Vena garážmistr Odesláno 11. leden 2020 Odesláno 11. leden 2020 @radim.1008 on toho ze sebe na sraze taky moc těch zážitků nevychrchlal. A docela to chtěli i zazdít ten minisraz kdybych mu nenapsal tak by se neozval a nepřijel. A navíc zjistil že má na minisrazech konkurenci v ukecanosti. Byl se tam podívat jeden nový člověk ale moje děravá palice zapomněla jeho nick . Pamatuju jen že má 407 SW v modrý barvě. radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
Klemoň Odesláno 11. leden 2020 Odesláno 11. leden 2020 Cccc to já ho klidně překecám - na mne jen tak někdo nemá. Ale mě fakt bolelo i mluvit. Ikdyž kecat na téma který pazdrát kde pracoval a pracuje teď - to zbytečné téma pro ostatní . . . Citovat
Guest StibTo Odesláno 12. leden 2020 Odesláno 12. leden 2020 @Klemoň souhlas to bylo vo hovně - taky bych mohl mluvit o tom, kolika firmama jsem prolezl a co jsem tam dělal ale přidanou hodnotu pro 99% lidí by to mělo 0 Citovat
Pe.Tr Odesláno 12. leden 2020 Odesláno 12. leden 2020 ja se chytal takze pro mne cajk Klemoň ohodnotil 1 Citovat
Weri 605 Odesláno 16. leden 2020 Odesláno 16. leden 2020 náhodou dneska cca 12:00 ve Vršovicích na hroudě u PRE.. nešel si to ty @oddie....? Citovat
Ferry Odesláno 16. leden 2020 Odesláno 16. leden 2020 jo, to bude Oddie, akorat sem uz nechodi naposled tu byl dle profilu presne pred dvema lety a jednim dnem Citovat
Pažout508 Odesláno 18. leden 2020 Odesláno 18. leden 2020 @Davidak79 Ahoj ani jsem si te nevšiml .Pokud to tedy nejela manželka.Co někdy kafe na benzince. Citovat
Davidak79 Odesláno 18. leden 2020 Odesláno 18. leden 2020 Já jel plechovkou kafe není problém , dokonce jsem celý týden od cca 8 - 15 hod v Radovesicích na úřadě , tak nemám problém odskočit do Libo na pumpu i v těchto hodinách . Citovat
Pažout508 Odesláno 19. leden 2020 Odesláno 19. leden 2020 @Davidak79 tak uvidím v kolik se budu vracet z práce a kdyžtak se ozvu. Mělo by to vyjít. @Klemoň jojo Libochovice Davidak79 ohodnotil 1 Citovat
Klemoň Odesláno 19. leden 2020 Odesláno 19. leden 2020 Tak před chvilkou se u mne na otočku stavil @ChouLu Hodil mi domů objednávku e-shopu . Ten kluk vypadá pořád stejně a pořád má postavu jakoby neměl na jídlo Citovat
Klemoň Odesláno 21. leden 2020 Odesláno 21. leden 2020 Ti jen děkoval , že jsi mu to neodřel . . . Citovat
radim.1008 Odesláno 26. leden 2020 Odesláno 26. leden 2020 S kým jsem se to dnes potkal? MilanF1 ohodnotil 1 Citovat
Vena garážmistr Odesláno 26. leden 2020 Odesláno 26. leden 2020 tuším že to je @StibTo vo resp. jeho drahé polovičky C4 u @MilanF1 radim.1008 a Klemoň ohodnotil 2 Citovat
Weri 605 Odesláno 12. únor 2020 Odesláno 12. únor 2020 Právě teď na Táborský v Praze před Baštou bílá 406 sw s tmavou kapotou... samolepka na levý straně kufru... seděli tam dva člověci - nestihla sem absolutně nic.. dement jel moc rychle kdopak to byl...? Citovat
Guest Scratch Odesláno 25. březen 2020 Odesláno 25. březen 2020 tak ja se teda priznam, ze jsems e setkal s klubakem Klemonem , kdyz se tak bojite setkavani Citovat
MJSytic Odesláno 25. březen 2020 Odesláno 25. březen 2020 Jestli jste měli zahalené obličeje, tak se v podstatě nic nestalo a hlásit se to nemusí Citovat
Klemoň Odesláno 25. březen 2020 Odesláno 25. březen 2020 No já přijel ke Scratchovi pro nové roušky od Miss Scratch a ukázat cestou svoji novou Motorkářskou roušku a rukavice . Nicméně rouška normální byla na hubě také, jen v autě ji pro bezpečnost sundavám . . . Ale je to naprd . . . Chtěl jsem dát Aduš na uvítanou "francouzáka" a vyměnit nějaké bacily a ty roušky nějak nechtěli povolit. Asi "nějakej dobrej oddíl" Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.