Péťa Odesláno 14. březen 2022 Odesláno 14. březen 2022 Ráno jsem v Polsku tankoval naftu za 43,80 Kč, ONO teď: Citovat
jarokare Odesláno 14. březen 2022 Odesláno 14. březen 2022 pavelu96, PaKr, zbynek..s a 1 další ohodnotil 4 Citovat
pavelu96 Odesláno 14. březen 2022 Odesláno 14. březen 2022 Nebudu se zejtra smát kámošovi co má doma dva kanystry nafty za 50,- Citovat
ozzy56 Odesláno 15. březen 2022 Odesláno 15. březen 2022 dnes jsem jel zase přes Mošnov, tak jsem si u nich koupil kanystr 10 litrový za 150 a natankoval do něj 11 litrů benzínu za 43 korun litr , ať mám taky něco do foroty , a 5 litrů do nádrže, bo víc nevešlo Citovat
Péťa Odesláno 15. březen 2022 Odesláno 15. březen 2022 V době, kdy ceny klesají? MotoMoto ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 15. březen 2022 Odesláno 15. březen 2022 no chytil mě nějaký rapl či co, sem si říkal , že každý má něco doma a já nic, tak jsem je zasponzoroval Charlie 1 ohodnotil 1 Citovat
Sawoy Odesláno 15. březen 2022 Odesláno 15. březen 2022 před 11 minutami, ozzy56 napsal: ... koupil kanystr 10 litrový za 150 a natankoval do něj 11 litrů benzínu za 43 korun litr ... Takže vlastně litr za 56,60 ... Péťa, ozzy56, pavelu96 a 1 další ohodnotil 4 Citovat
ozzy56 Odesláno 16. březen 2022 Odesláno 16. březen 2022 (upraveno) @Sawoy abych pravdu řekl, dostal jsem přeplatek za elektriku 1000 Kč (asi poslední v životě ), tak jsem ho hned musel uvalit... jinak ten nový kanystr se sejde při výletě do Polska , nakonec to vyjde šul nul ... Upraveno 16. březen 2022 uživatelem ozzy56 Citovat
pavelu96 Odesláno 16. březen 2022 Odesláno 16. březen 2022 Dnes Orlen Diesel efekta Bogatynia 38,50,- Kč/l do Bobíka. Rozdíl 350,- na plné nádrži proti nejlevnější naftě v Lbc za 44,90,- Kč/l Péťa ohodnotil 1 Citovat
davidse Odesláno 20. březen 2022 Odesláno 20. březen 2022 Když ceny stoupali tak to bylo o 2 kč za den a teď je to tak 50 haléřů za 3-4 dny Citovat
Lihous Odesláno 23. březen 2022 Odesláno 23. březen 2022 Foto z Dobrusky nemam ale odpoledne byla Verva disel zase uz na hranici 50Kc/l presneji 49,90 Jinak v Pl na nasi oblibene opet s tradicni slevou. Citovat
radim.1008 Odesláno 24. březen 2022 Odesláno 24. březen 2022 (upraveno) V 24. 2. 2022 at 18:43, radim.1008 napsal: Orlen Miedzylesie Efecta 95 cca 31,60,- Včera byla Zůza v Miedzylesie na Orlenu pro benzín. Já se válím s teplotou. Fotka je od kolegy, kdy tam byl pro naftu. Upraveno 24. březen 2022 uživatelem radim.1008 Citovat
MJSytic Odesláno 24. březen 2022 Odesláno 24. březen 2022 Fasoval jsem benzín do sekaček za 41,49/l Snad budou i letos přes NSA nějaký dotace, jinak budeme sekat hřiště na úvěr Citovat
jarokare Odesláno 24. březen 2022 Odesláno 24. březen 2022 Kdepak Michale , vrátíš se ke starýmu dobrýmu nářadí Péťa, MJSytic, radim.1008 a 1 další ohodnotil 4 Citovat
MJSytic Odesláno 24. březen 2022 Odesláno 24. březen 2022 s tím už u nás nikdo neumí dělat. Kdysi mě to učil táta s dědou, ale že by mi to nějak šlo Ale trochu jetele pro králíky jsem pokosit zvládnul, to je pravda Akorát to hřiště má 5500m2 to by v jednom bylo úplný "Le Mans" Citovat
Vena garážmistr Odesláno 25. březen 2022 Odesláno 25. březen 2022 Já jsem chtěl včera nakrmit 807 ale na dvoře v robotě byl servis na stojanu takže nic. Ale je tam nafta za 40,50 Kč/L. Takže natankuju v pondělí až pojedu na ježdění. @MJSytic no však před mačem dojedou hostující fans se svým vercajkem a posečou společně s fans domácích celé hřiště aby se mohlo hrát a tím se budou utužovat vztahy mezi fans obou klubů při té společné práci se unaví a nebudou mít pak síly na nějaké kraviny. MJSytic ohodnotil 1 Citovat
davidse Odesláno 29. březen 2022 Odesláno 29. březen 2022 (upraveno) Opět to jde nahoru Ono-Ostrava-Mošnov podle ceny o 50 h až 1 korunu Upraveno 29. březen 2022 uživatelem davidse Citovat
rhinos Odesláno 29. březen 2022 Odesláno 29. březen 2022 Přitom k tomu není důvod...spíše naopak... zbynek..s ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.