Bob 28 Odesláno 25. září 2024 Odesláno 25. září 2024 Zdravím pánové. Potřeboval bych poradit. Plánuji vyměnit svoji 508 Dvoulitr HDI 2014 . Za novější kolem roku 2019 -2020. Nájezd tak do 150. Ale chci se zeptat na 1 ,5 motor. Protože samozřejmě jich je většina. Já osobně jsem pro dvoulitr. Ale hodně mě tam láká ta spotřeba. Díky za rady. Citovat
ozzy56 Odesláno 25. září 2024 Odesláno 25. září 2024 ahoj, přečti si tady o motoru 1.5 HDi a taky si ho pak zkus v reálu v autorizáku nebo bazaru, osobně bych šel do toho dvoulitru, myslím že se v 2019 ještě 2.0 HDi prodávaly , jinak spotřeba není všechno BubakGS ohodnotil 1 Citovat
Vena garážmistr Odesláno 25. září 2024 Odesláno 25. září 2024 Přesně jak píše Ozzy. I o 1.5 Hdi je tu toho popsáno už dost. A bohužel musím konstatovat co mám ze zkušeností a od známých tak to není povedený motor. A ani ona opěvovaná inovace spočívající ve výměně řětízku mezi vačkama kdy se místo 7 mm aplikuje 8 mm řetízek a změně intervalu výměny oleje a změně specifikace oleje nezaručuje že to bude fungovat jako starší 1,6 nebo 2 litry. Citovat
RichVa Odesláno 25. září 2024 Odesláno 25. září 2024 Na rovinu do auta velikosti 508 dvoulitr. Dcerka má ve 2008 1.5 a především při rozjezdech jede o dost hůř než moje 3008 s 2.0. Ano spotřebu má o cca 0.75 litru menší než já, ale vozí o dost méně železa a pomaleji. Nehledě na to, že u ní s naložením auta stoupá spotřeba strměji než u mě. S tou 1.5, když potřebuješ výkon, musíš jít nad 2000 otáček, tzn podřadit i o dva kvalty, 2.0 se vzpamatuje už v 1600 a tedy většinu předjížděcích manévrů zvládneš jen sešlápnutím plynového pedálu. Pochopitelně automat by to odedřel za Tebe. Kupodivu dříve topí dvoulitr (a to i v mé dřívější 308) - je to dáno elektrickým předehřevem hlavy. pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
MJSytic Odesláno 25. září 2024 Odesláno 25. září 2024 před 20 minutami, RichVa napsal: Kupodivu dříve topí dvoulitr (a to i v mé dřívější 308) - je to dáno elektrickým předehřevem hlavy. To je prosím co a kde to tam najdu? Citovat
Pe.Tr Odesláno 25. září 2024 Odesláno 25. září 2024 @MJSytic to bude neco takoveho https://allegro.cz/nabidka/elektricky-ohrivac-4puh-16k463-ae-peugeot-407-sw-15669848015?utm_feed=712 -4749-4512-b084-b6e297fc9e0b&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=CZ>Auto>Vehicle-Parts-Moto-Accessories>3P>PMAX&ev_campaign_id=20977861611&gad_source=1&gclid=CjwKCAjw6c63BhAiEiwAF0EH1M_7GN1lWm4AUtHPH-BRtFJvoKS_WVHSu1MXIeEl6UUxJYATfPM_vBoCc68QAvD_BwE Citovat
Milan+ Odesláno 25. září 2024 Odesláno 25. září 2024 před 2 hodinami, Vena garážmistr napsal: Přesně jak píše Ozzy. I o 1.5 Hdi je tu toho popsáno už dost. A bohužel musím konstatovat co mám ze zkušeností a od známých tak to není povedený motor. A ani ona opěvovaná inovace spočívající ve výměně řětízku mezi vačkama kdy se místo 7 mm aplikuje 8 mm řetízek a změně intervalu výměny oleje a změně specifikace oleje nezaručuje že to bude fungovat jako starší 1,6 nebo 2 litry. Kolik jich už prošlo u Tebe dílnou? To jsou auta převážně v záruce. Citovat
