Jump to content

kirkiz

User
 • Content Count

  2,006
 • Joined

3 Followers

About kirkiz

 • ID člena
  28806
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807

Profilové informace

 • Pohlaví
  Žena
 • Město
  Havlíčkův Brod
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mám zmiňovanou DCP7060D v práci. Jede určitě osmej, devátej rok. Servisák říkal že tisknu dost. Funguje v pohodě. Tonery beru od začátku vždy jen originály. Ovšem jsou tak 4 x dražší, než druhovýroba. Fotoválec jsem už taky měnil a taky to byl docela ranec. Ten jsem si zničil sám tiskem etiket, kdy se mi na něj napeklo lepidlo a nešlo to vyčistit. Takže na etikety mám nějakou, ani nevím jakou inkoustovou tiskárnu z marketu za pár korun. Když to shrnu, další takovou nějakou tiskárnu bych v klidu vzal zase Brother.
 2. https://isudar-cz-sk.webnode.cz/zapojeni-kamery/ Odkážu tě ne FB skupinu na Isudar: https://www.facebook.com/groups/2057626031121226/. tam zjistíš vše potřebné.
 3. Máš kameru zapojenou na couvací světlo, nebo na ovládací vývody rádia? Mělo by to být na radio, když se to zapojí na couvačku, často to zlobí.
 4. Tohle má Ford vychytaný už dvacet let předním vyhřívaným oknem. Brácha to měl na Focusu z roku 1999. Funguje to prádně a do dvou minut stéká po skle voda ať je mráz jakejkoliv
 5. No asi bych byl dost zvědavej na výsledek šetření týhle nehody.
 6. Protože je křivě sjetá, ten plast co jsou v něm kontakty se asi neprošoupal až na dráty. Něco je špatně na tom brzdiči.
 7. A to se zjistí velmi jednoduše. Konektor se rozpojí, malým šroubováčkem se odjistí zoubek na tom modrém obalu a celý vnitřek konektoru se lehce vytáhne. Piny jsou popsané čísly. Někdy jsou drátky k tomu obalu zajištěny bindrem, nebo izolepou. U některých může být první pin označen jedničkou a poslední třeba desítkou. Záleží kolika je to pinový konektor. Pak se pozice lehce dopočítaji.
 8. Na Francouzském fóru píšou taky držák karet. A svazek k tomu údajně vede proto, že je to nějaká příprava pro něco (tam píší alarm) co se zapojí místo toho držáku karet. V podstatě je tam ten držák jen proto, aby to blbě nevypadalo s těma neosazenýma tlačítkama. Ale je to fórum podobné jako tady, takže vše může být jinak
 9. Ten kablík je to toho "držáku karet" zapojenej?
 10. Jj hádky, vzájemný posílání do patřičných míst, panáky a vůbec ty moudrý řeči chyběji no. Ale snad se blýská na lepší časy
 11. Já tomu říkám obchod, máš zcela dobrovolně na výběr - dáš si / nedáš si. Cena je známa dopředu. Zlodějna by to byla, kdyby na nápojáku byla cena 50,- a při placení by chtěli 280,-
 12. Tanková plzeň 44,-. Na Václaváku nevím, ale před třema rokama jsem si ji na Staromáku dával za 280,-
 13. A co se ušetří peněz. Na jedno jít neumím a 8 Plzní stojí skoro 400,-. Dvakrát v týdnu. A to nekouřím.
 14. U nás postavili na obecním pozemku parkovací dům a místa se draží myslím každý tři roky. Nikdo nemá nic jistýho na další období a cena leze hrůzostrašně. Začínalo to na 400,-/ metr a vyšplhalo se to myslím kolem 800,-/m2/rok. Zájem je obrovský.
 15. Upřímně co by jsi chtěl za míň jak 10% pořizovací ceny vozu? Vždy to bude pokladnička, těžko někdo bude mít takový auto s nájezdem 100 000km a bude ochoten ho pustit za cenu, kterou jsi ochoten zaplatit.
×
×
 • Create New...