Jump to content

StibTo

Člen klubu
 • Content count

  15,287
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

StibTo last won the day on June 28

StibTo had the most liked content!

About StibTo

 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu
 • Birthday 02/19/1985

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2006

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

5,226 profile views
 1. Automat jak radit

  Vždy "D", opotřebení je minimální, spotřeba taky. Koukni též na :
 2. Přídavné blinkry

  Souvislost to nejspíš nemá, já myslel zd jsi prostě kontroloval vzadu jak žárovky blinkrů vypadají, zda nejsou už na výměnu. A blikat jak popisuješ by to určitě nemělo
 3. Přídavné blinkry

  A jak jsou na tom zadní lampy ? Kontroloval jsi stav žárovek blinkrů tam ?
 4. Přídavné blinkry

  C5 má stejné blinkry jako 407, já ty svoje před časem měnil jako komplet. Parabolky byly zanesené a oranžová folie na žárovkách oloupaná ... Začal bych tím.
 5. Rána někde s přední nápravy nekde v pravo

  Co tyčky stabilizátoru ? Mám je teď měněné s horními čepy.
 6. 306 Stráňa ...Upgrade 2016

  Je to tak, také jsem to zahlédl na Facebooku .... To by mě zajímalo zda a případně jaký bude nový projekt ..
 7. Tak už je doma, aneb Hurvajzova 207

  Gratulace
 8. StibTova P407 sedan 2,2 120kw

  Podívej se nikoho nenutím do tohohle vlákna lézt Ani jednoho, ani druhého jsem v příspěvcích neoznačoval, abych jim dal podnět sem vlézt. Já jsem se například takhle rozhodl ignorovat vlákno o elektromobilite, protože to prostě nemá vůbec smysl komentovat. Doporučuji stejný postup.
 9. Pelovy filter

  Valeo Supreme uhlíkový, již jsem měnil 2x od koupě, nelituji.
 10. StibTova P407 sedan 2,2 120kw

  Mas dobrou pamet. Ono toho bylo vic, precejen mam to hned za rohem. Minimalne jedna vec byla na povazenou kvuli uctovane cene (cca AK krat 3, a stejne to nebyl "Peugeot" dil), pak dokurvene odvetrani klikove skrine na 306 - opraveno, ale casem se to zas urvalo, spatne je to dodnes. A pak ten "vymeneny" kabinovy filtr. Stepan - vidim, ze už k tomu nemas co bys noveho napsal.
 11. Jak na to Peugeot 306

  @Infern0 Poslána soukromá zpráva
 12. StibTova P407 sedan 2,2 120kw

  Klemoni přesně tak - možná už tam dotyčný ani nepracuje a už dneska ani nezjistím, zda třeba vůbec předávající technik věděl, že to mechanik ojebal, a nebo dokonce zda v tom jeli spolu. Ale prostě to nasere, bylo to neprofesionální a zkrátka zlodějna. Může být 9 z 10 zákazníků happy a desátý já, uznávám. Ale už se bohužel nemám chuť přesvědčovat o tom zdali to byla "ojedinělá" (minimálně ten konkrétní rok) zkušenost, či jak. To, že to tu někdo nerozdýchá a vztáhne si to na úplně jinou pobočku téže firmy mě může udivovat, možná i mrzet, ale to je tak asi všechno Jo a ještě vlastně znechucuji klub lidem, že. Ono do jisté míry - něco jiného je fórum, něco jiného sraz. Ne všechno, co se píše na fóru se řeší na srazu a ne všechno co se stane na srazu se píše na fórum.
 13. StibTova P407 sedan 2,2 120kw

  Bohužel ne. Ale pro dnešek jsem již zásobu sarkasmu vyčerpal.
 14. StibTova P407 sedan 2,2 120kw

  Že někdo "kejha jak potrefená husa" je relativně známý obrat. Nikoho jsem přímo nenazval husičkou. Za to já tak označen byl - no a ? Ok, priste pro ty méně důvtipné mezi námi napíšu "to nehrozí, nebyl jsem U DOMANSKÉHO V KYJÍCH" ...
 15. StibTova P407 sedan 2,2 120kw

  Schreeku, to jsem ale napsal opakovaně, i předtím, i potom (že NEJDE o pobočku na CM). A je to k PRDU. A oprávněná obrana to NENÍ - to je asi tak jako bych začal na někoho startovat, že pobočka mezinárodní firmy, ve které já pracuji někde v jiném městě či státě někomu něco provedla a začít si to brát osobně, že s tím někdo má problém. Docela hovadina, což ?
×