Gabriel 307 Odesláno 7. duben 2015 Odesláno 7. duben 2015 (upraveno) 6:45 mezi Jiřicema a Milovicema spatřen MilanF1 jel jsem z noční a Milan asi do práce odesláno z Samsung Galaxy Note 4 Upraveno 7. duben 2015 uživatelem Gabriel 307 Citovat
Pe.Tr Odesláno 9. duben 2015 Odesláno 9. duben 2015 Vcera tusim okolo pul jedenacte modre 306 cabrio s hnedym interierem, rz U, klubova nalepka vzadu, ul prumyslova smer hostivar. Ladacek hezky brumlal... Netusim kdo to byl. Citovat
Dave_k Odesláno 9. duben 2015 Odesláno 9. duben 2015 Dnes před před 15hodinou spatřen antik jedoucí směr Holice-Časy-Pardubice (žeby nákup dílů u Badisaka ). Já jel ve služebním Ford Transit. Citovat
KingSpade Odesláno 11. duben 2015 Odesláno 11. duben 2015 Včera kolem té sedmé večerní spatřena modrá 106ka spz 2Z0 XX XX u Alberta na Dubině (Ostrava) Měla na zadních oknech klubové nálepky. Citovat
radim.1008 Odesláno 11. duben 2015 Odesláno 11. duben 2015 Dnes lehce před pravým polednem jsem potkal v Žamberku, kousek za Benzinou směrem do centra, červenou 206ku s denním kulatým svícením a SPZ 5H7 .... s klubovou samolepkou na kufrových dveřích. Tak kdopak to byl? Citovat
MilanF1 Odesláno 11. duben 2015 Odesláno 11. duben 2015 6:45 mezi Jiřicema a Milovicema spatřen MilanF1 jel jsem z noční a Milan asi do práce Potvrzuji, taky jsem tě zahlédl, ale na poslední chvíli. Myslel jsem si, žes byl na noční, ale proč jsi nevytáhl skútr? Citovat
Tomasino Odesláno 13. duben 2015 Odesláno 13. duben 2015 Pe.Tr - přesně tak, byl jsem to ja a diky za povšimnuti Za celou dobu, co mam auto polepeno clubovkama jsi druhy co si všiml Citovat
poldiss Odesláno 13. duben 2015 Odesláno 13. duben 2015 Já to věděl akorát mě zmátlo to Učko, neměl jsi předtím Liberecký značky? Citovat
Dave_k Odesláno 13. duben 2015 Odesláno 13. duben 2015 Dnes po 13 hodině Pardubice-Karlovina-Anenský podjezd spatřena o5 Antikova 406(nazaměnitelná). Za volantem žena (asi manželka). Citovat
Tomasino Odesláno 13. duben 2015 Odesláno 13. duben 2015 Mel jsem liberecky, po prepsani mam ustecky, ale bydlime v Praze Citovat
SV 24 Odesláno 15. duben 2015 Odesláno 15. duben 2015 včera kolem 18. hodiny v Klecanech černá 307 SW s klubáckýma podznačníkama a nálepkou klubovou Citovat
Edison Odesláno 17. duben 2015 Odesláno 17. duben 2015 4404, Rytirova, P206SW. koukej prijit na pivo! Viz link Q100 Citovat
Nick406 Odesláno 18. duben 2015 Odesláno 18. duben 2015 Taky jsem potkal a stál vedle... ale už je to nějaký měsíc zpátky zelenošedá 406 kombík new model nálepka Clubu nám dojem na zadním okénku a podložka SPZ s logem clubu na Křenové v Mosilaně u Jena nábytku. Citovat
SV 24 Odesláno 18. duben 2015 Odesláno 18. duben 2015 dnes kole 16.hod. na mostě Barikádníků před Argentýnskou hnusně zelený Ceed a za ním modré RC Filipa já jel v KDFku... Citovat
marko306 Odesláno 19. duben 2015 Odesláno 19. duben 2015 (upraveno) Síce to neni peugeot, ale dost ma to prekvapilo.Fotka je z Cyprusu. Na parkovisku Lidl CZ Hyundai. Peknu štreku urobil ak išiel po vlatnej osi do turecka stade na trajekte. Upraveno 19. duben 2015 uživatelem marko306 Citovat
Tomajda_406 Odesláno 19. duben 2015 Odesláno 19. duben 2015 Včera jsem potkal kolem 13 hodiny StibTa s jeho bývalou 306tkou na Jahodnici u alberta Citovat
Charlie 1 Odesláno 19. duben 2015 Odesláno 19. duben 2015 Dnes jsem potkal v český skalici Hurvajze,AC jsem mával drevenej neviděl,bodejt by jo vedle sebe nějakou slečnu či paní,asi je zamilován :-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.