Pepito Odesláno 5. březen 2022 Odesláno 5. březen 2022 No jo Twl, ale asi všichni nejsou hamouni. Citovat
Péťa Odesláno 5. březen 2022 Odesláno 5. březen 2022 To je šílený, jsme "šťastný", když je cena pod 40 Já teda jsem spokojený, když je pod 30 Pepito, Dave_k a radim.1008 ohodnotil 3 Citovat
Sawoy Odesláno 5. březen 2022 Odesláno 5. březen 2022 No 2.40 za litr už asi nebude, ale jsem zvědavej, jestli ještě někdy uvidím ty kilometrový fronty jako když se někdy tuším koncem sedmdesátek zdražovalo na osmičku. Teda pardon, tehdy se upravovaly ceny ... Hafity a Pepito ohodnotil 2 Citovat
Charlie 1 Odesláno 5. březen 2022 Odesláno 5. březen 2022 Divím se ze ještě neslo LPG přes 20kc….ale je Pravda ,ze v létě je vždy levnější …. Pokud bude v létě do 15 bude to paráda Citovat
PaKr Odesláno 5. březen 2022 Odesláno 5. březen 2022 "a v těch místech, kde včera byly lesy, pumpa stojí....." Tři sestry Akorát, že já si tam dlouho pamatuju hrubou stavbu... Na D48 směr F-M nově otevřená Mol - N95 43,50, D 44,50. @Pepito dá se brát i veřejně? Že bych si udělal výlet do Klopin ( pochopitelně pro Fit tyčinky ) Citovat
vendelinek Odesláno 5. březen 2022 Odesláno 5. březen 2022 Dneska jsem byl v Pelhřimově a jel jsem kolem benziny (značku už nevím) a tam měli benzín už za 44kč Citovat
sitler Odesláno 5. březen 2022 Odesláno 5. březen 2022 tvl, nafta za 44.9 ... Mol nekde u Kaplice. Tvl, bych blil. Na Tank Onu ji meli za 40, ale fronta tak na pul hodiny... to jsem fakt absolvovat nechtel Citovat
Pepito Odesláno 5. březen 2022 Odesláno 5. březen 2022 @PaKr, bohužel ne, je to jen pro vybrané zaměstnance. Citovat
Lihous Odesláno 6. březen 2022 Odesláno 6. březen 2022 Ceny dnes v Dobrusce cca 10hod. Docela smutny pohled Citovat
Péťa Odesláno 6. březen 2022 Odesláno 6. březen 2022 Ono i Tank-ONO: Zítra v 6:30 zajedu do PL, tak uvidím, snad budou nějakou naftu mít. Citovat
ozzy56 Odesláno 6. březen 2022 Odesláno 6. březen 2022 tak benzín u Shell na výpadovce je levnější, než obvykle nejlevnější pumpa Tank Ono v Mošnově Citovat
Akoc Odesláno 6. březen 2022 Odesláno 6. březen 2022 Aké je vysvetlenie, že v USA sa predávajú benzíny s tak nízkymi oktánovými číslami? Tam nejazdia autá s vysokými kompresnými pomermi, priamym vstrekovaním a turbami? Citovat
MJSytic Odesláno 6. březen 2022 Odesláno 6. březen 2022 26Kč jestli dobře počítám. Taky nic moc Citovat
PaKr Odesláno 6. březen 2022 Odesláno 6. březen 2022 @Akoc nezapomeň, že tam snad neexistuje motor pod 3litry, takže asi stačí vstřikování MPi a bez turba a dalších.... věcí. @MJSyticobávám se, že za 26 by tady lidi dneska asi utrhli pistole Citovat
Akoc Odesláno 6. březen 2022 Odesláno 6. březen 2022 Ale v USA cena za benzín za posledných 20 rokov narástla už takmer 3-násobne. V 2002 to bolo len cca $1,4/gallon. Dnes už viac než 4. Citovat
ozzy56 Odesláno 6. březen 2022 Odesláno 6. březen 2022 při průměrném platu v USA 90 tisíc měsíčně to nebude tak zlé Citovat
Sawoy Odesláno 6. březen 2022 Odesláno 6. březen 2022 před 56 minutami, MJSytic napsal: 26Kč jestli dobře počítám. Taky nic moc před 52 minutami, Lihous napsal: Ale nebude to za galon? No však .... kolik je teď dolar ... lehce přes 24? Krát 4.3 = 105 ať nežeru děleno cca 4.8 litrů na galon je pěkných 21+ ... Asi tam nemají spotřební daň Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.