ozzy56 Odesláno 23. únor 2020 Odesláno 23. únor 2020 (upraveno) já četl že profík s kamionem dal 25 km na dálnici v protisměru, než ho zastavili no a ženská z krnova to vzala v opavě na rondlu taky protisměrem, asi si to chtěla zkrátit Upraveno 24. únor 2020 uživatelem ozzy56 Citovat
mmartinkovic Odesláno 24. únor 2020 Odesláno 24. únor 2020 Mozno prisla z anglicka ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
KoudaK Odesláno 25. únor 2020 Odesláno 25. únor 2020 *nohafuc*, Schreek, inoxing a 1 další ohodnotil 4 Citovat
*nohafuc* Odesláno 26. únor 2020 Odesláno 26. únor 2020 A u nás máme místo pruhů díry a taky to hraje. Jen ta melodie je tak trochu jiná. 81441210_608018443347460_2682705528781537280_n.mp4 radim.1008, enikybeniky, OK406 a 5 další ohodnotil 8 Citovat
jarokare Odesláno 29. únor 2020 Odesláno 29. únor 2020 Péťa, inoxing, skypeja a 4 další ohodnotil 7 Citovat
Davidak79 Odesláno 1. březen 2020 Odesláno 1. březen 2020 https://www.autozive.cz/nastartovat-s-vybitou-baterii-se-da-i-bez-kabelu-staci-kus-lana-a-hever/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu Weri 605, Medvěd a Péťa ohodnotil 3 Citovat
brutall Odesláno 1. březen 2020 Odesláno 1. březen 2020 To je jak za stara , startování klikou. Citovat
Péťa Odesláno 1. březen 2020 Odesláno 1. březen 2020 Klikou se roztáčel přímo motor, to mělo logiku. Tu ale tady postrádám, roztáčet vyheverované auto, pak do něj sedat, dávat neutrál a auto z heveru pustit dloů. Ale možná jsem jen srab ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 1. březen 2020 Odesláno 1. březen 2020 já bych řek, že ten novinář ani neví, co napsal Milan+ ohodnotil 1 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 1. březen 2020 Odesláno 1. březen 2020 @Péťa srab ne jen neznaly fyziky pokud hodim neutral kola se prestanou tocit ale motor bezi dam ho z heveru dolu - zaradim jednicku a jedu jo a sedat do vozu na heveru ?? pokud pod nim nikdo nelezi zadnej stres MAX spadne dolu Citovat
Davidak79 Odesláno 1. březen 2020 Odesláno 1. březen 2020 (upraveno) to je taková pí.čo.vi.na že nad tím nemá snad ani cenu diskutovat EDIT: tím neříkám že to není nereálný, někde jsem viděl video. Jako nouzovka o start bych to zařadil na poslední místo . Upraveno 1. březen 2020 uživatelem Davidak79 regius a ozzy56 ohodnotil 2 Citovat
HonzaZ Odesláno 1. březen 2020 Odesláno 1. březen 2020 Když na zvednutém autě roztočíš jedno kolo na poháněné nápravě, tak se kolo na druhé straně nápravy bude točit opačným směrem a motor se při zařazeném kvaltu ani nepohne. Má to totiž diferenciál. Prostě kravina Citovat
ozzy56 Odesláno 1. březen 2020 Odesláno 1. březen 2020 možná by mohli do auta montovat tu šňůru jak má sekačka, otevřeš kapotu, potáhneš a jedeš Péťa ohodnotil 1 Citovat
Davidak79 Odesláno 1. březen 2020 Odesláno 1. březen 2020 (upraveno) https://www.autorevue.cz/nedari-se-vam-nastartovat-auto-pouzijte-provaz a když máš ASR tak ti to ulehčí práci se sundaváním z heveru Upraveno 1. březen 2020 uživatelem Davidak79 Citovat
HonzaZ Odesláno 1. březen 2020 Odesláno 1. březen 2020 No jo, ale tady má zvednuté jenom jedno kolo. V článku výše píšou zvednout předek auta. Ale stejně je to o držku. Cukne, auto spadne z heveru a je prů..... Citovat
Davidak79 Odesláno 1. březen 2020 Odesláno 1. březen 2020 přiznám se, že mi takhle auto málem skočilo do klína , sice jsem si pod něj místo heveru dal ještě špalek a to asi zabránilo pádu , kdysi jsem potřeboval nutně strhnout hranu na kotoučích , zvednul jsem jednu stranu, dal tam pěknej špalek a při nastartovaném autě s zařazenou rychlostí jsem jeden kotouč krásně strhnul , při druhé straně jsem nevypnul ASR a jak jsem na kotouč zatlačil zabralo druhé kolo a auto skákalo na špalku tak že jsem byl rád že jsem trefil do dveří abych stisknul tlačítko ESP Citovat
Weri 605 Odesláno 1. březen 2020 Autor Odesláno 1. březen 2020 Mě furt nejde do hlavy, jak mám jako škubnout lanem....? Když si vezmu, jakou silou musím rvát kliku u traktoru, kde je "neutral" a tady se budu prát eště s kvaltem.....? Nebo sekačka... když nechce naskočit... No a za jedno škubnutí urvu max 1.2 m lana... to mi přijde málo... Tak si říkám a co se rozběhnout....? (2pí x r) x 4 je v tom případě ale asi málo né....? A tažný 20m v autě nemám... Ta fyzika... jako zkoušet to nebudu.... ale zajmalo by mě jak se škubne a naskočí to.... jestli do toho někdo půjdete, tak mi to nahrajte.... Péťa ohodnotil 1 Citovat
Davidak79 Odesláno 1. březen 2020 Odesláno 1. březen 2020 twl , když jsem to četl , zopakoval jsem si matematiku a ve vyhledávači jsem si našel obvod 16" kola jestli mi na to stačí to lano co vozím v kufru Weri 605 ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.