Jump to content

kirkiz

Uživatel
 • Content count

  1,482
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About kirkiz

 • ID člena 28806
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 106

Profilové informace

 • Pohlaví
  Žena
 • Město
  Horní Dolní
 • Stát
  Česká republika
 1. přístup do SERVICE BOXU

  Já si házím čísla hned do Kelly. Oni slevy na OEM díly nedávají, tak to ukáže hned cenu jako servicebox.
 2. 407 nestartuje

  Přesně takhle se to chovalo u bráchový C8 2,2 94kW. Taky to chytlo na dvě vteřiny a zdechlo a opravdu to bylo čerpadlo. A taky se to stalo při pokusu o nastartování v mrazu, ale jestli má mráz souvislost s tím to netuším.
 3. Kleště na spony

  Tak si je kup tady jestli je potřebuješ v AK by stejně stáli třikrát tolik
 4. Kleště na spony

  nebo tydle za 209,- https://www.gmtools.cz/2087,klest-na-hadicove-spony-clic-r-yato-yt-06475-170mm.html
 5. Kleště na spony

  Takhle:
 6. Kleště na spony

  To jsou kleště na tyto spony s tím "můstkem" který se jimi zmáčkne a utáhne se to. V kelly je mají značené jako "deformační spony".
 7. Akumulátorové nářadí nezačíná, to jsem kupoval v roce 1996.už. Před 22 lety. Akumulátorové nářadí může mít montér oken, zámečník na stavbě, když potřebuje něco někde přibrousit či přiříznout, truhlář když montuje u zákazníka kuchyňskou linku to taky ocení a ve všech uvedených případech je to hodně dobrý pomocník. Ale lesák, který kácí denně kubíky a kubíky to nebude používat ani za dalších dvacet let.
 8. Tam za třmeny tahaji normálně lanka, stejnej postup zatočení brzdového válečku jako u ostatních. Zatlačovat a zároveň zatáčet.
 9. trable s 807

  Můžou a když nemáš synchronizaci, motorová jednotka nedá pokyn ke startování a nestartuje to pak :-)
 10. Co jste dnes udelali...

  Měl jsem z Kelly půjčeno na testování tohleto. Je to teda hodně jiná cenová kategorie, ale funguje to. Je to ideální na nastartování vozu, třeba když někdo nechá svítit světla a vybije baterku. Prostě když to chytne hned na poprvé. Rozhodně to není na startování při opravě, kdy potřebuješ točit dlouho, nebo několikrát za sebou či v mrazech kdy je možná přituhlá nafta. Ten přístroj snad umí i nahromadit (nevim jak) tu zbytkovou energii co je ve vybitém akumulátoru a s ní to nastartovat, ale to jsem nezkoušel. Osobně taky preferuju kvalitní kabely, ale říkám ano funguje to.
 11. Tohle většinou bejvá nacpaný někde na hlavě motoru pod plastovym krytem. Kolem vstřikovačů, anebo tak někde. Bejvá tím i kabeláž podložená na hlavě motoru...
 12. Tyhle auta se prodávaji tak, že řekneš: kdo dá první peníze, ten si to odveze. Přijeďte si, ale možná už to bude pryč, radši mi zavolejte až budete vyjíždět. Žádná rezervace, žádný počkejte mi atd.... Musíš bejt stejnej jako ti na druhý straně telefonu, jo jo je to tady a pak jim jen zavoláš že bohužel je to pryč, vždyť jde o tvoje peníze.
 13. Fruktisova 307 1,6HDi

  Vem páku a povol to, ten rázovej utahovák by se ti mohl smeknout. A teky nevím zda seženeš dost hlubokej klíč. Ikdyž nejlepší zkušenost mám na prasáka s majzlíkem. Dáš mu dvě dobře mířený pořádným kladivem a pak už čep vytočíš normálně klíčem a někdy i rukou.
 14. netopí P 807 jen periodicky zafouká

  Jestli ti kabinovej ventilátor občas je foukne a pak přestane, tak ho otestuj diagnostikou. Brácha u C8 to měl taky tak a ventilátor byl vadnej.
 15. Ono až snad jednou někdy bude taková konkurence jako je u spalovacích vozů u elektromobilů, tak se těch podvodů a špíny dočkáme i od výrobců elektromobilů. I oni budou muset koukat, aby to dobře slícovali, či co navíc zákazníkovi nabídnou, aby koupil právě tu jejich plechovku na baterky.
×