Klemoň Odesláno 21. prosinec 2023 Odesláno 21. prosinec 2023 @Scratch Haha - na - "dodžánkovi" Tak pusinku, umýt (dodžánkovi) a spát Veverka a brixtr ohodnotil 1 1 Citovat
brixtr Odesláno 23. prosinec 2023 Odesláno 23. prosinec 2023 V 19. 12. 2023 at 11:33, Scratch napsal: děkuji @brixtr za výměnu motorku ostřiku okna a na dodžánkovi Za málo, hlavně že se povedlo a ty už uvidíš na cestu Medvěd a Péťa ohodnotil 2 Citovat
Jirkap Odesláno 23. prosinec 2023 Odesláno 23. prosinec 2023 Děkuji @MJSytic za update radim.1008, Medvěd, MJSytic a 1 další ohodnotil 4 Citovat
chuck11 Odesláno 25. únor 2024 Odesláno 25. únor 2024 Chci poděkovat @Pe.Tr za veškerou ochotu kontrolu,vyzvednutí,uschování a předání disků. Rád jsem tě zase viděl Péťa, Pe.Tr a radim.1008 ohodnotil 3 Citovat
Pe.Tr Odesláno 25. únor 2024 Odesláno 25. únor 2024 @chuck11 za málo, ale co mě zajímá , tak jestli se vešli i pneu chuck11 a Péťa ohodnotil 2 Citovat
chuck11 Odesláno 25. únor 2024 Odesláno 25. únor 2024 @Pe.TrMusel jsem je nakonec odřeknout, mojí se protáhl muzikál Trója tak jsme z Prahy vyjížděly později než jsem chtěl. Pe.Tr ohodnotil 1 Citovat
Guest Scratch Odesláno 10. duben 2024 Odesláno 10. duben 2024 Moc dekuji Pe.Tr a Verunce za azyl pri vymene brzdovych hadic na me motorce. Bylo to daleko slozitejsi nez jsem si myslel, a moc dekuji a jsem velkym dluznikem. DEKUJI!! Citovat
OK406 Odesláno 29. duben 2024 Odesláno 29. duben 2024 Rád bych touto cestou poděkoval členovi @brixtr za 30pinovou redukci k diagnostice na moji 406. Péťa, brixtr a pavelu96 ohodnotil 3 Citovat
brixtr Odesláno 30. duben 2024 Odesláno 30. duben 2024 Opravdu není zaco, snad bude sloužit OK406 a Péťa ohodnotil 2 Citovat
Medvěd Odesláno 13. květen 2024 Odesláno 13. květen 2024 Děkuju Schreekovi za krátké a výstižné vyjasnění pojmů a dojmů Občas se hodí, když máš v dosahu člověka, co Ti umí srovnat plusy a mínusy a zabránit tím možným vysokým výdajům v budoucnosti. Péťa, Schreek, OK406 a 3 další ohodnotil 6 Citovat
Klemoň Odesláno 21. květen 2024 Odesláno 21. květen 2024 Ten pán toto vlákno založil a já bych mu chtěl i touto formou poděkovat za půjčení vozíku na dovoz nových bytových dveří , neb to co předváděl prodejce je z jiného světa Takže díky ještě jednou @Scratch Hafity, pavelu96, jirka307 a 1 další ohodnotil 4 Citovat
pavelu96 Odesláno 21. květen 2024 Odesláno 21. květen 2024 To je taky nápad - kupovat dveře od mimozemšťanů... Péťa, ozzy56 a Klemoň ohodnotil 3 Citovat
Guest Scratch Odesláno 22. květen 2024 Odesláno 22. květen 2024 před 23 hodinami, Klemoň napsal: Ten pán toto vlákno založil a já bych mu chtěl i touto formou poděkovat za půjčení vozíku na dovoz nových bytových dveří , neb to co předváděl prodejce je z jiného světa Takže díky ještě jednou @Scratch Vsak jsi si ho taky vylozil Citovat
Guest Scratch Odesláno 27. květen 2024 Odesláno 27. květen 2024 Diky @brixtr za pomoc s dodzankem, ted konkretne predni lizo Citovat
Hafity Odesláno 30. květen 2024 Odesláno 30. květen 2024 Děkuji @Péťa za nezištné "vystříknutí" víček na trubky Péťa, jirka307 a Radek Hurvajz ohodnotil 3 Citovat
Medvěd Odesláno 12. červen 2024 Odesláno 12. červen 2024 Tak děkuju Milanoj +, který mi včera slíbil zeptat se na cenu svázání mých časopisů. Cena 1500 Kč za ročník (prý se váže jeden ročník do dvou svazků) je pro mě při počtu minimálně 40ti ročníků poněkud vysoká, asi budu vymýšlet jiné řešení Péťa ohodnotil 1 Citovat
Klemoň Odesláno 13. červen 2024 Odesláno 13. červen 2024 (upraveno) JJ Jiné řešení za pár korun = bedny od banánů. Já mám svázané Čtyřlístky, ale mě to dělala kamarádka z lásky. Tehdy to byla i kamarádka mojí lásky EDIT - zapomněl jsem napsat : zdarma. Upraveno 13. červen 2024 uživatelem Klemoň Citovat
Medvěd Odesláno 13. červen 2024 Odesláno 13. červen 2024 Klemoňu - v banánovkách to bylo, ale jak je tam nějakých 5 ročníků po kupě, je v tom maglajz a časopisy se i ničí. Půjdu cestou zavíratelných krabic velikosti šanonu na každý ročník zvlášť dýzl ohodnotil 1 Citovat
Hafity Odesláno 24. červenec 2024 Odesláno 24. červenec 2024 Tak podruhé v krátké době děkuji @Péťa za nezištné "vystříknutí" víček na trubky .... I když se nám dopravce snažil trochu znepříjemnit život, tak pohádka dopadla dobře. Karkulka nakonec vlka přeci jenom sežrala.... A ještě jsem já husa pitomá zapomněl poděkovat @dracekvo za též nezištné poskytnutí výkresové dokumentace.... Takže mu v podstatě děkuji dvakráte.... Milan+, dracekvo, pavelu96 a 3 další ohodnotil 6 Citovat
pajik999 Odesláno 17. srpen 2024 Odesláno 17. srpen 2024 Moc děkuji @Radek Hurvajzza nadstandartně rychlé vytvoření fota mé máti na průkaz ZTP. pavelu96, Radek Hurvajz, Hafity a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.