Guest Petr 3008 Odesláno 3. leden 2021 Odesláno 3. leden 2021 V Kauflandu jsem dneska v akci koupil 1kg hasicí přístroj do auta za 199,- Doufám, že to byla naprosto zbytečná investice a nikdy jej nebudu potřebovat. Ještě musím pro něj najít nějaké vhodné místo.. Jak jste na tom? Vozíte hasičák? A kde ho máte? A mimo jiné jsem v garáži alespoň pověsil nový kalendář... Citovat
Vena garážmistr Odesláno 3. leden 2021 Odesláno 3. leden 2021 (upraveno) O hasičákách tu bylo psáno dost. Kilovej je tak aby jsi sfouknul když se ti začne čadit pod palubkou. Nejlíp je aby byl dobře na dosah. V 807 je dvoukilo takhle: není to ideální . Dřív jsem ho vozil vepředu mezi sedačkama : Ale zjistil jsem že se pro něj nedokážu ze sedačky ohnout že bych musel stejně vylézt z vozu abych ho vyndal tak jsem ho přendal do kufru. Vepředu v kabině mám pyrocool sprej tak aby byl po ruce na to první šplouchnutí. V C2 mám kilo a to je přišroubovaný do příčky pod řidičovo sedačkou. Upraveno 3. leden 2021 uživatelem Vena garážmistr Citovat
Klemoň Odesláno 3. leden 2021 Odesláno 3. leden 2021 Mám 2kg s barometrem na stěně v kufru jako Véna, ale aby to nebylo trapné, tak vpravo. Vlevo jsou pod krytem pojistky Citovat
Guest Petr 3008 Odesláno 3. leden 2021 Odesláno 3. leden 2021 No, je to jen takový šidítko.. pro dobrej pocit. Přeci si tam nedám 6ti kilo z autobusu.., Kdysi jsem jej vozíval taky pod sedačkou, ale ta manipulace se mi zdá taky složitá a zdlouhavá. Ten kufr je určitě nejlepší řešení. Citovat
Guest Scratch Odesláno 3. leden 2021 Odesláno 3. leden 2021 Z hlediska pouzitelnosti je to opravdu spis siditko, ale lepsi neco nez nic. A umisteni vol takove, aby jsi ho do 5 vterin drzel v ruce. Takze treba vedle rezervy v nalozenem kufru bude celkem zbytecnej Citovat
Návštěvník Odesláno 3. leden 2021 Odesláno 3. leden 2021 (upraveno) Tak do držáku na nápoje bych to viděl. Tam to bude nejrychleji. Upraveno 3. leden 2021 uživatelem Návštěvník Citovat
PaKr Odesláno 3. leden 2021 Odesláno 3. leden 2021 (upraveno) V 23. 7. 2019 at 22:46, PaKr napsal: Takhle jsem loni přidělal hasičák švagrovi do focusu mk1, já jsem si koupil hasičák kdysi (asi2007 ještě v dobách Š105 na LPG), dneska se vozí v kufru, ale do 5 vteřin se k němu nedostanu určitě..., ale dávat ho ve 406 někde do interiéru se mi moc nechce. omlouvám se za citaci obrázku, ale v telefonu jsem tu fotku nenašel... Dneska akorát zapojené 4 zásuvky, zítra bude druhá řada. Pětirámeček nebyl k objednání (pokud vůbec existuje), takže až dojde na anténu a internet, tak budu improvizovat.... Upraveno 3. leden 2021 uživatelem PaKr Citovat
Péťa Odesláno 3. leden 2021 Odesláno 3. leden 2021 Rámečky by přesně věděl @minimaxa, ale když já jsem stavěl, tak jsem mohl vybírat z max 4násobného vodorovně a tuším 3násobného (možní i jen 2násobného, nejsem si jistý) svisle. Naštěstí mi to stačilo, tolik zásuvek vedle sebe nepotřebuji. Datová, televizní a dvě 230V. Citovat
Fruktis Odesláno 3. leden 2021 Odesláno 3. leden 2021 Zalezi co to je za vyrobce...co jsem montoval ja tango abb tak ti petiramecek maji standardne... Citovat
PaKr Odesláno 3. leden 2021 Odesláno 3. leden 2021 tohle je "visage" díky dnešní době objednané z Hornbachu, u ABB vím, tam to mají standardně, ale chtěli jsme dekor dřeva v kombinaci rozumné ceny... Datovou a TV zásuvku budu řešit později, teď potřebuji zapojit komplet rozvod na 220, aby mohl přijít revizák Citovat
