Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 2.7.2018 v kategorii Příspěvky
-
Může to Pe.Tr zvládnout
Gabriel 307 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Milhausekkk za téma
Ahoj, držím palce já začal hubnout 2.1.2017 a už za půl roku jsem měl 20 kg dole, bez cvičení, bez odměřování či vážení jídla, bez doplňků stravy jako vitamíny atd. Váhu si už držím druhým rokem, mám 183 cm a váha mi lítá 78-80 kg. Na počátku jsem měl schůzku s nutriční poradcem, který mi doporučil co kdy jíst nebo nejíst. Důležitá je pravidelná strava. Kupodivu to funguje a někdy i vybočím z kolejí jako teď o víkendu, kdy jsem dělal na grilu domácí pizzy...3 points -
Emotion Day(s) 2018 - Peugeot Roadshow
regius a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Mirda 308 za téma
Tak stejně jako -sallyk-jsem se 29.6. na Kladně setkal s Verýskem kterýmu dodatečně děkuji za to jak se o nás starala a měla se mnou trpělivost za volantem 308 GTI celou hodinu protože manželka řídit nechtěla tak jsem je rád povozil celou hodinku-ani mně to nevadilo. Syn byl taky spokojen a hned by GTI koupil. Tak že mnoho klidných kilometrů a na další povedený akci ČAU3 points -
Praktické zkušenosti z provozu, postupně doplňované
Milan+ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele David 106s16 za téma
Tady nejde o množství vypouštěných emisí, tady jde o takovou nějakou celkovou filozofii. Pokud by lidé rezignovali na automobily (jedno jestli na elektriku nebo na benzín), tak by se třeba nemuselo dělat tolik nových cest, obchvatů a nevím čeho ještě. A co si budeme povídat, každá cesta vede někudy, kde před tím něco žilo a mělo nějaký svůj ekosystém, který je tímto narušen., často zničen. Fabriky na auta, opět jedno jaká, se staví na zelené louce. O tom, že se cesta dělá z asfaltu, který taky není žádná ňamka, ani nemluvím. Ale je prostě podstatou lidského myšlení chtít víc (v tomto případě víc vlastního pohodlí) a to žene lidstvo kupředu a zároveň do záhuby. Takže až začneš chodit pěšky, uznám že se chováš ekologicky a budeš mít v mých očích právo nadávat do čehokoliv neekologického. Ale v každém jiném případě, akorát tvé auto nevytváří splodiny přímo při provozu a to pindání o superekologičnosti je jenom póza. Nic víc. Žádné superekologické chování to není. Nicméně, abychom si rozuměli, já proti elektroautům nic nemám, jsem v tomto celkem neutrální a chápu, že to je prostě směr dalšího vývoje. Jenom mi vadí takový ten zelený hype kolem toho. Tady ve FM je jeden, teď má teslu a taky vykládá, jak je to eko a kdoví co. Fajn. Akorát že jeho předchozí auto byl Cayenne, benzín v turbu. Najednou zezelenal? Jak říkám, póza.3 points -
Může to Pe.Tr zvládnout
Rikic339 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
Další měsíc, už 6. pryč... Aktuální stav -25 kilo ale hodně změna spíše na obvodech -3cm prsa (celkem -16cm) -2,5 hrudnik -2 ruka -4 pas ( brano nad pupkem ;)) celkem -18,5cm -3 břicho ( celkem -20cm) -2,5 cm boky (celkem -11,5cm) -1cm stehno -0,5 cm lýtko Měním tuk za svaly3 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
regius a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
2 points -
2 points
-
Začni psát normálně jo. Jakej vůl, má kacky nejede na dotacích, tak si to koupil. Jestli máš malé auto i to ostatní tak smůla no.1 point
-
čauves, hele není problém, můžu ti tam zajet, vyzvednout, když to tam bude objednaný na moje jméno nebo něco a pošlu ti to Jinak posla to není problém, asi doporučeně nebo obyčejně to je na tobě, poštovné bude asi 25/50Kč....1 point
-
Nový Peugeot 508 už jezdí
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Nemůžu si pomoc, ale nejhezčí Peugeot současnosti. A dle Rosti i dobře jezdí.1 point -
1 point
-
Externí USB zvukovka....
