radim.1008 Odesláno 3. červenec 2019 Odesláno 3. červenec 2019 Smůla posečeno. Divadlo nebude. Fruktis ohodnotil 1 Citovat
Fruktis Odesláno 3. červenec 2019 Odesláno 3. červenec 2019 Dneska cesta do hk...jako škoda že nemám kameru v autě...hned bych jednoho negramota egoistickyho udal... Jel kamion a dvě octy...poslední začala předjíždět.. A když byla na úrovni navesu tak se mu tam narvala druhá...kamionak to viděl a naštěstí uhnul do krajnice...jinak tam mohlo bejt pár mrtvol...demence hadr..pak se zaradili před kamion a s tou druhou octou si držel bezpečný odstup...vypadalo jak když si ten co ho vytlacil chtěl něco vyřizovat...raději jsem pak na to šlápnul a předjel je...dle vzhledu měl pan nějaký problém mezi nohama co si kompenzoval na silnici...nerad bych někoho ošetřoval...A na závěr me ten co ho vytlacoval předjel asi tak dvoukilem na 80 před hradcem..škoda že tam nemerili... Jinak v praze jižní spojka des bes...před cernakem kolony kamionů...tý vlastně byly až na d1 Citovat
RichVa Odesláno 3. červenec 2019 Odesláno 3. červenec 2019 Dnes jsem s 308 navštívil svého mechanika, aby se podíval diagnostikou na auto. Nějak se mi zdálo, že občas pokuřuje víc než dříve. Dia bez chyb, FAP regeneruje po cca 430 km. Na to, že je původní a auto má za sebou 212 kkm dobrý výkon (je pravda, že loni na podzim prošel emisemi bez závad), Naftu tankuji převážně na ONU bez aditiv a přidávám pár víček VIF (letní/zimní). Tak prý slyším trávu růst. Mno a pak jsem přivezl na chalupu, abychom se o nadcházejícím víkendu nenudili, něco málo meruněk pavelu96, Péťa a radim.1008 ohodnotil 3 Citovat
Klemoň Odesláno 4. červenec 2019 Odesláno 4. červenec 2019 Já se vrátil z dovolené , auto jelo i nejelo. Oblíbená hláška Peugeotu o motoru se rozsvítila po dojezdu na místo v HR. Jeden "hodný pán" mi půjčil rezervu , takže jsem ji naštěstí nepotřeboval a mohu ji neošoupanou zase vrátit. A i když se mi ten "pán" smál , že mám čas pečovat o rezervu, stejně ji opucuji a nakonzervuji přípravkem na pneu. Majitele nakonzervuji jiným přípravkem Citovat
radim.1008 Odesláno 4. červenec 2019 Odesláno 4. červenec 2019 Jsi to uhnal? Kde jste byli v HR? Citovat
Fruktis Odesláno 4. červenec 2019 Odesláno 4. červenec 2019 Potřeboval bych striknou odrbany pátý dveře...nevíte kde v hk michaji barvy do spreje...A mají dobrý oko na odstín? Citovat
Klemoň Odesláno 4. červenec 2019 Odesláno 4. červenec 2019 před 53 minutami, radim.1008 napsal: Jsi to uhnal? Kde jste byli v HR? No když před tebou jede jistý člen klubu , tak máš na 2.874 najetých km rychlostní průměr 84 km. A to cesta tam je jen 1 180 km , takže cca 500 km po místních horských silničkách , kde 80km/h opravdu nejedeš . . . . Jinak cca 12km pod Makarskou radim.1008, regius a trucker1245 ohodnotil 3 Citovat
RichVa Odesláno 4. červenec 2019 Odesláno 4. červenec 2019 Před hodinou, Klemoň napsal: Já se vrátil z dovolené , auto jelo i nejelo. Oblíbená hláška Peugeotu o motoru se rozsvítila po dojezdu na místo v HR. Jeden "hodný pán" mi půjčil rezervu , takže jsem ji naštěstí nepotřeboval a mohu ji neošoupanou zase vrátit. A i když se mi ten "pán" smál , že mám čas pečovat o rezervu, stejně ji opucuji a nakonzervuji přípravkem na pneu. Majitele nakonzervuji jiným přípravkem Vítej v domovině. Tvá hláška mne doufám v Itálii neodstihne .. tedy u sebe jsem ji ještě neviděl. Rezervu nekonzervuj, stejně zase skončí pod autem jak uplynulých 10 let V příští týden úterý jedu do hlavní vsi tak se zastavím (jak jsme se domlouvali) - jen to bude o něco později, tentokrát počítám, že budu tak do tří na Žižkově. Citovat
Klemoň Odesláno 4. červenec 2019 Odesláno 4. červenec 2019 před 1 minutou, RichVa napsal: Rezervu nekonzervuj, stejně zase skončí pod autem jak uplynulých 10 let No právě proto , aby vydržela ještě dalších 10 let , tak jí trošku pomazlím. Ta moje Michelinka už zachránit nešla . . . Mám tam od včerejška skoro nový krásný Hankook za 400,- i s přezutím a vyvážením V úterý si tedy hodím do kufru namazanou pneu + mazání pro tebe, abys nám také dlouho vydržel Jen značka mazadla je trošku jiná Citovat
