Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Jen na skok - netuším zda se covid ve světě podepsal též ale jedna z odpovědí proč ještě baliček není doma mě skoro "rozplakal"

" Ano balík se vrátil bylo to poškozené  - mužeš chtit refund." volně přeložená odpověď - sakra pokud se to vratí buď vracím automaticky a nebo odesílám znovu ..?
Tak že velké věci z číny jsou pro mě špatně.

Ach jooo tak se budeme zase dohadovat :(

Včera přibrždění v ....
a dnes v ....

;)

 

DSC09191.JPG

DSC09195.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 5. 2021 at 19:13, radim.1008 napsal:

Dnes jsem po 14dnech vyjel se sekačkou do zahrady. Druhou půlku minulého týdne pršelo, v sobotu jsme byli pryč, včera se sice odpoledne udělalo pěkně, ale držel jsem neděli. ;) A dneska jsem za dvě hodiny posekal cca půlku. Hrozný množství trávy. :roll O půl sedmé mě vyhnala lehká přeháňka.

Jelikož bylo odpoledne akorátní počasí, dosekal jsem po 2hodinách zahradu. Hurááá. :D Tak za deset dní znovu. :myslim Jestli se oteplí, tak to poroste před očima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Péťa napsal:

Já minulý týden sekal 2x a dnes znova.

Takže to sekáš , když to povyroste jen o fňousek.... Jak pak vidíš, kde už jsi byl :myslim  Já sekal dnes tu šťavnatou a přerostlou džungli a bylo to vidět krásně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Péťa napsal:

Zkus najít, které tři pruhy tady mám posekané:

To ale není foceno z úrovně očí.... Je pravda, že jsem dal na sekačce "vo zub vejš".... A roste mi to nerovnoměrně, takže někde je to vidět krásně a někde skoro ne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Péťa napsal:

Zkus najít, které tři pruhy tady mám posekané:

Mě se líběj ty koleje, jak jsi se na to vyprd a pelášil domů lícha nelícha 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to sem asi ani raději nebudu dávat fotku jak jsem to vymrsknul včera u sebe na zahradě. Včera to byla první seč protože když jsem měl náladu sekat tak nebyl čas nebo vhodné počasí no a včera teda ač byl časově hodně náročnej den myslím tím jako všechno naplánované stihnout a stejně jsem musel jednu zakázku přeložit na jiný den tak nakonec mi ještě zbyla chvilka tak jsem se do toho pustil no příští týden až se to trochu vzpamatuje tak se to bude muset seknout znova aby se to začistilo. 

Jinak včera jsem učinil vážné rozhodnutí doufám že toho rozhodnutí nebudu litovat jaké teda bylo zatím nebudu ani našeptávat brzo se to všichni kdo budou mít zájem dozví. 

Dneska jsem se zatím jen exhumoval do bdělého stavu na 9 mám vyzvednutí auta z dílny pak jedu na STK  potom odvezu tu včera posekanou trávu na sběrný dvůr a pak budu asi stěhovat věci z gumárny abych se mohl o víkendu pustit do úpravy gumárny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kirkiz Nad tím jsem docela dlouho přemýšlel, co to je za koleje a nenapadlo mě nic jiného, než že jsou z předchozího dne, když jsem tam strkal opravenou sekačku. Ještě by mohl soused tam něco převážet. Ale na záznamu se mi to hledat nechtělo, tak nutně to vědět nepotřebuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mi tady máme sekačku od mountfildu nedávno jsem našel papíry od nákupu je tu 14 roků za tu dobu 3x v servisu jen na seřízení. A navrčí tak 50 motohodin za sezonu. Je fakt že stála dost tehdy asi 14 litrů ale je to držák. Takže nějaký takový ty z hoby boby za 3-5 tisíc bych asi neřešil a pořídil něco trochu možná na první dražšího a trochu předimenzovanýho ale zas máš jistotu že to vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz, nevím, kam s ním. Prosím pěkně, jaké kodeky videí zdejší fórum podporuje, když chci vložit na fórum, nebo do SZ videjko? Mkv\mp4 je strašně široký pojem a prosil bych upřesnit (HEVC, H264, max.rozlišení, bitrate atd. atd.)

Díky @MJSytic @Péťa nebo někdo jiný.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pred tremi tydny jsem koupil za 8 sekacku Vega , ma mit motor z trojice kawasaki ,B&S nebo Honda , treti sekani plochy 25x25 uz neustala , ve ct minuly tyden odvezena na reklamaci. vypadato na pridreni na klice ale uvidime.

 

...a k unda trava si vesele roste jak splasena 🤣

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...