Návštěvník Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 (upraveno) Potřebuji usadit IBC nádrž (jako na obrázku na dřevěné paletě) a nějak nevím co pod ní dát. Bude to celé stát na dvoře na hlíně, je to pevné podloží. Mám dva požadavky: 1) podstavec by měl být mobilní, rozebiratelný 2) nádrž musí být ve výšce, aby šlo ze spodního kohoutu točit vodu do kýble či kropenky Díky za tipy. Upraveno 17. květen 2020 uživatelem Návštěvník Citovat
Guest minimaxa Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 Mám pod ní 9ks ztraceného bednění. Citovat
Guest minimaxa Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 No ale to se musím zvednout a jít ven Citovat
Guest minimaxa Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 Určitě by pod to stačilo dát 2-3 palety. Ale nějaký betonový kostky jsem měl doma... Citovat
Návštěvník Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 Právě nevím co udělá to podloží, když ty kostky jen pod to postavím. Ty tam máš šikovně betonky. Zatím jsem asi připraven něco svařit a dobře podložit....slovy klasika: ale to máte - koupit jekl, vingl, kotouče do brusky, úhelník, rýsovací jehlu, štětec, základní barvu, vrchní barvu, práce s tím, řezání, svařování, natírání.... Citovat
ozzy56 Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 (upraveno) taky jsem chtěl vyrobit podstavec , ale jak píšeš to máte..., a zámečnické mám plné zuby za ty roky, to ztracené bednění se používá celkem dost, nebo palety..., jeden IBC mám do poloviny zakopaný v zemi a vodu táhnu čerpadlem--výhoda je v tom, že v zimě voda úplně nezamrzne, takže ho na zimu nevypouštím Upraveno 17. květen 2020 uživatelem ozzy56 Citovat
radim.1008 Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 Tři plastový palety. A samotný IBC je na dřevěný paletě. Citovat
olda Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 Já jsem to vyřešil takhle, je tam bordel, nechce se mi uklízet Charlie 1, mmartinkovic, Péťa a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Agrafik Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 Klasickou dřevěnou hranici z hranolů cca 10x10. Pod tím staré dlaždice, aby to neleželo na zemi. Citovat
Vena garážmistr Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 No škoda že jsi to nedal včera. Včera jsem totiž předělával podstavec. Mám to za dílnou a teď jak hodně pršelo tak se podmáčela jedna noha a celé se to jaksi nahnulo a bál jsem se aby to nepadlo do plotu k sousedoj. Takže jsem sundal nádrž a podložil jsem nohy kostkou zámkovky ale dostal jsem se tím vysoko takže jsem nohy uřezal o nějakých 10 cm a místo zámkovky jsem jako podložky použil ty odřezky jinak to mám svařený z vinglu stojky jsou 70x70x4mm a ty ležatý jsou 35x35x3mm. spolklo to asi půlkilovku barvy. A protože jsem byl línej to řezat doma flexou tak jsem to nechal nařezat v prodejně ve finále to vyšlo asi stejně když vezmu kolik stojí kotouč do flexi a kolik by jich na to zařvalo. A časově jedno odpoledne i s natíráním. Jako jo taky by to šlo hodit pod to pár palet ale ty palety časem zpouchnou a navíc takhle tam dokážu " uklidit" nějaký krámy. P607Olda ohodnotil 1 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 (upraveno) taky sem pemylsel jak bych to udelal - ztracene bedneni bylo na prvnim miste palety na poslednim - mezitim nejaka svarovana konstrukce bohuzel nadrz je ted celkem draha koukal ssem v jednom "bazaru" a za zazloutlou chce 2700 kc Upraveno 17. květen 2020 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
Péťa Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 Když to tak čtu, začnu litovat, že jsem dvě věnoval zadarmo, když jsem dostavěl barák... ozzy56, OK406 a Havlicek.Lukas ohodnotil 3 Citovat
Agrafik Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 před 11 minutami, Vena garážmistr napsal: Mám to za dílnou a teď jak hodně pršelo tak se podmáčela jedna noha a celé se to jaksi nahnulo Nemáš strach, že se ti pod tou váhou ty nohy hnou? Já bych dal ty úhelníky ještě dolů, aby se nemohly rozjet nohy. Citovat
Charlie 1 Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 před 25 minutami, Havlicek.Lukas napsal: taky sem pemylsel jak bych to udelal - ztracene bedneni bylo na prvnim miste palety na poslednim - mezitim nejaka svarovana konstrukce bohuzel nadrz je ted celkem draha koukal ssem v jednom "bazaru" a za zazloutlou chce 2700 kc Budu dávat nádrž asi 4-5m3 budu mít dvě nádrže na prodej čistě pěkné a budu za ně chtít co jsem za ně dál cca 1000Kč/ks Péťa ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 Charlie 1 -- doporučím nádrž Speidel--Germany , může být i na pitnou vodu (má certifikát) a je samostojná--bez obetonování a vyrobená z jednoho kusu--bez spojů a svařování, záruka 25 let, doprava zdarma Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 před 11 minutami, Charlie 1 napsal: Budu dávat nádrž asi 4-5m3 budu mít dvě nádrže na prodej čistě pěkné a budu za ně chtít co jsem za ně dál cca 1000Kč/ks Sakra, jak to dopravit k nám Citovat
Vena garážmistr Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 před 28 minutami, Agrafik napsal: Nemáš strach, že se ti pod tou váhou ty nohy hnou? Já bych dal ty úhelníky ještě dolů, aby se nemohly rozjet nohy. Strach že by se to rozjelo nemám. Hele ty ležatý jsou k těm stojkám navařený opravdu poctivě. Už to takhle funguje přes rok. Citovat
Vena garážmistr Odesláno 17. květen 2020 Odesláno 17. květen 2020 před 2 minutami, Radek Hurvajz napsal: Sakra, jak to dopravit k nám Ty IBC nejsou těžký a když seženeš větší vlek tak je naložíš obě naráz. ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.