Pepito Posted May 3, 2019 Posted May 3, 2019 (edited) Dnešní vyjížďka na kole okolo Bouzova Edited August 29, 2020 by Pepito pavelu96 1 Quote
pavelu96 Posted May 3, 2019 Posted May 3, 2019 Není to kolo, ale elektrokolo. Takže ses nevyjížděl, ale flákal v sedle... Pepito, vendelinek and KoudaK 3 Quote
radim.1008 Posted May 3, 2019 Posted May 3, 2019 To není baterka, ale hustilka na tom rámu. Pepito and vendelinek 2 Quote
vendelinek Posted May 3, 2019 Posted May 3, 2019 To je hustilka jo? S tím by mohl foukat kola od auta Taky bych spíš řekl že je to elektrokolo radim.1008 and Pepito 2 Quote
Péťa Posted May 3, 2019 Posted May 3, 2019 Ta fotka je příšerná, ale podle šlapacího středu sázím také na baterku pavelu96, Pepito and vendelinek 3 Quote
Dave_k Posted May 3, 2019 Posted May 3, 2019 Před necelým měsícem to dal na obyč kole, ale za modrej tým. Pepito 1 Quote
MJSytic Posted May 3, 2019 Posted May 3, 2019 CRUSSIS e-Largo 8.4 nebo něco takového Viděl jsem na tom Jardu Jágra Pepito and pavelu96 2 Quote
Pepito Posted May 3, 2019 Author Posted May 3, 2019 Ano, přiznávám se,je to Horské elektrokolo e-Largo 8.4-S (2019) 18" Udělal jsem si na stará kolena radost @Dave_k, všímavej MotoMoto, Gabriel 307, Pažout508 and 4 others 7 Quote
Pepito Posted May 3, 2019 Author Posted May 3, 2019 před 6 hodinami, pavelu96 napsal: Není to kolo, ale elektrokolo. Takže ses nevyjížděl, ale flákal v sedle... Na tom se musí taky makat Quote
Pepito Posted May 3, 2019 Author Posted May 3, 2019 před 5 hodinami, Péťa napsal: Ta fotka je příšerná, ale podle šlapacího středu sázím také na baterku Tu fotku kazí můj ksichtík Quote
Péťa Posted May 3, 2019 Posted May 3, 2019 @Pepito - když vypneš motor, tak jo V září jsem to na elektrokole zkoušel a o makání to teda nebylo. Ale aby si to někdo nevysvětloval špatně - nemám nic proti elektrokolům, svůj význam mají. A to velký! To máš z toho Mountfieldu? Jsem zvědavý na recenzi Pepito 1 Quote
Pepito Posted May 3, 2019 Author Posted May 3, 2019 před 5 hodinami, MJSytic napsal: CRUSSIS e-Largo 8.4 nebo něco takového Viděl jsem na tom Jardu Jágra Jágr na tom v reklamě jezdil, ale "jeho kolo" je zlaté a má slabší baterku. Quote
Pepito Posted May 3, 2019 Author Posted May 3, 2019 @Péťa,z Mountfieldu bych si kolo nekoupil. Mám ho přímo od českého výrobce CRUSSIS a čekal jsem na něj měsíc a půl. Vyrobili jich 400 ks a všechny už předem byly vyprodány na objednávku. Gabriel 307 and Péťa 2 Quote
Pepito Posted May 3, 2019 Author Posted May 3, 2019 před 14 minutami, Péťa napsal: @Pepito - když vypneš motor, tak jo V září jsem to na elektrokole zkoušel a o makání to teda nebylo. Ale aby si to někdo nevysvětloval špatně - nemám nic proti elektrokolům, svůj význam mají. A to velký! To máš z toho Mountfieldu? Jsem zvědavý na recenzi Na rovince a z kopce motor vypínám. Má to pět stupňů "pedálového asistenta" a pomáhají do 25 km/h, je to dáno zákonem. Takže když už dochází sil (v mém věku docela brzy ), tak si zapnu asistenta. Nejde o to kolik najedeš kilometrů, ale jak si jízdu užiješ. Jedu a kochám se přírodou. Medvěd and Péťa 2 Quote
Pepito Posted May 4, 2019 Author Posted May 4, 2019 (edited) Jak už si někteří z vás všimnuli, pořídil jsem si "na stará kolena" elektrokolo. Dnes jsem se zúčastnil "Moravičanské padesátky". Jsem z kola nadšený. Pokud budete mít jakékoliv dotazy ,neváhejte a pište. https://www.crussis.cz/produkt/horske-elektrokolo-e-largo-8-4-s/12005223 Edited May 4, 2019 by Pepito vendelinek, Péťa, radim.1008 and 1 other 4 Quote
Pepito Posted May 4, 2019 Author Posted May 4, 2019 (edited) Po odjetí 60 km mi na baterii zbylo ještě 60% a na první (z pěti) asistencí elektromotoru bych ujel ještě 68 km. Edited May 4, 2019 by Pepito Péťa 1 Quote
Hafity Posted May 5, 2019 Posted May 5, 2019 To je stejně nějaký divný.... Jarda vo něm nevěděl a ty ho máš.... Pepito 1 Quote
Milhausekkk Posted May 5, 2019 Posted May 5, 2019 Super kolo , jsem ale zastáncem staré poctivé dřiny. Koukal jsem na odkaz a jsou to teda částky za takové kolo tak ať slouží a spoustu pěkných cyklozážitků. PS: já mám za kolem i karavan pro dva jorkšíry a budíme zájem brutall, zbynek..s, Charlie 1 and 2 others 5 Quote
ozzy56 Posted May 5, 2019 Posted May 5, 2019 taky se přiznám, že úplně nechápu smysl elektrokola--na kole by se mělo šlapat , od vození je skůtr, elektroskůtr... ale hlavně, že jsi nadšený z kola Ty Pepito and Milan+ 2 Quote
Péťa Posted May 5, 2019 Posted May 5, 2019 Náhodou, mám na kole sjeto hodně z Evropy, ale elektrokolo rozhodně nezavrhuji. Je to možnost pro lidi být aktivní, i když už fyzička úplně neslouží. A na elektrokole můžeš dojet na místa, kam Tě na (elektro)skůtru nepustí - do přírody,... Pepito and valenta.ivan 2 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.