Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za pomoc


Scratch

Recommended Posts

Ja chci podekovat clenovi @brixtr za nezavaznou konzultaci a vymenu zlutych parkovacek za bile do Mazdicky, ktere se perfektne hodi k bilym ledkam philips h11 co mi doporucil @ChouLu, sice 1800 za sadu je masakr, ale funguji a to je hlavni. Doporucuji vsem halogenkarum do cocek.....

PS: jedna zarovka je kdesi v motorovem prostoru a druha diky Brixtrovi a jeho vzpominani na detske casy, se podarila ze svetla vytahnout vysavacem s detskym tahacem nudli z nosu. Bez jeho skveleho napadu by zitra rachotila ve svetle 👍👍👍👍👍

Jeste jednou dekuji 🤌🤌🤌😀😀😀

20211120_171943.jpg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem, hlavne ta hlaska, co ti tam Milane vole spadlo a brixtrova odpoved, ty vole ta zarovka co tam montujes.... pak upadla druha do svetla..... no dve parkovacky a 2 hodiny v prdeli.... prodluzka, vysavac, nakonec vysavac nudli, no at ziji Japonci, ale zapomneli na ceske ruce a ne na ruce 8 letych divek, ktere se do te mezery vejdou 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Chtěla bych moc poděkovat @ChouLu... že mi poopravil Rakvičku v expresním čase a všechno klaplo dle dohody... 👍 zase to frčí na plný koule, pěkně ztichla, hezky se zahřejvá a já prostě řikám, že hnul i otáčkama, i když je to podle něj blbost... 🤣🤣🤣

Děkuju @Verýsek, že mě v tom dneska nenechá... 😂

Dál už předem děkuju @radim.1008 že mi případně pomůže s přepravou drobností pro Schreekovic robata... 😅 a Vašíkovi ❤ se za tu přepravu samozřejmě odměním... 😂

A úplně nakonec děkuju všem za trpělivost, a že to se mnou vydrželi, i když sem byla často dost protivná,  páč toho na mě bylo teď poslední dva měsíce fakt hodně a nestíhala sem... Díky moc...!

Jooo a eště vlastně díky @Schreek, že to všechno hlídá ... 😅

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já chci moc poděkovat @Scratch , že mne drží psychicky nad vodou - on už bude vědět . :mad:  A nemohu vynechat ani @Vena garážmistr , který má sám dost starostí a ještě si udělá čas na ty moje  . . .  Oběma moc díky .  :papa     Někdy je dobré slovo víc než všechny peníze a to v mém případě nyní platí na 100% .  Díky chlapi :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju Driverovi za dnešní obchod. Nabízený stolek byl ještě o několik řádů lepší než jsem za těch několik stokorun očekával. Pavlovi se do sklepodílny vešel jako bychom s ním na daném místě už dávno počítali. 

Ještě jednou tedy děkuju 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji @Hafity za perfektní zrcadlo, ani jsem netušil jak perfektní je. A také samozřejmě @Scratch za perfektní zajištění převozu. A je s podivem, že to přežilo jeho jízdu. Asi bral ohled na to co veze. 🤣

Díky oběma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to zrcadlo vozil týden na zadních sedačkách, protože jsem ho tam dal dřív, než jsem se tu dozvěděl, že první termín neklapne. A nechtělo se mi ho vyndavat. Asi si zvyklo a neprasklo.... :D  Hlavně, že se líbí :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň + @Scratch kluci jsem moc rád že Vás oba mám a moc Vám děkuju za to že jste to se mnou vydrželi a dodávali mi sílu do dalšího hledání. 

Zrovna tak bych rád poděkoval i ostatním který se mi snažili pomoct nebo mi i jen potichu drželi palce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...