Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

No na tabletu jsem to nepoznal ale večer na noťasu už jo. Však oni tam lítají jako šílenci a hlavně pro spoustu lidí je to tam trochu " chaotické " řešení a jsou z toho vyjevený.

Včera nebo předevčírem na Náchodské trefil dodávkář  BUS přímo před policajtem a ještě se tvářil tak jako že ho autobusák ohrozil a omezil.  Dokud tam byli místní policajti a naši dispečeři tak se tvářil strašně statečně a když dojela nehodovka  PČR tak mu prej spadnul hřebínek hned po té co ho policajtka oslovila jménem a otitulovala ho jako vcelku známou firmu.  A prej mu to spočítali že šel odtamtud po svých.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak jsem psal driv, ze mam diry na plot vykopany..... tak nemam..... zmenil jsem typ plotu a misto plotoveho dilce 2,5m bude dilec 3,8m, takze se uz psychicky pripravuju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 7. 2017 at 15:03, Scratch napsal:

tak jak jsem psal driv, ze mam diry na plot vykopany..... tak nemam..... zmenil jsem typ plotu a misto plotoveho dilce 2,5m bude dilec 3,8m, takze se uz psychicky pripravuju :D

ještě párkrát změň rozměr dílců a můžeš rovnou udělat betonovou podezdívku s pěkným základem .-D a ani krtci to nepodhrabou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, RichVa napsal:

ještě párkrát změň rozměr dílců a můžeš rovnou udělat betonovou podezdívku s pěkným základem .-D a ani krtci to nepodhrabou

jsem v ochrannem pasmu vodniho radu, takze nesmim mit pevny plot, ale jen rozebiratelny :D. Uz takhle jsem to ani neohlasil na urade. Treba si toho nikdo nevsimne :D

jinak vcera plot koupen a dovezen z lesoparku a dnes do hornbachu pro beton a hura na chaloupku :). Pak udelam fotku nalozenyho auta a vleku :D

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovy normalni den - dobrzduju z 90 skoro do zastaveni kvuli nejakemu prazskemu pepikovi co nevel kam chtel jet - prasknul mi sud a vyteklo mi asi 10 litru oleje
nejhorsi je ze nas starej hluchej slepej pes pod auto vlezl a je komplet naimpregnovany prepalenakem

zitra manzelka provede ocistu a ja standartne valim do prace

 

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych to uvedl na pravou miru
auto je momentalne Iveco Daily rok 2002 po kolegovi ktery dostal Trandaka 2008 a ja cekam na LONGa ale je prej az nekde na pobrezi v nemecku (klasicke kecy)
za praskly sud nejak nemuzu zabezpecene byly - ale asi byl napraskly nebo teplem "povoleny"
a psa nevymenim - jen cekam kdy mu zazvoni posleni zvon - ma 19 let a na domecku se nan prohaneji dalsi 3 psiska
Border colie 3 roky
N.Ovcak 1,5 roku
a smeska tehle dvou cca 6 mesicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...