Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dnes provoden snad dobrý skutek a to umožnění prohlídky a vyzkoušení našeho auta včera zaregistrovaným klubákem z vedlejší vesnice. :D Plánuje vyměnit Ullysse za 5008 a tak mi dnes dopoledne napsal a odpoledne už @mirek100 seděl u nás v autě. :) :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes v práci oprava spojení z Nového Bydžova do HK. První měření, anténa a koax KO. "Bédo, vylez na střechu a odpoj anténu." Měření OK. "Bédo, podej anténu, změříme ji dole." Měření OK. "Bédo, teď to všechno vrať do původního stavu." Měření KO.... Tvl, co je špatně?... Aha, první a poslední měření bylo s redukcí, ostatní bez redukkce. Mladej si "zašplhal po střeše, cvičně." Závada byla v redukci (3 cm bazmek u radiomodemu). Stane se i v lepších rodinách.... Ještěže jsem na tu střechu nemusel já. Odpolko doma LKK 1S.... (Lopata Krumpáč Kolečko a Jeden Soumar).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes vyměněny přední pružiny na 308mě. Předminulý týden mi levá praskla - naštěstí spodní čtvtotáčka takže se dalo jezdit. Jel jsem rovně po rovné silnici mírně z kopečka a najednou rána jako z děla.  Auto se jen mírně zhouplo a v podstatě nebylo nic poznat. Vždycky jsem si myslel, že pružina praskne např. při zatáčení vlivem pnutí v nefunkčním uložení. Ale holt jsem se mýlil. Misky byly měněné loni s tlumiči.

Dříve se mi nepovedlo najít s mechanikem společný čas ale teď už je vše opět v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho jsem se bál jak čert kříže, když jsem měl cé osmu. Chlapi tady na fóru tím hodně strašili. Naštěstí změnila majitele dřív, než by se to mohlo stát.

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, RichVa napsal:

Vždycky jsem si myslel, že pružina praskne např. při zatáčení vlivem pnutí v nefunkčním uložení.

Mě praskla při projetí dírou. Ale mě mechanik z misky vyndal celou smyčku a když to prasklo, tak ti dalo ránu jako když padla poloosa  :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem byl v Barum Continental Zlin, a ten provoz v tovarne na me udelal fakt dojem :)

A restaurace U Johana, to je primo labuzo pro chutove poharky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera navsteva SkodaAuto / po nocni / komentovana prohlidka + muzeum.
Kamaradka se synem nemeli co delat tak padla volba na toto :D
Popravde pro nezucastnene je to zazitek jinak celkem nic k videni.Muzeum skutecne v teto sestave je spis "zklamani" stara expozice byla asi dle me "peknejsi".
Navsteva restaurace taky moc moc pekne - prijemna obsluha pohodova atmosfera bez problemova rezervace stolu na poledne a samotne jidlo / svickova / super.
Ceny nehodnotim zasadne ale vuci spokojenosti prijemne.
Dnes budene M.Trebova Svitavy a Jevicko ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dovolená a výlet na Burgmanovi - 220km po Orlických horách. Oproti plánovanému malá změna, nenocujeme v Moravské Třebové.

Stěžírky-HK-Malšovice-Bělečko-Albrechtice-Borohrádek-Choceň-Žamberk-Pastviny-Zemská brána-Neratov poutní místo-Bartošovice-Šerlich-Dobruška-Opočno-České Heřmanice-Smiřice-Rodov-Hořiněves-Chlum-Bříza-Stěžírky.

V přehradě na Pastvinách je poměrně málo vody...

40435623_743311269336352_444075515049934848_n.jpg

40421181_697157397329610_3149850498589261824_n.jpg

40526241_315353709239124_754069156210409472_n.jpg

40565390_241728806537930_1250289955100426240_n.jpg

40519020_2222792434671185_8748929123042197504_n.jpg

40402874_295009887754830_144986181673680896_n.jpg

40482536_893376387518141_5706580281482280960_n.jpg

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak to napsat. Dnes se brácha ženil. Tak jsem dělal osobního řidiče našim. Jinak bych se z toho nějak vyvlíknul ( nevyměnil bych si směnu) ale máti se dost zlobila když jsem prohlásil hned když s tím brácha přišel že na tuhle akci mě nedostane tak jsem teda vyměnil směnu a odvezl jsem je tam. Ale jinak celkově nadšen z celého dne nejsem. Brácha odešel v 18 do Prahy a žije městským životem, a tím že jeden čas vedl vcelku úspěšnou restauraci se dostal řekněme do jiných vrstev společnosti a má přátele se kterýma si nemám kromě zdvořilostních frází co říci. Naši jsou na tom stejně takže tatík ráno trucoval že nikam nepojede nakonec teda jel ale svojí náladou mě otrávil ještě víc než bych byl otráven normálně.  No najíst jsem dostal napít taky a to ostatní nebudu hodnotit protože já osobně mám úplně jinou představu o takové akci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se po dlouhé době věnoval 807 naistaloval jsem Xcarlink od @vozzyn  funguje jen musím vymysllet jak naskládat muziku na flashku.  A vyměnil jsem pravou žárovku na obrysovce a brzdě.  Ještě jsem poskládal držák na flexu z Lidlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...