Jump to content

kirkiz

Uživatel
 • Content Count

  1,701
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About kirkiz

 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 106

Profilové informace

 • Pohlaví
  Žena
 • Město
  Horní Dolní
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jestli to bylo na mě, tak ano jsou tam pojistky. I tak občas něco chytne od elektroinstalace ať už při nárazu, nebo technickou závadou - to je holý fakt.
 2. Tipuju že může zahořet třeba od nějakého skratu jako u každýho jinýho auta, takže řeči o proražení nekolika krytů baterek jsou liché. Drát se může proklepat či prošoupat stejně jako u každýho jinýho auta a může zahořet.
 3. Právě pokud máš plnou moc sepsanou obecně, tak je to v pořádku. Je to v pořádku i když ji máš jen na konkrétní úkon. Používají to například firmy, kde je veký vozový park. Dispečer, nebo jiná osoba zodpovědná za auta dostane pak tuhle plnou moc a může na úřadech jednat jménem firmy. Kdyby na každou chujovinu měli mít novou plnou moc, tak se z toho zblázní. Mám kamaráda, který žije trvale v zahraničí a jeho matka má taky takhle nějak sepsaný plný mci, aby mohla za něj jednat na üřadech v bance atd...
 4. OEM kód je: 1109Z5 S tím číslem když dojdeš třeba do autokelly, tak ti dají správný filtr. A hned si vem taky těsnění vypouštěcího šroubu číslo je: 0313 40
 5. D6103076-E8E5-4307-9BC0-713A4426644C.MP4
 6. Podobný zvuk mi dělala volnoběžka alternátoru u 807. Byla zaseklá.
 7. Onehdá mi taky nešla načíst C8 a musel jsem ji číst jako P807. Tam to pak bylo v pohodě. Pokud jsi to nezkoušel, tak to zkus. A ještě se podívej na pin 16 v diagnostický zásuvce - musí tam být +12V.
 8. Ano. To ej nejlepší řešení. Koupíš to například TADY.
 9. Nepasuje do toho čtyřhranu ráčna z goly? Ta kladka by mohla jít na pružině natáhnout a do tý dirky co je na druhý straně strčit zajišťovací čep, aby se to nevracelo.
 10. Tak se podívej ještě jednou a hlavně na tlustý zeleno/žlutý drát. To je kostra a ta bývá hodně opálená, někdy se zdá na první pohled že není. A taky to zkus, pusť si blikač a zahýbej tím konektorem nasazeným na světle, pokud se to bude chovat nestandartně při tom hýbání, tak je to konektor jistojistě.
 11. Že by "čekej 1 hodinu"?
 12. Všechno jde opravit. Jestli je to před katalyzátorem, tak koupíš trubku vhodných průměrů například tady. Pak jen ten katalyzátor zařízneš tam kde je to uhnilý (pokud je to prasklý, tak není vůbec co řešit a stačí to zavařit) a navaříš trubku. Případně když se trubka vejde po uříznutí do toho katalyzátoru, tak ji tam centimetr strčíš a zavaříš, to je ten nejideálnější stav. Trubky se kupujou myslím metr dlouhý, nebo lze použít ze starého výfuku zdravý kousek. Celý to může zabrat hodinu práce, když půjdou rozdělat spoje bez problémů.
 13. Tak, tak a pokud nemáš stahováky, tak nejlepší je s tím někam dojet a za relativně pár korun ti to přehoději. Většinou servisy mívají něco takovýdleho - on je to vlastně komplet návod:
 14. Měli by se měnit obě najednou.
 15. Hele o dvě stránky vedle se řeší třeba kdo kolik vozí s sebou piva. Tak myslím že zas tak mimo nejsem. Ne nebudu zakládat vlákno "Zkušenosti s Chorvatama".
×
×
 • Create New...