Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co máte jako podstavec pod IBC nádrž?


Návštěvník

Recommended Posts

Potřebuji usadit IBC nádrž (jako na obrázku na dřevěné paletě) a nějak nevím co pod ní dát.
Bude to celé stát na dvoře na hlíně, je to pevné podloží.
Mám dva požadavky: 
1) podstavec by měl být mobilní, rozebiratelný
2) nádrž musí být ve výšce, aby šlo ze spodního kohoutu točit vodu do kýble či kropenky
Díky za tipy.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě nevím co udělá to podloží, když ty kostky jen pod to postavím.
Ty tam máš šikovně betonky. Zatím jsem asi připraven něco svařit a dobře podložit....slovy klasika: ale to máte - koupit jekl, vingl, kotouče do brusky, úhelník, rýsovací jehlu, štětec, základní barvu, vrchní barvu, práce s tím, řezání, svařování, natírání.... 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem chtěl vyrobit podstavec , ale jak píšeš to máte...😉, a zámečnické mám plné zuby za ty roky, to ztracené bednění se používá celkem dost, nebo palety..., jeden IBC mám do poloviny zakopaný v zemi a vodu táhnu čerpadlem--výhoda je v tom, že v zimě voda úplně nezamrzne, takže ho na zimu nevypouštím

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No škoda že jsi to nedal včera. Včera jsem totiž předělával podstavec. Mám to za dílnou a teď jak hodně pršelo tak se podmáčela jedna noha a celé se to jaksi nahnulo a bál jsem se aby to nepadlo do plotu k sousedoj. Takže jsem sundal nádrž a podložil jsem nohy kostkou zámkovky ale dostal jsem se tím vysoko takže jsem nohy uřezal o nějakých 10 cm a místo zámkovky jsem jako podložky použil ty odřezky jinak to mám svařený z vinglu stojky jsou 70x70x4mm a ty ležatý jsou 35x35x3mm.

WP_20200517_20_40_04_Pro.thumb.jpg.a8698827ae0d9c2af59a929ef0e6c749.jpg

spolklo to asi půlkilovku barvy. A protože jsem byl línej to řezat doma flexou tak jsem to nechal nařezat v prodejně ve finále to vyšlo asi stejně když vezmu kolik stojí kotouč do flexi a kolik by jich na to zařvalo. A časově jedno odpoledne i s natíráním. Jako jo taky by to šlo hodit pod to pár palet ale ty palety časem zpouchnou a navíc takhle tam dokážu " uklidit" nějaký krámy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Vena garážmistr napsal:

Mám to za dílnou a teď jak hodně pršelo tak se podmáčela jedna noha a celé se to jaksi nahnulo

Nemáš strach, že se ti pod tou váhou ty nohy hnou? Já bych dal ty úhelníky ještě dolů, aby se nemohly rozjet nohy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Havlicek.Lukas napsal:

taky sem pemylsel jak bych to udelal - ztracene bedneni bylo na prvnim miste
palety na poslednim - mezitim nejaka svarovana konstrukce
bohuzel nadrz je ted celkem draha

koukal ssem v jednom "bazaru" a za zazloutlou chce 2700 kc

 

Budu dávat nádrž asi 4-5m3 budu mít dvě nádrže na prodej😉 čistě pěkné a budu za ně chtít co jsem za ně dál cca 1000Kč/ks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Agrafik napsal:

Nemáš strach, že se ti pod tou váhou ty nohy hnou? Já bych dal ty úhelníky ještě dolů, aby se nemohly rozjet nohy.

Strach že by se to rozjelo nemám. Hele ty ležatý jsou k těm stojkám navařený opravdu poctivě. Už to takhle funguje přes rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...