MJSytic Odesláno 25. září 2024 Odesláno 25. září 2024 @Pe.Tr tohle bude ale spíš "přímotop" do ventilace, ne? Nebo to nějak ohřívá chladící kapalinu? Citovat
Bob 28 Odesláno 25. září 2024 Autor Odesláno 25. září 2024 Dekuji za názor,vlastne jsem chtel jen potvrdit co jsem si myslel o tom 1.5 motoru. Medvěd ohodnotil 1 Citovat
Pe.Tr Odesláno 26. září 2024 Odesláno 26. září 2024 (upraveno) @MJSytic v tuhle noční hodinu není čas číst i poslední větu , hele tak to bude spešl domeček termostatu ale jak to v realu funguje nevim. https://granex.cz/termostat-chladivo-metzger-4006448 OT jinak kdysi sem na dilne videl par aut ze švedska i OI a meli v prednim narazniku normale zasuvku , v garazi jsi to napojil na 220V a ono to udrzovalo chladici kapalinu v nejake asi standby teplote . Upraveno 26. září 2024 uživatelem Pe.Tr Citovat
Vena garážmistr Odesláno 26. září 2024 Odesláno 26. září 2024 před 7 hodinami, Milan+ napsal: Kolik jich už prošlo u Tebe dílnou? To jsou auta převážně v záruce. Přečti si to ještě jednou. Že píšu ze zkušenosti a od známých vím. A ono když nasloucháš a čteš tak se taky dozvíš spoustu věcí. A dávno to nejezdí jen v autech pod zárukou myslím si že to není úplně důležité ale tuším že 1,5 se montují takových 6/7 roků. pavelu96 a Medvěd ohodnotil 2 Citovat
BubakGS Odesláno 26. září 2024 Odesláno 26. září 2024 Co já bych dal za to, kdyby v Rifteru byl 2.0 .... ozzy56, Medvěd a radim.1008 ohodnotil 3 Citovat
ozzy56 Odesláno 26. září 2024 Odesláno 26. září 2024 v těch severských zemích byla ta el. spirála třeba v hlavě motoru stardardním vybavením snad všech aut--ohřívá to nejen vodu, ale je tam i el. poduška pod baterií atd. kdysi jsme to montovali do všech Avií (zezadu hlavy bylo víčko--tam se vkládala spirála) Pe.Tr ohodnotil 1 Citovat
ChouLu Odesláno 26. září 2024 Odesláno 26. září 2024 před 10 hodinami, Milan+ napsal: Kolik jich už prošlo u Tebe dílnou? To jsou auta převážně v záruce. Dávno ne 2017 začala 1.5 a hromada lidi si nepřiplatila optiway takze jiz 5 let jsou bez záruky… ozzy56, radim.1008 a Medvěd ohodnotil 3 Citovat
dodS12 Odesláno 26. září 2024 Odesláno 26. září 2024 Ten 1,5 HDI 96kW som mal v 308 SW a po 10 mesiacoch som ho predal na protihodnotu, práve preto že to bolo dosť slabé, jedine spotreba bola super, úprimne v 508 som ho nemal možnosť vyskúšať, ale ver tomu, že to bude veľmi slabé na váhu toho auta, takže ti určite odporúčam 2,0 hdi ja mám 133 kw a to už je rozdiel oproti tomu 1,5hdi Citovat
Milan+ Odesláno 27. září 2024 Odesláno 27. září 2024 Prodal jsem lehce chipnute Ulysse 2,2 původně 94kw,chip na asi 110,musel bych prohledat grafy z brzdy,kvůli korozi prahů,koupil bývalé @ChouLu kovo auto tady,je to 1,6 HDI 80 kW a to auto se kopců boji,takže po naftě bych koukal jen 2,0 a výše. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.