Prostě už neplatí, že si koupím Peugeot, protože se nekrade. Dobrá, nekrade se celý, ale podstatná část Citovat
MJSytic Odesláno 14. květen 2021 Odesláno 14. květen 2021 Tak snad je rozdíl, jestli ti ukradnou celé auto, nebo nějakou část z něj, ne? A jestli je kapota podstatná část, tak v tom případě lepší nebourat na předek. Znamenalo by to automaticky totálku Citovat
Péťa Odesláno 14. květen 2021 Odesláno 14. květen 2021 Píšou tam 4000€ - to se mi zdá docela dost Citovat
MJSytic Odesláno 14. květen 2021 Odesláno 14. květen 2021 Nevím, ale třeba na tuhle verzi https://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/5008/19115678?goFrom=list Jsou ceny kapoty kolem 20tis Citovat
Pacho69 Odesláno 14. květen 2021 Odesláno 14. květen 2021 4000€ je odhadovaný výtěžek "akce", nejspíš těch kapot zvládnou víc najednou. Citovat
MJSytic Odesláno 14. květen 2021 Odesláno 14. květen 2021 Tak to tam ale napsané není. A když si najdu původní články, tak tam taky uvádějí cenu 3000-4000 éček https://nos.nl/artikel/2380548-criminelen-stelen-de-ene-na-de-andere-peugeot-motorkap-in-rotterdam Tak buď lžou oni, nebo ServiceBox Citovat
Ferry Odesláno 14. květen 2021 Odesláno 14. květen 2021 (upraveno) tak jeste je potreba pripocist odtah bez kapoty, lakovani a praci to vse v cenach, ktere si uctuje servis pojistovne Upraveno 14. květen 2021 uživatelem Ferry Pe.Tr ohodnotil 1 Citovat
MJSytic Odesláno 14. květen 2021 Odesláno 14. květen 2021 Lakování a montáž kapoty za 80k? @MilanF1 neděláš něco špatně? Pepito ohodnotil 1 Citovat
MilanF1 Odesláno 14. květen 2021 Odesláno 14. květen 2021 Pro klubaky jsou vždy ceny lepší. Jinak běžně tu kapotu za 80k samozřejmě dělám. MJSytic ohodnotil 1 Citovat
VojtouNerCZ Odesláno 14. květen 2021 Odesláno 14. květen 2021 I kdyby to mělo vyjít na 10k... Tak to člověka nasere Péťa ohodnotil 1 Citovat
foma2805 Odesláno 15. květen 2021 Odesláno 15. květen 2021 Začíná být teplo, ten motor se taky musí chladit. Sundáš hapnu a je to... Citovat
Pe.Tr Odesláno 15. květen 2021 Odesláno 15. květen 2021 v čr se tohle děje už léta , jen na škodovkách . scenar stejny. rozbije okno , veme bag ridice ,kapotu a svetla a hotove vyrizene. proto uz i dávno existuji "medvedbloky" na kapoty Citovat
Driver Odesláno 15. květen 2021 Odesláno 15. květen 2021 Kapotu sice ne, ale minulý týden si chtěl někdo na mém autě půjčit kola. Povolil šrouby na všech kolech, kromě bezpečnostních a proto další snahu vzdal, ale jaksi zapomněl šrouby zase utáhnout. Nicméně na jednom předním kole mi bezpečák chybí a tohle kolo mi za jízdy málem upadlo. Když jsem vystoupil, abych se podíval co mi to bouchá na přední nápravě tak jsem zjistil, že šrouby drží už jen na pár závitech. Chvíli předtím jsem s tím jel i po dálnici a připadalo mi, že auto nějak "plave".... Citovat
foma2805 Odesláno 15. květen 2021 Odesláno 15. květen 2021 Mě tohle teď udělali v servisu: nechal jsem přezout gumy, trvalo mu to asi hodinu a týden na to jsem náhodou zjistil, že mi na obou zadních kolech nedotáhl šrouby, byly jen chycený ve vzduchu ráčnou ale už ne na krev na zemi. Asi měl mechanik blbej den... Že se někdo díky němu zabije? Nikdo mu to nedokáže a vůbec- lidí je jak sra*ek... Charlie 1 ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.