Pepito Odesláno 6. květen 2023 Odesláno 6. květen 2023 Toto mi poslal kamarád že to je na FB. Péťa ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 6. květen 2023 Odesláno 6. květen 2023 před 5 hodinami, rhinos napsal: na poddané prostě musí být přísnost "Jen" se ruší dočasná sleva. Jednotka dočasnosti končí... pavelu96 a Medvěd ohodnotil 2 Citovat
radim.1008 Odesláno 6. květen 2023 Odesláno 6. květen 2023 @Pepito vidím tam datum 4.5.2020. pavelu96, Pepito a Péťa ohodnotil 3 Citovat
skuci Odesláno 12. květen 2023 Odesláno 12. květen 2023 No jak kdy, akorát někdy ta fronta aut není od pumpy ale i lidi co jedou do krámku Citovat
HonzaZ Odesláno 12. květen 2023 Odesláno 12. květen 2023 Dnes Benzina Jindřichův Hradec diesel 28,90 Citovat
ozzy56 Odesláno 12. květen 2023 Odesláno 12. květen 2023 (upraveno) dnes v polsku BA 95 za 6.51 zlotuvek, pumpa Shell, takže za 34.40 Kč OPRAVA--spletl jsem se Upraveno 12. květen 2023 uživatelem ozzy56 Citovat
radim.1008 Odesláno 19. květen 2023 Odesláno 19. květen 2023 (upraveno) V 19. 4. 2023 at 19:37, radim.1008 napsal: Dnes Orlen Miedzylesie Efecta 95 6,88zl. ~ 36,10,- Efecta Diesel 6,76zl. ~ 35,20,- V Žamberku na Benzině Efecta 95 37,90,-. Dnes Žamberk Benzina Efecta 95 35,90,-. Efecta Diesel 30,50,-. Upraveno 19. květen 2023 uživatelem radim.1008 Citovat
jarokare Odesláno 19. květen 2023 Odesláno 19. květen 2023 Mělník Benzina 95Efecta cca 70l po 34,40 Kč (s kartou) radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
PaKr Odesláno 19. květen 2023 Odesláno 19. květen 2023 Plná za 1600, to beru radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
pavelu96 Odesláno 21. květen 2023 Odesláno 21. květen 2023 Taky plná nafty do Bobíka za 1300,- Kč na ONO za 28,90,- Kč/l dýzl a PaKr ohodnotil 2 Citovat
Péťa Odesláno 26. květen 2023 Odesláno 26. květen 2023 Vypadá to, že brzy zase budeme jezdit do Polska, minimálně pro naftu... https://www.autozive.cz/vlada-rozhodla-snizeni-cen/ pavelu96 a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
Medvěd Odesláno 26. květen 2023 Odesláno 26. květen 2023 Nejezdil jsem tam před lety, nevidím důvod tam jezdit tankovat ani v budoucnu (a to ani kdybych bydlel přímo na hranicí) Citovat
pavelu96 Odesláno 26. květen 2023 Odesláno 26. květen 2023 Kecy prdy Jezdil jsem do Polska pro naftu když byla levnější a nevidím důvod tam nejezdit, když bude zase levnější, tak zase začnu Péťa, Medvěd a radim.1008 ohodnotil 2 1 Citovat
Medvěd Odesláno 26. květen 2023 Odesláno 26. květen 2023 Psal jsem už kdysi, že nevidím důvod aby mi cizí stát dotoval mou zábavu. Můžeš to mit jinak, já ale ne a prostě bych se k ničemu podobnýmu nikdy nesnížil. pavelu96 a Lihous ohodnotil 1 1 Citovat
Lihous Odesláno 26. květen 2023 Odesláno 26. květen 2023 (upraveno) Pokud toto nastane tak to bude zase u sousedu mela a nedivim se tomu jako dobry hospodar nebudu podporovat to cemu se rika nase AU vlaďa Poptal jsem to u polaku - az prijde / neprijde odpoved tak to sem dam. Cas jim necham do PO/UT ... ? Upraveno 26. květen 2023 uživatelem Lihous Medvěd a Péťa ohodnotil 1 1 Citovat
sitler Odesláno 26. květen 2023 Odesláno 26. květen 2023 Ehm, 1) autozive... 2) absolutne neozdrojovane JPP... Lihous ohodnotil 1 Citovat
pavelu96 Odesláno 26. květen 2023 Odesláno 26. květen 2023 @Medvěd pro tebe je tankování nafty za padesát Kč asi zábava, ale já jezdím autem hlavně do práce a když ušetřím 500 Kč na nádrž tím, že zajedu 10km do Polska, tak není co řešit. Veškeré "vlastenecké" vyšší principy mi jsou u řiti Do Německa jezdím kvůli kvalitnějším potravinám, do Polska kvůli levným základním potravinám a masu od řezníka už víc jak 10 let. Stejně tak jezdí němci v pohraničí pro levnou naftu k nám a poláci hlavně pro alkohol. Tady u nás v pohraničí je to prostě normální, že se jezdí tam, kde je to výhodnější. Chápu, že to v Praze vidí lidi jinak a mají strach jet do Polska, protože na Nově říkali, že poláci čechům budou propichovat gumy, když přijedou tankovat a nakupovat - jen hloupé nesmyslné kecy... Medvěd a Péťa ohodnotil 1 1 Citovat
Medvěd Odesláno 26. květen 2023 Odesláno 26. květen 2023 Vůbec mě nezajímá co říkají na Nově, ale žiju v ČR a tak prostě nakupuju tady a přijde mi to naprosto normální. pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
Lihous Odesláno 30. květen 2023 Odesláno 30. květen 2023 Tak ze se navratim k tematu jak jsem "slibil" Polaci kteri me odpovedeli to vidi spis jako hloupost a nerealne - toz se nechame prekvapit. Ja byl vcera u Wroclawi a tankoval jsem u nasi oblibene ceny viceme stejne jako u nas v Dobrusce - "lepsi Nafta" PC je celkem jasny agument proc Pl a ne Cz u nas Pc max 1100 A jak to maji majitele se stejnym motorem muzou se pochlubit .... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.