Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 14.12.2021 v kategorii Příspěvky
-
Nechrápej 😀
Michal11 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
To prostě nejde sem nedat VID-20210115-WA0001.mp43 points -
3 points
-
Vánoční večírek Peugeot Clubu 11.12.2021
brixtr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
Pánové, pánové, já se tam táhnu až z Liberce s utrženým kolením vazem a vy takhle. Po bolševicku jsem to měl s vámi vyřídit, ale to bych místo berle musel mít kalašnikov. @ChouLu srovnáme to, třeba v zelené, příště.2 points -
Dostalo mě do kolen :)
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Když Tě nahoře ještě nechtějí KdyzTeNahoreNechteji.mp42 points -
2 points
-
Dodělání T drážek pro střešní nosič
sam_217 zvýšil/snížil popularitu uživatele filoyof012000 za téma
@sam_217 Sem se ti podíval na svoje auto. V tý kolejnici vidím tuším 5 nebo 6 torxů, který to drží ve střeše, nevím, kolik jich je na konci. Demontáž bude nějak tak,že na konci každý koleje se vyšroubuje torx, vysadí se koncová zarážka, pak půjdou odaretovaný příčníky vysunout dozadu. Pak se odšroubujou ty torxy a prostě se to vyndá. Auto bez příčníků bude mít při troše štěstí v těch dírách jen nacvaknutý plastový lišty, takže ty se prostě vydloubnou. Nový to nejspíš nekoupíš, druhovýrobu tohohle fakt nikdo dělat nebude a pokud to je Peugeot schopný dodat, bude to stát nějakej nesmysl. Tady to máš rozkreslený http://catcar.info/peugeot/?lang=en&l=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 Sice tam u některejch částí je, že se liší do a od nějakýho OPR, ale pokud se to celý sundá z jinýho auta, tak by to nemuselo vadit. Cenu netuším, ale ceny před 9 lety nejsou moc relevantní. Dneska už je těchhle aut na vrakáčích dost tak to IMHO půjde sehnat levněji. Třeba u nás na vrakáči v Jablonci mívá ceny spíš celkem mírný. 807 tu už nějaký byly ale už je to chvíli, co jsem tma byl, tak nevím, jestli nějaká má nosič.1 point -
Prý šetrní1 point
-
Řešil jsem to se servisákem, jestli se to dá udělat takhle a on mi řekl že si není jistej, že neví kde přesně to je. Že se obává že je to až někde za svorkovnicí a tím pádem by to nemuselo pomoct. Věřím mu, a proto to radši nechám na něm Kde přesně ta svorkovnice je nevím a ani nebudu zjišťovat, na sídlišti se s tím stejně patlat nechci.1 point
-
Zadní náprava je vcelku v poho ,jsou to jen silenbloky,pokud to umíš udělat doma ,tak pár korun,ale jak jsem psal výše,dnes bych za tohle nedal ty prachy a hodně rozmýšlel,já za svoje se 120000 na tacho a stářím 5 let dával cca 156000kc. Pokud budeš vše dávat dělat,doma nic, počítej,že budeš krvácet,pokud nejsou kačky problém ,tak o tom žádná. Připadá mi to,že si každý myslí,že prodává cihlu zlata.1 point
-
Životnost P807 2.0 HDi
sam_217 zvýšil/snížil popularitu uživatele filoyof012000 za téma
@Medvěd Se na tu zadní nápravu podívej. Je tam klasická vlečka s vinutejma pružinama stabilizovaná panhardskou tyčí. To snad jednodušší ani udělat snad ani nejde. Na zadní nápravě se mění tlumiče (pár korun), pružiny, pokud s tím někdo parkoval třeba nad kanálem (taky pár korun) a to je tak všechno. Maximálně brzdiče, zejména u predfacaliftových zatuhávaly lanovody ručky (levý, krátký) a kolo pak nebrzdilo a na technický to bylo na měsíc. Ale jinak se na zadní nápravě nemá co rozbít. Pokud vzadu něco bouchá, pak to je spíš volný výfuk (unaví se ty gumový silentbloky, na kterých visí a pak se může mlátit moc do strany a o něco narážet) a nebo nedotažená rezerva zavěšená pod autem. Jinak obecně 807 je tak nějak krabicovitá a to auto není úplně totál tichý. Rád jezdím Scenicem, ten je proti tomu mnohem tišší a přijde mi i pohodlnější. Ale zas je o dost menší no.... Honza1 point -
Předpokládám, že podobně poddimenzovaná bude i zadní náprava. Vizuálně netuším, jak by se dala nějak laicky zkouknout, ale určitě bych dal velkýho majzla, kdyby při zkušební jízdě mělo něco vzadu bouchat1 point
-
budeš muset při nákupu sáhnout hlouběji do peněženky a to i u ojetiny, ale s tím určitě počítáš, auta šla dost cenově nahoru, jinak levnější značky jsou obecně Korejci, třeba před naším panelákem hodně přibývají i30 , takže tak... nechci iritovat na pežotforu, ale povážlivě před domem ubylo pežotů i citroenů a škodovek, je pravda, že to byly převážně starší typy, od 206 po předface 5008, teď tu máme jediného peu a to new5008, což dost vypovídá, bohužel , vypadá to, že Stellantis i Škoda budou vyrábět pro jinou příjmovou skupinu obyvatelstva1 point
-
1 point
-
Tak @ChouLu se omlouvám, ale asi ta polévka je moje. Nejsem si jistý zda mi jí počítak, aprotože jsem si lístek nebral. Ale určitě jsem jí měl. Takže prosím číslo účtu kam mohu poslat. Díky a ještě jednou se omlouvám1 point
-
Ano, ale také psali, že to je tam běžný způsob doručování. Byla to nešťastná náhoda, v podstatě stejná, jako kdyby ji na silnici srazilo auto1 point
-
Abych předešel nějakým pomluvám, musím upřesnit, že jsem ještě pomáhal s rumem, vínem, tatarákem a vším, co bylo na talíři Za servis děkuji já aq za lištičku1 point
-
video_20210702_112541.mp41 point