koblih69 Odesláno 25. prosinec 2011 Odesláno 25. prosinec 2011 Přemo jsou vánoce ... to bychom to mohli smáznout ne :D:D Citovat
Přema Odesláno 25. prosinec 2011 Odesláno 25. prosinec 2011 Ne ne ..... čekám na vhodnou příležitost Ti to vrátit..... Citovat
Pinďa Odesláno 25. prosinec 2011 Odesláno 25. prosinec 2011 Ne ne ..... čekám na vhodnou příležitost Ti to vrátit..... A budou i úroky? Citovat
Guest bostich Odesláno 25. prosinec 2011 Odesláno 25. prosinec 2011 406 nedostala nic, ale obdarovala mě prasklým výměníkem pod olejovým filtrem Citovat
robozv Odesláno 25. prosinec 2011 Odesláno 25. prosinec 2011 ja som si nasiel na aute kopanec na dverach kufru parada foto som dal do svojho vlakna v sekcii 308 Citovat
foxo Odesláno 25. prosinec 2011 Odesláno 25. prosinec 2011 ja sem mojej krasavici kupil novy chladic... To je pech zrovna pred vanocama... Citovat
Dundee Odesláno 25. prosinec 2011 Odesláno 25. prosinec 2011 Saxík dostal s malým předstihem nový oči a bačkory, jinak se Vánoce pro auta normálně nedělaj;) Citovat
Brizan Odesláno 25. prosinec 2011 Odesláno 25. prosinec 2011 Můj mazlík dostal v přestihu novou hlavici řadící páky a taky si psal ježíškovi o nový olej a filtry, ale ty dostane až po novém roce:D Citovat
Roman Bazi Odesláno 26. prosinec 2011 Odesláno 26. prosinec 2011 Tož 307ma dostala s předstihem rozvody, baterku a pod stromečkem sněhové řetězy a přídavná světla. 306ka dostala šampón s voskem, ale bude se o něj muset dělit. Citovat
rootsky Odesláno 26. prosinec 2011 Odesláno 26. prosinec 2011 Zatím kladky řemene příslušenství plast -> pokus (až mi něco rupne budu se divit, vím). Víc po svátcích až otevřou kellynu. Bude nový silent motoru a gufero kliky u řemenice, chtělo by to taky nový klima chledič... Jestli se to počítá, tak do garáže druhý hever pro snažší a rychlejší zdvihání na podpěry a montlampa od manželky místo té co měla minule, když se nedařilo, \"letecký den\"... Citovat
romik1 Odesláno 26. prosinec 2011 Odesláno 26. prosinec 2011 no ja idem zajtra dat vymeniť nejaku remenicu, bo mi fešanda začala voláko klepotať voľáko ma v poslednej dobe trošku dosť stojí.robí si vianoce kedy sa jej zachce:D Citovat
Agrafik Odesláno 26. prosinec 2011 Odesláno 26. prosinec 2011 straki007: už 250k? nebo mám sklerózu. Nechceš o tom založit nové vlákno? Citovat
Medvěd Odesláno 26. prosinec 2011 Odesláno 26. prosinec 2011 Nic - je to přece \"jen\" užitečná plechovka Citovat
Guest Scratch Odesláno 27. prosinec 2011 Odesláno 27. prosinec 2011 ja mu dal 24.12. za usi na jizni spojce, bylo volno Citovat
Péťa Odesláno 27. prosinec 2011 Odesláno 27. prosinec 2011 Nic Vlastně dostal 23.12. průjezd bahnem do strmého kopce pro vánoční stromek, takže má silnější ochrannou vrstvu na podvozku a laku Tak dnes obdržel lázeň v myčce, protože nešlo ani otevřít dveře, aniž bych pak neměl ruce od bláta. PS: Ale na Marlina to stejně nemělo Citovat
Dundee Odesláno 27. prosinec 2011 Odesláno 27. prosinec 2011 PS: Ale na Marlina to stejně nemělo Peto, na Marlina asi nikdo nemá Citovat
xpetrix Odesláno 27. prosinec 2011 Odesláno 27. prosinec 2011 Nove mapy do rt3 ,slovensky hlas do navigacie... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.