enikybeniky zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Ano, ty reproduktory v sobě ukrývají zesilovač (jsou aktivní).1 point -
Praktické zkušenosti z provozu, postupně doplňované
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele David 106s16 za téma
No viděl jsem video z Nurburgringu, hybrid no a nebylo to k smíchu. Prý by to mohlo jít i pod 5 minut. PikesPeak to stejné, spíš než k smíchu to muselo být amíkům ku breku. Už Loeba jim bylo jasné, že nepřekonají a tohle už asi vůbec ne. Elektrické motorky na Manu taky nejedou tužku... Já nepopírám, že v tomhle je budoucnost. Vidím to nerad, ale tak to prostě je. Ale já průkopníkem nebudu (a to jsem nad tím přemýšlel už před cca 15lety, v Belgii byla všude na prodej spousta 106ek, s takovou tou směšnou prodlužovačkou pod záklopkou na blatníku), jak jsem psal, teď to je spíše pro masochisty, kteří se asi chcou odlišit. mmch, takové ty kecy, jako spalovací hovada, nejeduju, nesmrdím, to je takové pokrytectví, poněkud trapné. Ekologicke chování jízda automobilem nikdy nebude, jedno na co jezdí. Člověk se choval ekologicky do té doby, dokud nepřišel na to, jak si zapálit oheň. Pak už to začalo jít z kopce a autíčka na elektriku to nevytrhnou.1 point -
Ja som nikdy nepopieral elektromobilitu do buducna, ale popieram praktickost tychto aut v masovom vyuziti v dnesnej dobe1 point
-
Tak v utery na fotbalku jsem menil jednomu spoluhraci na 307 cervenou gumicku u turba 1,6 hdi. Přitom koukam, komplet vse zasrane od spaleneho oleje, v turbu vule, od intercooleru po vahu vsude oil, v motoru samo na dne, vstriky mokry od nafty i oleje navic cvakali teda fest, viko vacky taky vsude olej, merka oleje byla bez poslednich 4 cm, no auto z acek, na tachu 270000 ale v historii to melo 200000 uz v roce 2008..... A stav vseho okolo vypadal tragicky, vsude drc pasky, plasty polamane, polepene, misto plast prichytek, vruty, kazdej jinej :). Tak jsme se tam shodli ze to asi nebude na dlouhe trvani motoru, do toho jeste ko silent motoru..... Majitel uz v mdlobach. Bylo me ho az lito v tu chvily, hodnej kluk no. Ale autum nerozumi a je to jeho prvni, uz ho ma dva roky a pred mesicem delal komplet spojku. No zkratka, rikam si, ze jsem se dlouho nehrabal v aute.... v patek vecer to ke mne privezl, dal jsem vstrikum nazrat tec2000 a oleji taky. Vymenil silentblok motoru na prave strane a vypustil oil. V so rano skocil pro nd, nabral Rudu v Praze, skočil na fesťák pro momentový klíč a hurá na to. přetěsnění vstřiků, výměna palivového, olejového a vzduchového filtru. Sundali jsme vanu, vycistili sitko a vanu, zalepili. Vymenili turbo za nove repasovane z peugeotu, vymenili plnici trubku turba vcetne dutych sroubu,vyndali z nej sitko. Vycistili intercooler,vahu, a komplet sani, vsechny trubice a hadice.Pretesnili viko vačky. Davam do voditka novou merku a nejde uplne zasunout....takze vana dolu opet, sitko dolu a pak jsem bojoval z trubickou ve vane abych vyndal zbytek stare merky. Znova nalepili vanu, nalili total 5w40, upevnili filtrbox aby neklepal, uchyty uz davno byli pryč, nabili baterku. Kdyz jsem nacvakaval prepady do vstriku tak se mi jedna gumicka nelibila byla takova krabatela. Po startu vse ok, jen ta gumicka poustela moc nafty. No sobota vecer co vcil. Skocili jsme ke mne do prace v mercedesu, vybavil jsem si ze takové krouzky mame na prepady, vzal sem tri velikosti a posledni tam sedla jak prdel na hrnec takze nic netece. Trsku rosi jeden vstrik olej pac jsem ho asi pretahl. Ale nic strasneho. Kazdopadne prvni testo vaci jizda uplne ok, po druhe jizde se rozsvitili kontrolky motoru,abs,stop a airbagu,prestal svitit ppc a prestal jit otackomer. No rikam si co to zas je ale byl jsem si jistej ze nasi pravi to nebude, proste kravi bsm nebo bsi. V nedeli jsem to nastesti vyresil, po ohledani vseho mozneho, a dik china diag bt, zjisteny zavady v ecu ale souvislosti to nedavalo. Mazat to neslo uz jsem propadal zoufalstvi. Rikam projdem elektriku,konektory a pojistky, zacnu bsm a rj motoru, rozebiram profoukavam.... A hle, co to tady..... je. U RJ motoru krabicka.cybertronic na ni. Hned mi doslo oco go. Dal jsem ji pryc od rj motoru a uz vse facha jak ma. Chyby vymazany a rj je ted bezchyb. Ta krabicka je denni sviceni, klucina ani nevedel ze to tam ma.evidentne to dle kabelubylo mimo krabici s bsm a rj motoru ale jak jsem to vecer