Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Já jsem dnes vyrazil do světa protože jsem měl nějaké drobné resty tak jsem je vyrazil vyřešit. Abych jako měl klid protože už se pomalu lidi začínají ptát na přezouvání tak abych nemusel odříkat přezouvání kvůli nějakým drobnostem. Byl jsem poslat DP a hlášení do zdravotní pojištovny a na sociálku jelikož jsem tady žádný " držkodekl" originální výroby nenašel tak jsem vytáhnul takovej ten rukávovej šátek captain Morgan kterej jsem vyhrál někde v nějaké tombole s tím že když polezu někam do provozovny tak si to natáhnu přes držku. První zastávka pošta na dveřích cedul lezte dovnitř po jednom u přepážky jedna ženská tak zevluju venku vidím že se ženská otáčí a štráduje si to ke dveřím tak v jedné ruce ty tři obálky a druhou si natahuju Morgana přes držku bába mi i dveře podržela a pak  bylo slyšet jak třískaj kramfleky o chodník jak zdrhala tak jak jsem vlez do dveří tak jsem slušně pozdravil a říkám aby na mě nevyskočil nějakej pistolník že má přikrytou držku a paní se smála podívá se do počítače a povídá dneska jste 85 a první kdo má přes obličej aspoň něco. No tak jsem byl rád že jsem byl pochválen ale pak mě teda polil studenej pot když ze sebe vymáčkla cenu za ty tři doporučený dopisy 170 Kč říkám tak to kdybych to odvez osobně tak to vyjde levněji. Pak nějaký cestování po Praze při pohledu do autobusů v každém voze tak do 15 kaštanů a z nich tak možná třetina nějakej držkodekl. V horních počernicích na zastávce jsem viděl přesné chování pejskařů při příjezdu vozu do zastávky všichni náhubek nasazený a jak vlezli do vozu tak si to sundali přesně takhle to dělaj s čoklama aby kočí viděl že má náhubek ale jak vleze do vozu tak mu ho sundaj.  No a jelikož jsou zavřený lazebnický salóny tak jsem po obědě nastartoval mašinku a vlastnoručně si vyrobil na hlavě sestřih ala ku.va virus. Malej Pepíno přišel akorát když jsem vytvářel to umělecké dílo podíval se na mě a povídá no co to je a utekl k našim a máti mi říkala že přiběhnul oči navrch hlavy a povídá babí strejda si loupe kedlubnu a má to jak divočák půl hlavy má kratší než já a druhou zase delší ale má to tak různě. Jinak jsem teda s dovolením nic nedělal. Zítra mám Pepína na celý den. Tak budeme něco tvořit spolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás taky Poláci dneska nebyli, prý včera dojeli po ranní až někdy kolem půlnoci..

 

Odpoledne jsme s tchánem lehce ořezali ořech a pak jsem nalil olej do 206, protočil jsem motor ráčnou a pak startnul:) auto dva roky stálo a tak jsem poprvé v životě měnil rozvody:D  ještě vyřešit ty kontrolky na pristrojovce a bude to ok

IMG_20200317_171721.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Jinak jsem teda s dovolením nic nedělal.

Kecá jako vždycky !  Mojí šefové "opravil" s diag u nás na parkovišti Picasso a pak odfrčel s mojí 308SW zastavit únik oleje.  Vrátil se "za chvíli" , byla to prkotina - jen něco dotáhnout !  :super

Ale jinak nic nedělal  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes veškerou nepřízeň v tyto dny jsem se vydal do Dacia Auto Belda na servisní prohlídku s autem před STK. Vše po tech.stránce OK, výměna oleje, pylový filtr, vzduchový filtr, výměna brzdové kapaliny, rozebrání a vyčištění brzd vepředu i vzadu, plus celková prohlídka vozu, práce 3,7hod. Cena celkem 5609,- V servisu si mohou být jisti, že tam příště zase přijedu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes ukončení výroby (do pátku budu ještě v práci). Naši zákazníci (VW Group) to postupně balí a v plánu je start až 6.4.

Aspoň bude čas na rekonstrukci nového bydlení...:super

 

20200310_093348.jpg

20200310_093455.jpg

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem měnil olej na dvou berlingách--obě stejný motor, stejný rok výroby--jedno s plechovým deklem pod motorem a origo otvorem pro výpustný šroub na vaně, takže výměna v pohodě:super, druhé auto s plast deklem a bez díry pro šroub, takže dekl dolů, vyměnit olej a vytvořit otvor, aby se příště nemusel dekl zase sundávat--tohle dá do světa jenom francouz, němec by to neudělal 😢

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je naprosta pravda - ti kluci se neponauci a hromadu stale stejnych problemu se opakuje.
Nic mene francouz doporuci vymenit olej po napriklad 15tis ale VW klidne po 30tis ale ono neni po druhe treti vyneme uz moc co menit ....  i s dirou v krytu.
Nekdy je problem vetsi - onen kryt sundat a nasledne ho zase nasroubovat.

Ale na co se zeptam ja ...?
Jak resite prosim rousky vs. bryle - venku ? Ted je pomerne teplo a mam to stale zamlzene coz vede k otazce co je lepsi
Dodrzet narizeni a nevidet a nebo ho porusit a videt tedy byt relativne v pohode .... mysleno bezpecnost pri prechazeni ulice atp ...
(Ja vim ze jsem postizeny a mam jen ja problem kde mlady vysportovany atlet na toto brat ohledy nebude .... )

Nebudu zminovat alergiky - i ja do teto skupinky patrim kde s rouskou jit je dokonala vec - ale ma to i pozitiva kazde jaro jsem v klidu a netrapi me zda to muze byt alergie chripka nachlazeni a ted tato vec ...
"Proste nam jen tece z nosu pali oci mame chrapot a nekdy i teplotu ;) "


A to me rano vcera ve svem prohlaseni p.Hamacek prekvapil kdy rekl neco jako ze nosit rousky naridime ale az je dovezeme ... No a hle nejdriv od 18.00 a pak od 0.00 dnesniho dne ....??
Nechapu co sedi za odpovedne lidi na techto postech kdy kdejaka soukromma spolecnost ma vic techto veci nez "krizovy stab pro stat" :)
Proste jako u nas v cesku ...??

A dodavam ze mame pekarnu na dohled tedy par metru ...ale pro ty co jdou prez pul mesta ...??
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...