Jump to content

kirkiz

User
 • Posts

  2,213
 • Joined

3 Followers

Věci klubové

 • Auto
  Škoda

Profilové informace

 • Pohlaví
  Žena
 • Město
  Havlíčkův Brod
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kirkiz's Achievements

Toto forum je můj domov

Toto forum je můj domov (5/6)

932

Reputation

 1. Kdyby nebylo těch platících, tak neplatící nemaj koncert. Protože by Kabáti chcípli hlady.
 2. Dnes jsem se konečně sám zcela dobrovolně a nečekaně odhodlal namontovat do Superba onboard kameru . Pořídil jsem Navitel R9. Montáž kupodivu bez větších problémů, kablík k zadní kameře jsem postupně pomocí drátu prostrkal pod stropnicí, zadním husím krkem mezi střechou a pátými dveřmi. Kameru dvouma přiloženým šroubkama přidělal k plastu co kryje třetí brzdové světlo. Kabeláž od zadní kamery co kouká zpod plastu jsem připevnil dvěma samolepícíma držáčkama na kabeláž. Přední kamera drží na skle klasicky přísavkou. Pro napájení jsem použil tuhle zásuvku napájení zapojil pomocí originál pinů do pojistkovky a pod přístrojovkou spojil s kabelem od kamery. No jebal jsem se s tím asi tři hodiny, ale jsem spokojenej s výsledkem
 3. Ne, je to firemní logo.
 4. Je tu nějaký grafik, který by byl ochoten překreslit logo do křivek? Mám ho ve velkém rozlišení v .psd a .png, potřeboval bych ho do: EPS, PDF, SVG, DXF, PLT pro výrobu 3D loga na fasádu domu. Nechci to zadarmo, práci klidně zaplatím. Děkuji
 5. Mě se líběj ty koleje, jak jsi se na to vyprd a pelášil domů lícha nelícha
 6. Má to tažný. Komplet elektriku od tažnýho jsem odpojil. A svítí a svítí a svítí..
 7. Na jednom pinu č. 1, nebo č. 4 je +12V jinak nikde nic. Nevím přesně čísla těch pinů. To mě právě taky mate, že tam není +12 na tom pinu, který spíná spínač.
 8. Tak mistři - Peugeot 5008 r.v. asi 2010 Brzdová světla se rozsvítí po zapnutí zapalování. Svítí i po vytažení konektoru z brzdového spínače. Když je konektor ve spínači, tak spínač funguje (naměřím na jednom z pinů +12V při sešlápnutí). Ovšem světla svítí pořád. Diagnostika BSI i brzd bez závad. Neřešil to už někdo?
 9. Jak tedy máš přidělanou RZ? U nových RZ byli lístečky s nějakým textem, že se nesmí provrtat. Viděl jsem snad někde nějaké speciální samolepky na to - už nevím přesně.
 10. Ďáblova prdel pokořena. Stejně tak rozhledna U Jakuba a Hrad Landštejn.
 11. kirkiz

  Rezerva

  Ano, rezervu můžeš mít jakýkoliv rozměr, pokud to bez problémů nasadíš.
 12. Já dneska 30 km na kole tak nějak okolo baráku. Zase dvě okýnka cestou. Zítra jedeme do jižních čech k Dačicím na Ďáblovu prdel a okolí. Je tam kolečko asi 40 km.
 13. Ano, něco takovýho.
 14. Tak jí ho tam tajky vraž až jí vyhrknou slzy
×
×
 • Create New...