MilanF1 Odesláno 26. srpen 2013 Odesláno 26. srpen 2013 Zde je vyúčtování ze srazu, který se konal v Kněžnici u Jičína. Jak skončily finance se dozvíte v tabulce. Jenom dodám, že zakoupené fotbalové branky jsou putovní; zůstávají v inventáři klubu pro další použití. vyuctovani_kneznice.xlsx Citovat
punkac Odesláno 26. srpen 2013 Odesláno 26. srpen 2013 Starej excel pro veteránisty vyuctovani_kneznice starej excel.xls Citovat
Medvěd Odesláno 26. srpen 2013 Odesláno 26. srpen 2013 Vzhledem k tomu, že klubová podpora srazu nebyla využita, navrhuju, aby byla poskytnuta organizátorům jako odměna za bezvadně připravený a organizačně suprově zvládnutý sraz. Citovat
Veverka Odesláno 26. srpen 2013 Odesláno 26. srpen 2013 Dobrej job, Milane a Kitty, moc dobrej! Citovat
elton Odesláno 27. srpen 2013 Odesláno 27. srpen 2013 Skvělé ...... Taky souhlasím s odměnou a ještě jednou díky za super sraz. Citovat
radim.1008 Odesláno 27. srpen 2013 Odesláno 27. srpen 2013 Pěkně to vyšlo, též souhlasím s případnou odměnou. Citovat
MJSytic Odesláno 27. srpen 2013 Odesláno 27. srpen 2013 Tak na jednu stranu je ta jeho \"analizačně-kalkulátorská úchylka\" dobrá Samo nic ve zlém S odměnou taky souhlasím. P.S. Verča je \"Verysek\" Citovat
Gabriel 307 Odesláno 27. srpen 2013 Odesláno 27. srpen 2013 taky souhlasím s odměnou a u Milana jsem s kladným číslem počítal;) že si to spočítá Citovat
ozzy1 Odesláno 27. srpen 2013 Odesláno 27. srpen 2013 byť jsem na srazu nebyl, tak s případnou odměnou souhlasím. Citovat
Roman Bazi Odesláno 27. srpen 2013 Odesláno 27. srpen 2013 Také souhlasím a případnou odměnou:papa. Citovat
Marcel505 Odesláno 28. srpen 2013 Odesláno 28. srpen 2013 Určitě si ji Milan zaslouží, souhlasím... Citovat
davidekcz Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 byť jsem na srazu nebyl, tak s případnou odměnou souhlasím. ač jsem nebyl, tak nemůžu říct, že bych 100% s odměnou souhlasil Citovat
Péťa Odesláno 3. září 2013 Odesláno 3. září 2013 Můžu se zeptat? Na klubovém účtu jsou platby za PHM 25. a 26. srpna za celkem 4.235,60 Kč. Předpokládám, že to bylo do aut z předváděček. Je to tak? Pokud ano, je to zahrnuto do vyúčtování srazu? Citovat
MilanF1 Odesláno 3. září 2013 Autor Odesláno 3. září 2013 Ano, to jsou předváděčky. Zapůjčená auta od Peugeot ČR se nepočítají do vyúčtování srazu. Citovat
Péťa Odesláno 3. září 2013 Odesláno 3. září 2013 Děkuji za odpoveď. Osobně si myslím, že by se to ve vyúčtování objevit mělo, protože předváděčky byly součástí srazu. Ale je to vaše rozhodnutí na které máte (asi) právo a tudíž ho respektuji. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.