Guest minimaxa Odesláno 3. leden 2021 Odesláno 3. leden 2021 @Péťa minimaxa tohle hobbymarketové roští neprodává, takže netuší. Citovat
Péťa Odesláno 3. leden 2021 Odesláno 3. leden 2021 Jste mě donutili vstát od klávesnice a jít se podívat. Skutečně mám jedno hnízdo s pětirámečkem PaKr ohodnotil 1 Citovat
radim.1008 Odesláno 3. leden 2021 Odesláno 3. leden 2021 (upraveno) Taky jsem dával při rekonstrukci pěti rámeček za televizi. Ale co to bylo za výrobce už nevím. Vím, že to bylo v bilozelené krabici a vše jsem objednal u nás ve velkoobchodu a elektromateriálem. Lepší fotku s osazeným rámečkem jsem narychlo nenašel. Upraveno 3. leden 2021 uživatelem radim.1008 Citovat
PaKr Odesláno 3. leden 2021 Odesláno 3. leden 2021 taky jsem bral všechno v obchodě s elektromateriálem (krabice, kabely....) a když došlo na výběr zásuvek a vypínačů, tak elektroobchod byl zavřený, takže jsem musel přes net a "rozkaz zněl jasně" bílou ne, ideálně dřevodekor, ještě se nám líbila řada LXDA od SEZu, ale to je zatím bohužel pro nás moc drahý...., takže třeba budu časem obměnovat, ale jenom to co mám teď bylo asi 5,5k (20 vypínačů a asi 25 zásuvek) a stejně ještě chybí.... vzorek toho LXDA : http://www.sez-cz.cz/eshop/index.php?sekce=detail_polozky&id_produktu=41172-domovni-spinac-c.2-buk-prirodni-lxda Citovat
Sawoy Odesláno 3. leden 2021 Odesláno 3. leden 2021 TVL čtyřkilo ... njn ... když jsme stavěli tak jsme byli mladí a .... ještě že vrcholem elegance bylo Tango a šlo to přes kámoše za nákupku. No a dnes po 20 letech pomalu dosluhují a s vědomím toho jak "moc" jsem si ty tanga celý ty léta "užíval" tam místo nich s čistým svědomím mydlím lidlovskou produkci. V místech kde byla plánována věž a pracovní kout mám z té doby 2 x 5 dvouzásuvek .... dneska prázdných. Na "mediální" centrum včetně routeru a NAS mi stačí 8zásuvková UPSka a na pracovní krámy prodlužovák s osmipsem a přepěťovou ochranou. Ještě rámečky ... to určitě Vena garážmistr a Péťa ohodnotil 2 Citovat
Ferry Odesláno 3. leden 2021 Odesláno 3. leden 2021 Uz pres rok se mi tu valelo 8m 16mm² lanovaneho kabelu a autobateriove klestove svorky, tak jsem dneska konecne udelal slusnejsi startovaci kabely. Dle rychleho vypoctu pri delce 4m, proudu 500A a napeti 14,5V by melo na druhem konci zbyvat asi 10,5V, tak snad to bude fungovat radim.1008, Péťa, ozzy56 a 4 další ohodnotil 7 Citovat
Hafity Odesláno 4. leden 2021 Odesláno 4. leden 2021 Dnes jsem velmi smutný.... Byli jsme nuceni nechat uspat naší milovanou feňouru.... Táhlo jí na 13 a už měla trošku zdravotní omezení.... Ale včera k večeru to nabralo rychlost.... Mozková příhoda.... Už je i pohřbená.... Bude tu pořád s námi na zahrádce.... Na veterině jsem byl za tvrďáka, ale teď, když to píšu, tak mi jdou slzy do očí.... Všem se omlouvám za ten citový výlev.... Medvěd, regius, Rikic339 a 10 další ohodnotil 13 Citovat
Guest Petr 3008 Odesláno 4. leden 2021 Odesláno 4. leden 2021 To je hrozný vždycky. Když nás to potkalo měli jsme veterináře doma a za tvrďáka jsem rozhodně nebyl.. Citovat
Návštěvník Odesláno 4. leden 2021 Odesláno 4. leden 2021 Být za tvrďáka v tomto případě ani nejde Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.