vse namontovaval zpet do auta( baterku krabici od ni a kabelaz baterky a od bsm) tak jsem proste vse co tam bylo schoval do krabice bsm a zavikoval. Ono yotiz ta krabicka od cybertronicu ma natažené minus z konektoru rj motoru a pak dalsi kabely v konektoru bsma je to zamotane textilni izolackou a vypadá to jako origo a vedle rj motoru je kapsa kam se to krasne veslo tak jsem myslel ze to tam proste patri jinak sakum prdum 17500,- ho to vyslo -tec2000 diesel -tec2000 oil flush -5x čistič brzd 4l total 5w40 quartz 9000 oil filtr original vzduchovy filtr original - všechny těsnění k turbu,štefty, matky,origo -tesneni sani,origo - turbo repasovane origo - plnici trubka turba plus dute srouby a tesneni origo - tesneni pod vypustak origo -palivovy filtr filtron - silentblok motoru starline -tmel na motory - tesneni pod viko vacky viktor reinz - hromada drcpasek1 point
-
No nejlíp se kontroluje jeho vypuštěním.... To je hned vidět, kolik ho tam bylo a v jaké kvalitě (metalíza) a potom (po překonání šoku) se naleje odpovídající množství nového odpovídající specifikace.... A pokud je ho tam málo, musí se taky zjistit, kudy vzal čápa....1 point
-
Výbava na dovolenou
Fruktis zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
1 point -
Nestačilo to napsat do jednoho-původního vlákna?1 point
-
Smiř se s tím, že pro tebe prostě nové Peugeoty dělané nejsou Chceš staré řešení, kupuj stará auta1 point
-
Jestli máš 307čku vybavenou palubním compem, tak se to na displeji ukazuje. Jestli ne, no tak ne. Palubní PC se ovládá čudlíkem na páčce od stěračů. Jeho krátké zatlačení (stisknutí), přepíná jednotlivé funkce (prům. spotřeba, okamžitá spotř., celková ujetá vzdál., vzdál. od posledního vynulování, kolik se asi dá ujet km na množství paliva v nádrži). Většina fukcí palubního PC funguje až při vyšší rychlosti, než 30km. Dlouhé stisknutí většinu hodnot nuluje. Displej je opravdu vždy jen jeden. [Editován dne 27/10/04 Bohumil]1 point
-
Ježíšku, už jsem si jakžtakž zvykl na to, že omladina dává do plata velké ovály nevalné kvality formátu 6x9 palců, ale že tam někdo bude dávat kvalitní komponentní reproduktory... Ze všeho nejdřív se opravdu radši zajímej o přední dveře, které perfektně vytlumíš a zakoupíš kvalitní komponentní reproduktory, které tam i umístíš.... ALE Základem všeho je vždy kvalitní zesilovač. Pokud nic takového tvoje autorádio neobsahuje, začni s jeho výměnou. Sebelepší reproduktory budou hrát naprd, pokud jsou poháněné špatným zesilovačem. [upravil dne 5/12/09 peugeot09]-1 points
-
Fakt nejde o celkové množství emisí u 5 milionů osobních aut pro 10,5 milionů občanů ČR? To je legrace, ne? To že jsme rezignovali na docházku pěšky, ježdění na kole, ježdění MHD je samozřejmě problém, ale těžko řešitelný tím, že se vrátíme na stromy. Podívej se do historie, jak se města vyčistila po středověku vynálezem kanalizace, byť dnes to znamená spoustu pitné vody jako média pro odvod sraček. Nebo jak se města průmyslové revoluce století páry zbavila bince přechodem na elektřinu a centrální zdroje tepla. Nemusíš chodit daleko, vyjeď z FM směr Polsko. nemusíš čekat na zimu, zajeď večer, když všichni roztopí kotle aby si ohřáli teplou vodu. V zimě i v létě. Pak budeš vděčný za naše teplárenství a plyn a tepelní čerpadla. Jde o to dělat vývoj, ale ne sebevražedně. Pěšky fakt chodit nebudu, protože to dělám tehdy, kdy to má smysl. Nemá smysl abych chodil denně 2 hodiny z a do práce, když na kole jsem tam za 20 minut, MHD (bohužel naftovou) podobně a elektrickým autem za méně než 10. Ale překvapuji Pražáky, když po jejich městě jezdím metrem a chodím pěšky, zatímco oni jsou schopni kroužit 20 minut okolo Václaváku a hledat místo k parkování. A to dojeli třeba z Chodova, kde mají metro pod nosem a doveze je na Václavák kamkoliv. Ještě větší šok mají, když použiju Rekolo nebo ofo.cz. Samozřejmě do té Prahy nejedu autem, ale elektrickým vlakem, kde je nás od 300 do tisíce v jednom. Ten zelený hype kolem je někdy nesmysl, o tom žádná, ale zrovna nahradit Cayenne benzín v turbu Teslou je dobrá volba. Zvláště když ten trouba jezdí jen po městě, kde to ani neohřeje. Ano, je to vůl co musí mít auto za 3 mega+, aby ho měl delšího. Nebo pro svoji bloncku 50 kg, aby se nebála řídit. Ale má to smysl. Spálit po městě na 100 km +-15 kW než +-15 litrů benálu. Tvůj nos, uši a zdraví to poznají.-1 points