Pe.Tr Odesláno 31. říjen 2017 Odesláno 31. říjen 2017 Hledám silný elmag klakson. Zalíbil se mi z nového MB CLA, katalog mi nabízí to samé ve verzi určeno pro Indii. Můj dotaz zní, bude silnější verze pro evropu nebo pro indii? Si řikám jestli indická verze nebude silnějši kvuli tamnimu provozu, nebo na volne pobihajici slony a tak. Cena je stejna. Citovat
jarokare Odesláno 31. říjen 2017 Odesláno 31. říjen 2017 Tohle už by mohlo být slyšet , jenom nevím , kam bych to v autě namontoval mmartinkovic ohodnotil 1 Citovat
Pe.Tr Odesláno 31. říjen 2017 Autor Odesláno 31. říjen 2017 Ja chci zachovat "origo" stav proto nechci kompresorovku. Citovat
P607Olda Odesláno 31. říjen 2017 Odesláno 31. říjen 2017 Jj, kompresor a leštěné trubky jsme měli v roce 1970 na Renaultu 8. To byly časy... Citovat
mmartinkovic Odesláno 31. říjen 2017 Odesláno 31. říjen 2017 A verzie pre indiu sa sem dovážajú? Aj P 301 sa do nemecka nevozila, lebo je určená pre trhy strednej a východnej europy. Citovat
KoudaK Odesláno 31. říjen 2017 Odesláno 31. říjen 2017 před 3 hodinami, P607Olda napsal: Jj, kompresor a leštěné trubky jsme měli v roce 1970 na Renaultu 8. To byly časy... U hasičských aut jsou podtlakovky podmínkou... Protože klasický klaksony nebudí takovéj respekt a oni neuhýbaj. Většinou u nás na mě zbude Trambus a to se to panečku vyjíždí do křižovatky na červenou do protivky pod tlakovkama.. Na MANu podtlakovky nejsou a to je jak kdyby si jel na kole.. @Pe.Tr Indie.... Jasná volba.. Citovat
Vena garážmistr Odesláno 1. listopad 2017 Odesláno 1. listopad 2017 Joo, podtlakovky mají uzdravující moc. Ještě v Čsad jsem měl na Karose 734 za nárazníkem houkačku ze Sergeje ( lokomotivy). A ta dokázala z báby se dvěma berlema udělat dorostenku . Když se ploužila po přechodu tak stačilo jen klepnout o houkačku a bába založila berle pod křídla a utíkala jak za mlada. Teď na City busech jsou taky slušný houkačky ale na těch SOR kách jsou takový kníkadla že to nikdo nepoužívá. pavelu96, Gabriel 307 a RichVa ohodnotil 3 Citovat
ozzy56 Odesláno 1. listopad 2017 Odesláno 1. listopad 2017 on ten Sergej nemusel ani troubit--tu mrchu bylo slyšet na kilometry daleko Gabriel 307 ohodnotil 1 Citovat
Hafity Odesláno 1. listopad 2017 Odesláno 1. listopad 2017 A drnčela skla v oknech.... ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
Guest Scratch Odesláno 2. listopad 2017 Odesláno 2. listopad 2017 V 1. 11. 2017 at 1:02, Vena garážmistr napsal: Joo, podtlakovky mají uzdravující moc. Ještě v Čsad jsem měl na Karose 734 za nárazníkem houkačku ze Sergeje ( lokomotivy). A ta dokázala z báby se dvěma berlema udělat dorostenku . Když se ploužila po přechodu tak stačilo jen klepnout o houkačku a bába založila berle pod křídla a utíkala jak za mlada. Teď na City busech jsou taky slušný houkačky ale na těch SOR kách jsou takový kníkadla že to nikdo nepoužívá. jeden se SORkou na me nedavno troubil, tak jsem mu taky houknul Vcera jsem troubil s hyundaiem a jen jsem to zmacknul, tak jsem to pustil a stydel se...to znelo jak naprcana mys......... Citovat
Pe.Tr Odesláno 4. listopad 2017 Autor Odesláno 4. listopad 2017 @Scratch a to mas i20 predstav si ze takova ix35 ma jeste detstejsi klakson, tam jsem dal jednotonovou s kompresorem. Jinak indicke klaksony dnes dorazili a zitra po obede se snad na to dostanu a namontuju. Jsem zvedav. Citovat
Klemoň Odesláno 5. listopad 2017 Odesláno 5. listopad 2017 Tak dej vědět. Kdysi jsem měl na P405 trubky s kompresorkem - moc krásné. Nějak se mi po tom stýská Citovat
Guest Scratch Odesláno 5. listopad 2017 Odesláno 5. listopad 2017 @Pe.Tr pak dej vedet @Klemoň to umime zaridit Citovat
Klemoň Odesláno 5. listopad 2017 Odesláno 5. listopad 2017 (upraveno) před 2 hodinami, Scratch napsal: @Klemoň to umime zaridit @Scratch Jak jsi to myslel ??? Upraveno 5. listopad 2017 uživatelem Klemoň Citovat
Vena garážmistr Odesláno 5. listopad 2017 Odesláno 5. listopad 2017 Viděl jsem tu vzduchovou houkačku kterou montoval do Mondea. Zatím jsem ji neslyšel ale tuším že bude mít dost dobrý zvouček. Takže asi tak že ví kde koupit a umí i poradit s instalací když už ji namontoval a vím že to není první kterou montoval. Citovat
Klemoň Odesláno 5. listopad 2017 Odesláno 5. listopad 2017 Jo tak - tu hradní trubku jsem slyšel při zvednuté kapotě Citovat
Guest Scratch Odesláno 6. listopad 2017 Odesláno 6. listopad 2017 hradni trubka Zase kazdej hned uhne Musim jeste dotahnout kabel od puvodniho klaksonu aby se to dalo rychle prepojit, treba v zahranici kdyby se neco nelibilo panum cetnikum Citovat
Stejsn Odesláno 6. listopad 2017 Odesláno 6. listopad 2017 No já měl troubu z lokomotivy namontovanou na Avii nad řidičovýma dveřma. Dělalo to kravál že padalo listí ze stromu. Průser byl, že jsem jednou v létě jel Zlíchovským tunelem, se staženým oknem a přede mě se začal natěsno cpát nějakej jouda. Tak jsem zatroubil a od tý doby jsem týden neslyšel na levý ucho misho.1709, Gabriel 307, RichVa a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.