Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová TV


Milan+

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
před 10 hodinami, vagi napsal:

Kdyby někdo sháněl slušnou televizi (VA panel) tak zde za supr cenu: https://www.czc.cz/philips-58pus7304-146cm/262227/produkt

V košíku je ještě možnost odečíst 2000,- z kuponu zadáním: 582000 a tak výsledná cena je 13500,- a za tu cenu těžko seženete lepší.

Supr je, že díky Androidu lze nainstalovat KODI a zadní podsvícení Ambilight nemá chybu :mrk

\\ ještě kdyby někoho zajímaly tech.parametry: https://www.displayspecifications.com/en/model/37ab198d

Kdo měl v rodině Philips, tak už to nikdo nechce a i kamarád co dělá rozvody sat, opravy TV, tak říká ruce pryč od toho, tak nevím. 🤔 Teď jsou ceny jinde, ale v lednu jsem kupoval  4k sama za cca 16+- Kč, 168 cm,tak nic extra.

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pro naše kupoval taky TV s Ambilight a musím uznat, že je to naprosto bomba věc. Člověk si takhle z marketingových žvástů řekne, že je to zbytečná věc, ale ty efekty jsou fakt krásné, dokonce i každé návštěvě se to moc líbilo. A sledování filmů večer ve tmě je fakt parádní. Tu zanedbatelnou spotřebu co to navíc má myslím nemá vůbec smysl řešit. To už by si člověk rovnou mohl kupovat o 10" menší TV, aby ušetřil ročně pár drobáků. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám se. Vybírám novou TV , dosud jsme bydleli bez ní, ale Ježíšek přinesl poukaz na příspěvek, tak proč toho nevyužít. :)

Sedačku máme 2,5m od zdi, kde bude TV. Uhlopříčku bych chtěl max. 43" (108cm) A teď se přebírám tím, co to všechno umí a neumí. Značku preferovanou nemám, ale koukám na Samsungy, LG... Cenový strop je někde 10 - 11tis.Kč. Tak co mi ukážete a doporučíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Milan+ napsal:

Ale ještě doplň za jakých podmínek to je a co jim tam dáš navrch 🤔

Navrch jim nic nedám. Je to konečná cena. Jinak vzal jsem k tomu pochopitelně tarif televize, za 299 měsíčně. Chtěl jsem původně lepšítv. Cz za 199 ale tohle mě přišlo jako lepší nabídka, protože díky tomu že je to čtvrtá služba do Magenty tak mám 20% slevu na všechny služby, takže mě to vyjde taky na cca 200 měsíčně. Chtěl jsem nějakou iptv a tohle bylo pro mě ideální řešení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak předtím jsem měl Samsung, tu jsem dal děckám, ať mají konečně smart TV, ale já už Samsung v životě ne, pořád se kousala, tak jednou za týden prostě zamrzla. 

Já značku Philips mám osobně rád už 20 let, cokoli jsem měl od ní, tak nikdy nebyl problém, ať už věci na osobní hygienu, tak hudbu a podobně. A Ambilight je fakt pecka, kdo to neměl doma tak nepochopí k čemu je to dobrý. Zvlášť večer u filmu, a ve spojení že jsem k tomu teď koupil soundbar Jbl 2.1 je to prostě pecka. A někdo nadává na Android, já jsem spokojen, díky němu jsem si mohl stáhnout aplikaci tv-go od T-mobile a nemusím mít jejich septobox. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, ozzy56 napsal:

nooo, vybourat příčku a sedět v kuchyni...:)

To nemusím, máme obývák rozdělen právě gaučem, leda že bych se posunul příčku směrem do ložnice. :D

A příjem budu muset taky vyřešit. Zatím jsou dvě možnosti Skylink nebo T-Mobile. Satelit na baráku je a má ještě dva vstupy volný. Ale spíš mě láká T-Mobile, když mám u nich tarif. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, vagi napsal:

@radim.1008stav se u mé tchýně, tam mají Philips 55" 7303 (IPS panel) i s tím Ambilightem :D

Za mne bych pod 55 už dnes nešel a to ani do menších prostor 😉

Dobrý den, 

Jsem známej vašeho Michala a jdu se k vám podívat na televizi. :D

Zůza právě větší nechce a musím ji ještě napasovat mezi dveře a pověšené skříňky. Plus ještě bych ji chtěl pověsit na zeď. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že se do toho zase musí vložit ženská 🤣

Takže pánové... Větší TV rozhodně nebude, nechci, aby si dítě zkazilo oči.... Já už je zkur... mám, ale nemusím je mít ještě víc :D 

Až budeme sami, tak si klído pořídíme dvoumetrovou 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...