Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

No 2.40 za litr už asi nebude, ale jsem zvědavej, jestli ještě někdy uvidím ty kilometrový fronty jako když se někdy tuším koncem sedmdesátek zdražovalo na osmičku. Teda pardon, tehdy se upravovaly ceny ...

Odesláno

"a v těch místech, kde včera byly lesy, pumpa stojí....." Tři sestry

 

Akorát, že já si tam dlouho pamatuju hrubou stavbu...

Na D48 směr F-M nově otevřená Mol - N95 43,50, D 44,50.

 

@Pepito dá se brát i veřejně? Že bych si udělal výlet do Klopin :D:D ( pochopitelně pro Fit tyčinky :D:D )

 

Odesláno

Aké je vysvetlenie, že v USA sa predávajú benzíny s tak nízkymi oktánovými číslami? Tam nejazdia autá s vysokými kompresnými pomermi, priamym vstrekovaním a turbami?

Odesláno

Ale v USA cena za benzín za posledných 20 rokov narástla už takmer 3-násobne. V 2002 to bolo len cca $1,4/gallon. Dnes už viac než 4.

Odesláno
před 56 minutami, MJSytic napsal:

26Kč jestli dobře počítám. Taky nic moc :D 

 

před 52 minutami, Lihous napsal:

Ale nebude to za galon?

No však .... kolik je teď dolar ... lehce přes 24? Krát 4.3 = 105 ať nežeru děleno cca 4.8 litrů na galon je pěkných  21+ ...

Asi tam nemají spotřební daň 🤔🤣

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...