Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

no jestli můžu něco dodat po 20 leté zkušenosti :)--T 148 byla pro jízdu v terénu nepochybně lepší hlavně proto, že řidič sedí ZA před. kolem, u T 815 sedí NAD př. kolem a veškeré rázy od kol tak zachytí páteř..., kdyby lépe vyřešili kabinu T 148 proti hlučnosti a prašnosti a korozi, dali jí ten 10 válec z T 815 , tak by T 148 byla lepší auto, nemluvě o tom, že ve 148 se dalo krásně spát, což v 815 ani omylem 😂

samozřejmě když máš před sebou motor, je to v případě nehody lepší, na to nikdo nemusí studovat 🤠

Odesláno
Před hodinou, ozzy56 napsal:

 

samozřejmě když máš před sebou motor, je to v případě nehody lepší, na to nikdo nemusí studovat 🤠

Jen ten X metrovej čumák možná trochu překáží při výjezdu z vedlejší na hlavní.... 

Návštěvník
Odesláno

Když jedeš v Tatře tak tě to trápit nemusí. To musí dávat pozor druzí 😁

Odesláno
Před hodinou, HanysR napsal:

@ozzy56 Z šichty máš jít po čtyřech a ne vyspaný 🤣

když nebylo co vozit (porucha bagru atd.), tak jsem jen zvedl pedál plynu a lehnul, v 815 se to nedá :(

@Medvěd ve 148 jedeš v terénu plavně, v 815 skáčeš za volantem jak nudle v bandě..., nějaké cca 2 metry nehrají při výjezdu na hlavní žádnou roli

Odesláno (upraveno)

@Vena garážmistr Jako nemusim byt zavislej :) ale staci ze chodim na smeny do prace na cas a k tomu aby se MT vypnul s vybitou baterkou staci nocni odpoledni ranni bourka a vypadek zakladnove stanice ktera obsluhuje MT 
Volne a hodne laicky napsano - a mame o problem postarano - a pokud muze toto nastat tak se ptam proc to neni osetrene ;) 
Protoze budik pak ale proc MT za bezmala 18K !? Protoze Samsung :) 

PRO Ostatni Jinak mnoho lidi se nepridalo k testiku a to me mrziiii bylo by to zajimave ;) tak treba priste ....

A co jsem delal ja a dnes ? Cestoval po kraji Hronov Police nad Metuji Broumov Teplice nad Metuji Adrspach atp. najel jsem cca 210km poznal zase stezky pro pesi :) 
Ano MAPY.CZ jsou skutecne dobry produkt ale trosku to doladit by proste chtelo.

Treba pokud si naplanuju vice prujezdnich bodu a jednim neprojedu nehnu se z mista? - netusim jak to zmenit.
Kdyz jsem zacal mazat body dockal jsem se ze jsem jel zrcadlove zpatky a ne do predu   :) 
Pokud odjizdim z prujezdniho bodu navigace chvilu tape kterym smerem se mam dat - samozrejme temer vzdy jedu opacnym smerem.

Dal me trosku schazelo ze vidim kdy prijedu do posledniho bodu tedy cile ale nevidim nej prujezdni bod - mozna to jde nastavit netusim ale jak.
Opet psal jsem vyvojarum MAPY.CZ 
Prikladam odkaz na video na YT je neverejne. Jen netusim zda uz bude zpracovne  YT je to nahrane cca 10min zpatky. 

 

 

20210823_094808.jpg

20210823_104700.jpg

20210823_122044.jpg

20210823_130437.jpg

20210823_134221.jpg

20210823_134229.jpg

20210823_134233.jpg

20210823_142355.jpg

20210823_151153.jpg

20210823_131957.jpg

Upraveno uživatelem Lihous
Odesláno (upraveno)

Pod Lysou horou je taky pičasí, po obědě valíme do Kopřivnice. Byli jsme tam sice už před čtyřmi lety, ale obě automuzea se nám líbila, tak si to holt zopákneme. 

IMG_20210824_095634.jpg

Upraveno uživatelem Medvěd
Odesláno

Dnes lepím. Snad to bude držet :aut Každopádně vůbec netuším, jak se to stalo, že se "kolo polámalo". Možná už to bylo trochu načatý od koupě a používáním jsem to dodělal :nevim 

WP_20210824_13_06_40_Pro (2).jpg

WP_20210824_13_15_36_Pro (2).jpg

Odesláno
před 6 hodinami, ozzy56 napsal:

taky tam mám spadeno na podzim, hlavně na nové muzeum s nákladníma autama a Slovenskou strelu 😉

Náklaďáky ještě nejsou otevřený, tak jsme dali jen klasiku. 

Návštěvník
Odesláno

Jen nevím co tam v tom muzeu bude, protože Loprais a spol převáželi např. Dakarovky a další exponáty do nového muzea. 

Guest Petr 3008
Odesláno

Dneska dorazil nový přírůstek do autoparku 🤣😆..  Už je na koberci 🤣😆

 

IMG_20210824_134027.thumb.jpg.dd46053f120099f187402d8e725ff12b.jpg

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...