Jump to content

kirkiz

Uživatel
 • Content count

  1,434
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About kirkiz

 • ID člena 28806
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 106

Profilové informace

 • Pohlaví
  Žena
 • Město
  Horní Dolní
 • Stát
  Česká republika
 1. Gabriel 3O7 Break 1.6 16V 80kW - dostal do tlamy

  Přesně takhle to mám já, kdysi běžela reklama ve smyslu" Potřebujete takhle velký auto?" "Nepotřebuju, ale chci"...... Takže jezdíme ve dvou osumsetsedmou a co?
 2. Vtipy

  Věděli jste, že muži prdí více než ženy? Dámy?! Anglické slovo pro prd – fart – bylo poprvé použito v roce 1962. Budete se divit, ale průměrný člověk prdí asi 14× denně. Jejich celkový objem stačí na nafouknutí balónku. Měli byste vědět, že zdravé trávicí ústrojí produkuje prdy. Takže pokud, vážení, neprdíte, měli byste jít k lékaři. Prdy jsou tvořeny sirovodíkem, který snižuje poškození mitochondrií. Věděli jste, že zapáchající prdy mohou být zdravé? Takže příště až si někdo prdne, měli byste se hezky zhluboka nadechnout a dané osobě poděkovat. Ženské prdy zapáchají více, protože ženy mají vyšší koncentraci sirovodíku. Ženský prdy je zdravější čichat. Prdy se pohybují rychlostí až 3 metry za sekundu. Měli byste také vědět, že pokud máte velmi těsný svěrač, budete prdět hlasitěji, neboť se prdy musí dostávat z užší oblasti. Ze žvýkaček a sodovky se prdí více. Takže pokud znáte někoho, kdo hodně prdí a pije hodě sodovek a žvýká, měli byste před nimi tuto skutečnost skrýt. Hodně prdíme ve spánku. Ze zvířat nejvíce prdí termiti. Další na seznamu jsou velbloudi, zebry, ovce, krávy, sloni a psi (obzvláště pak labradoři a retrívři).
 3. Bezpečnostní šroub nejde vysroubovat

  Vždyť vidíš že ty válečky jsou ošoupaný a ty výřezy na šroubu také.. Musíš je nějak nahradit, nebo na ně navařit housenku svářečkou. Prostě si nějak poradit, nebo to postav do servisu a budeš to mít bez starostí a rychleji než když tady budeš týden lamentovat.
 4. Bezpečnostní šroub nejde vysroubovat

  Kdybys vyměnil ty válečky za nový, tak by to mělo jít povolit.
 5. Parkování v Praze

  Jasan, vyndám ze slamníku peníze utržený za kravku a v sobotu jedu
 6. Znovu vzkříšení Peugeotu 807

  Takto jsem nakoupil: Při správně nastavených rozvodech je to celé posunuté o půl zubu oproti značce na bloku motoru. Jak to vznikne a kde je jaká značka to netuším. Pročež motorům za mák nerozumím, tak tomu musím věřit.
 7. po startu přestalo samo svítit

  Mám zákazníka, kterému se to po výměně okna také stalo. Musel jsem diagnostikou deaktivovat senzor deště a pak šlo nastavit denní svícení. Jinak to reklamujte na 100% je špatně nalepenej senzor - pokud Vám to před výměnou fungovalo, tak to musí fungovat i po výměně.
 8. Znovu vzkříšení Peugeotu 807

  Takhle nějak se mi to chovalo, když byl o půl zubu skočenej rozvod. Pociťoval jsem to hlavně při rozjezdu. Zejména při rozjezdu se studeným motorem do kopce se to chovalo jako když tam jde málo paliva. Po výměně a správném nastavení rozvodů je to v pořádku.
 9. Charlie 607 2.2HDi - náš pepé

  Nejčastěji je to těsnění jak se do toho strká motorek ostřikovačů. Už jsem ho také měnil. Těsnění stojí 124,- OEM 643445 A taky se mi jednou povedlo vytáhnout ten husí krk, ten je taky jen nasazenej do nádobky přes těsnící gumu. OEM 643472 - 44,-
 10. Na našich dálnicích jde spíše o plynulost, než o rychlost.
 11. StibTova P407 sedan 2,2 120kw

  Můžou mít komplet sadu na bezpečáky, tady ve Škodovce to maji a povolujou kola za 50,-/kus. Třeba když někdo ztratí či smekne klíč. Povoluju to tímhle, pokud se to vejde do disku:
 12. Denní svícení

  Nevím jestli může žárovka prasknout když se sáhne na baňku. Někde jsem četl že se na ni nemá sahat spíš proto že se na ni obtiskne otisk prstu a pak se může světlo nějak lámat a jinak to svítí. Kde je pravda netuším.
 13. Lišta obrázků ve Wordpressu

  Jinak bych asi hledal "slider" .
 14. Lišta obrázků ve Wordpressu

  Poptej na www.separatista.net Je to oficiální česká podpora včetně fóra.
 15. Co dělat při takovém vyjádření o vrácení zboží?

  Nevím proč bych měl jako prodejce hradit náklady na dopravu joudovi, kterej si něco objedná a pak vrátí. Třeba v mém oboru je to celkem běžné že si koupí střešní nosič, po dovolené ho vrátí a když mu napíšu že to špatně umyl a jsou na tyčích nalepený mouchy, tak první reakce je přesně jako tady - pošlu na tebe ČOIku. OK, peníze za nepoužité zboží ano, ale cenu dopravy - to je ultraprasárna. Ale to už jsme jinde, nechme toho.
×