Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

V první chvíli jsem si říkal co tam dělají, pak jsem si začal říkat co je na selfie ze středového pásu jižní spojky tak super - ale pak mi začalo vrtat hlavou jak se tam asi mohli vůbec dostat :myslim

731933244_selfienaspojce.png.4b3a994e841707e18e195729a5f9e2f0.png

Odesláno
před 15 hodinami, Rikic339 napsal:

co je na selfie ze středového pásu jižní spojky tak supe

Asi inspirace z francie... 😅

Arch-of-Triumph-2.jpg

Jen místo oblouku, poutač na obchody... 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤣🤣🤣

 

  • O 2 týdny později...
Odesláno

Seděla v tom parta mladých lidí, řekněme kolem 30. Chtěl jsem je upozornit aspoň na ta brzdová světla, ale nějak nebyla příležitost, nikde jsme nezastavovali na dostatečně dlouho :D 

  • O 2 týdny později...
Odesláno

ano, spousta drzitelu RP (nikoliv ridicu) nezna ani zakladni prednosti, natoz neco malinko slozitejsiho.  A jeste se budou hadat. Proto to na silnici vypada jak vypada. Az se prestane tupe merit rychlost a zacnou se hlidat tyhle blbosti, tak pulka lidi o RP prijde a bude na cestach konecne lip.

Odesláno
před 2 hodinami, ozzy56 napsal:

neřekl bych, že někdo, ale tipnu si, že cca 30% řidičů když se vypnou světla má BIG problem na křižovatkách :roker

v menších městech stačí i obyčejná křižovatka s pravidlem pravé ruky 😉

Dokážu pochopit, že méně vyježdění si nejsou jisti, když nejdou světla na složitější křižovatce. Ale v tomhle případě je problém v tom, že i přes funkční světelnou signalizaci se někteří chtějí řídit dodatkovou tabulí s "tvarem" křižovatky. To je z mého pohledu prostě totální úlet :roll Jako hláška: "Sice mám zelenou, ale proti odbočující autobus jede po hlavní, tak mu dám přednost" je prostě na vrácení řidičáku. Co by pak dotyčný dělal, kdyby byla situace složitější si fakt nechci ani představovat :( 

Odesláno

a jeste horsi je varianta - kdy ridic sice vi jak se chovat na svetlech ale uz nevi ze kdyz je semafor vypnuty ze si musi hlidat znacky (hlavne krizovatky s hlavni silnici jak na prikladu)- kolikrat se mi stalo ze do me debil malem z vedlejsi vletel protoze si myslel ze ma prednost

Odesláno

minulý týden v Opavě--světla vypnutá, křižovatku řídí policista, Opel před mnou stojí, přestože policista autu dává postojem volno, Opel nic, lehce troubím, auto furt stojí, policista přichází k autu a asi mu řekl, že může jet, tak Opel jede a jak odbočuje, tak vidím, že za volantem je holka cca 18 let a sotva vidí před sebe, odhaduju, že má cca 150 cm a je z té situace hotová  😯, my jsme se museli ty pokyny policisty učit do bezvědomí, dnes na to mají beztak 20 minut a je to :myslim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...