ozzy56 Odesláno 4. červenec 2019 Odesláno 4. červenec 2019 dnes jsem napral jeden sprej Rezistin ML jen do kapoty--ta je velmi choulostivým dílem u všech vozů PSA (hlavně přední lem), je teplo, prostě ideální čas pro stříkání dutin , teď už jen oběd a studené lahvové příště skočím na prahy, dutiny na spodku a dveře kufru... Hafity a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
RichVa Odesláno 4. červenec 2019 Odesláno 4. červenec 2019 (upraveno) @Klemoň Až budu vědět čas, tak napíšu či zavolám Upraveno 4. červenec 2019 uživatelem RichVa Klemoň ohodnotil 1 Citovat
radim.1008 Odesláno 4. červenec 2019 Odesláno 4. červenec 2019 (upraveno) @Klemoňto je silnička na sv. Juru? Takže Podgora, Drašnice, Igrane. Upraveno 4. červenec 2019 uživatelem radim.1008 Citovat
Klemoň Odesláno 4. červenec 2019 Odesláno 4. červenec 2019 Když budeš mířit do středu , tak ti připíši 100% zásah . A ano i silničku jsi poznal. Jsi nějaký znalec . . . Já tam byl díky Jirkovi cca po 15 letech . . . radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
Vena garážmistr Odesláno 4. červenec 2019 Odesláno 4. červenec 2019 Protože jsem se teď dva dny jen tak poflakoval po dvoře a spíš než bych něco dělal tak jsem činnost předstíral. Tak jsem si dnes ráno řekl že zahálky bylo dost. Ráno jsem skočil do807 a vyrazil jsem do Hornbachu na garáži jsem už vloni chtěl udělat svod dešťovky do nádrže. Nádrž jsem nainstaloval letos na jaře a svod pořád nevycházel čas. Takže jsem zakoupil nějaký materiál a za slabou hodinku jsem to poskládal. Teď si trochu ducnu po obědě a pak půjdu vyrobit místo v druhé dílně mám tam něco rozdělané a brácha má přivézt motorku na přechodné parkování protože jeho motoparťák jede s rodinou na dovču tak bude parkovat tady aby mohl vyrážet na výlety. No a pak vyrazím na tradiční prvněčtvrkovou akci. Klemoň ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 4. červenec 2019 Odesláno 4. červenec 2019 před 2 hodinami, Klemoň napsal: Já se vrátil z dovolené To jsi dojel docela dost pozdě za @Scratch Ten je doma už dávno... Na to, že jste jeli spolu... Citovat
Klemoň Odesláno 4. červenec 2019 Odesláno 4. červenec 2019 před 2 hodinami, Klemoň napsal: Já se vrátil z dovolené , auto jelo i nejelo. Oblíbená hláška Peugeotu o motoru se rozsvítila po dojezdu na místo v HR. Je potřeba dočíst větu celou . . . Zpátky na laně za traktorem . . . Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 4. červenec 2019 Odesláno 4. červenec 2019 rano byl vykopnut nejmladsi dcerou z manzelske postele uz v 6 rano takze sem obehnul zahradku okouknout rostlinne prirustky ve skleniku a zahonku rozebral jsem piskovou filtraci a poradne propral pisek - ten humus lepkavej smadlavej co se na tom stihnul vytvorit to je hrozny (nechapu proplachnuti filtrace podle navodu) dobehnul jsem pro Eco vodu a zacal jsem konecne po mesici oddalovani sem aspon z ulice natrel plechove vrata a dvirka HUP ted obed a pohodicka u televize jeste kdyz se odhodlam vyfoukam PC od prachu a bordelu a jelikoz mi dochazi pomalu misto na HDD budu muset pridat dalsi nebo na tom prvnim trochu uklidit Citovat
Pe.Tr Odesláno 4. červenec 2019 Odesláno 4. červenec 2019 @Sawoy sem ti zapomněl napsat ,že už tam dali v obou směrech i zakaz předjíždění Citovat
Sawoy Odesláno 4. červenec 2019 Odesláno 4. červenec 2019 @Pe.TrDneska jsem vzal dvojčata koupat do Dušníků a všimnul jsem si že na posledních cca 400 km po okrese plus nějaká Praha mám průměr 33 km/h. Mě nějakej Kostelec nemůže zpomalit. Pe.Tr ohodnotil 1 Citovat
radim.1008 Odesláno 5. červenec 2019 Odesláno 5. červenec 2019 Dnes jsme navštívili Musee L'Aventure Peugeot Sochaux ve Francii. Třemi fotkami se to nedá popsat. Lihous, Charlie 1, RichVa a 5 další ohodnotil 8 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.