*nohafuc* Odesláno 18. září 2021 Odesláno 18. září 2021 Tak tenhle díl mě fakt dostal. A navíc tam účinkuje i Pažout. Potečou Vám chcance z nohavic. Pepito ohodnotil 1 Citovat
Návštěvník Odesláno 20. září 2021 Odesláno 20. září 2021 Tak se v Ostravě stopují auta, asi bych ho umlátil heverem Video-1632132045384.mp4 Citovat
Návštěvník Odesláno 20. září 2021 Odesláno 20. září 2021 Než bych ho vytáhl z auta (ten hever)... Citovat
ozzy56 Odesláno 20. září 2021 Odesláno 20. září 2021 je to křižovatka u vodárny (ostrava-jih), nedávno po rekonstrukci... Citovat
Rikic339 Odesláno 20. září 2021 Odesláno 20. září 2021 V první chvíli jsem si říkal co tam dělají, pak jsem si začal říkat co je na selfie ze středového pásu jižní spojky tak super - ale pak mi začalo vrtat hlavou jak se tam asi mohli vůbec dostat Péťa ohodnotil 1 Citovat
Weri 605 Odesláno 21. září 2021 Autor Odesláno 21. září 2021 před 15 hodinami, Rikic339 napsal: co je na selfie ze středového pásu jižní spojky tak supe Asi inspirace z francie... Jen místo oblouku, poutač na obchody... Péťa a Hafity ohodnotil 2 Citovat
Rikic339 Odesláno 29. září 2021 Odesláno 29. září 2021 Teda čuměl jsem na to asi minutu než mi došlo co je tam špatně.. a jako bonus mu trvale svítily brzdová světla, zábavná jízda Weri 605, skypeja, Pepito a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 29. září 2021 Odesláno 29. září 2021 tak duchodce to zene na podzimni akce k Chladkovi do zahradnictvi tak nechtel byt pokutovan tak znacku obratil - kamery to nepoznaji a policajta ukeca na mladivstveho vandala Pepito a Péťa ohodnotil 2 Citovat
Rikic339 Odesláno 29. září 2021 Odesláno 29. září 2021 Seděla v tom parta mladých lidí, řekněme kolem 30. Chtěl jsem je upozornit aspoň na ta brzdová světla, ale nějak nebyla příležitost, nikde jsme nezastavovali na dostatečně dlouho Citovat
BubakGS Odesláno 29. září 2021 Odesláno 29. září 2021 ...se budou divit, az ridice za necitelnou znacku sfouknou polisi jak svicku na hrbitove... ... sranda to sice je... ..ale organi ji nepochopi..... Rikic339 ohodnotil 1 Citovat
MJSytic Odesláno 10. říjen 2021 Odesláno 10. říjen 2021 Možná tu už ten článek je, ale kdyby ne, tak:https://www.autozive.cz/pravidla-silnicniho-provozu-test-krizovatka/ Když jsem četl diskuzi pod ním, nechápal jsem... To jako vážně někdo s řidičákem považuje křižovatku za problém? Rikic339 ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 10. říjen 2021 Odesláno 10. říjen 2021 neřekl bych, že někdo, ale tipnu si, že cca 30% řidičů když se vypnou světla má BIG problem na křižovatkách v menších městech stačí i obyčejná křižovatka s pravidlem pravé ruky FrantaCV a Pepito ohodnotil 2 Citovat
sitler Odesláno 10. říjen 2021 Odesláno 10. říjen 2021 ano, spousta drzitelu RP (nikoliv ridicu) nezna ani zakladni prednosti, natoz neco malinko slozitejsiho. A jeste se budou hadat. Proto to na silnici vypada jak vypada. Az se prestane tupe merit rychlost a zacnou se hlidat tyhle blbosti, tak pulka lidi o RP prijde a bude na cestach konecne lip. Pepito a ozzy56 ohodnotil 2 Citovat
MJSytic Odesláno 10. říjen 2021 Odesláno 10. říjen 2021 před 2 hodinami, ozzy56 napsal: neřekl bych, že někdo, ale tipnu si, že cca 30% řidičů když se vypnou světla má BIG problem na křižovatkách v menších městech stačí i obyčejná křižovatka s pravidlem pravé ruky Dokážu pochopit, že méně vyježdění si nejsou jisti, když nejdou světla na složitější křižovatce. Ale v tomhle případě je problém v tom, že i přes funkční světelnou signalizaci se někteří chtějí řídit dodatkovou tabulí s "tvarem" křižovatky. To je z mého pohledu prostě totální úlet Jako hláška: "Sice mám zelenou, ale proti odbočující autobus jede po hlavní, tak mu dám přednost" je prostě na vrácení řidičáku. Co by pak dotyčný dělal, kdyby byla situace složitější si fakt nechci ani představovat Havlicek.Lukas, Hafity a Pepito ohodnotil 3 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 10. říjen 2021 Odesláno 10. říjen 2021 a jeste horsi je varianta - kdy ridic sice vi jak se chovat na svetlech ale uz nevi ze kdyz je semafor vypnuty ze si musi hlidat znacky (hlavne krizovatky s hlavni silnici jak na prikladu)- kolikrat se mi stalo ze do me debil malem z vedlejsi vletel protoze si myslel ze ma prednost Citovat
ozzy56 Odesláno 10. říjen 2021 Odesláno 10. říjen 2021 minulý týden v Opavě--světla vypnutá, křižovatku řídí policista, Opel před mnou stojí, přestože policista autu dává postojem volno, Opel nic, lehce troubím, auto furt stojí, policista přichází k autu a asi mu řekl, že může jet, tak Opel jede a jak odbočuje, tak vidím, že za volantem je holka cca 18 let a sotva vidí před sebe, odhaduju, že má cca 150 cm a je z té situace hotová , my jsme se museli ty pokyny policisty učit do bezvědomí, dnes na to mají beztak 20 minut a je to Pepito ohodnotil 1 Citovat
Dave_k Odesláno 10. říjen 2021 Odesláno 10. říjen 2021 U nás si dost lidí myslí, že v obytné zóně když jedou rovně mají přednost a přednost zprava jim moc neříká. ozzy56 a Pepito ohodnotil 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.