Přejít na obsah

kirkiz

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 503
 • Registrace

 • Poslední návštěva

6 Sledujících

O uživateli kirkiz

 • ID člena 28806
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 106

Profilové informace

 • Pohlaví
  Žena
 • Město
  Horní Dolní
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. kirkiz

  Parkovaci asistent porucha?

  Opravit ten senzor?
 2. Nechávám si klimatizaci vždy na jaře doplnit, vyměnit filtr a ionizátorem vydesinfikovat interier tímhle. Neznám žádný zápach z klimatizace. Edit: jo, ale to asi sám nezvládneš :-)
 3. kirkiz

  Sygic - aktuální mapa ČR?

  Tak když už jsem si tohle dal do sledovanejch a na něco jsem se taky ptal. Vyrazil jsem s touhle navigací Havl. Brod - Ohrid (Makedonie). Je to teda skoro celý dálnice a projel jsem to Offline bez nejmenšího zadrhnutí, takže těch 280,- za který jsem to koupil byla výborná investice. Přesuny po Makedonii po silnicích, cestách a cestičkách taky bez problému. Mám teda místní datovou kartu, ale tady se na online navigace asi nehraje.
 4. kirkiz

  Zadní dveře Peugeot 8O7

  Já jsem koupil z mechanických a na elektrické to šlo nasadit, je tam navíc jen nějaký lanko. To jsem sundal a dveře i zámek fungují.
 5. kirkiz

  Superb 3.6 V6 liftback

  Měl by jsi mít mikrovlný snímač pod tím deklem u osvětlení vepředu. A v levém spodním rohu pod sklem diodu.
 6. No to není chyba lepidla. Mamutem lepím spousty let a vždy vše drželo. Koupil jsi u špatnýho obchodníka.
 7. kirkiz

  Praskla brzdova trubicka.

  No tak tu trubičku na druhý straně vyměň dokud se to nezavzdušní znova. Výměna trubičky a odvzdušnění pouze toho jednoho kola bude daleko míň práce za daleko míň peněz.
 8. kirkiz

  Stavba kůlny, rady, porady, nápady :)

  No jestli tam už nějaká kůlna podobných rozměrů stojí a je v nějakejch mapách tak je to ta nejlepší situace. Prostě ji opravuješ. Zrovna to řešíme na našem táborovém place. Je tam už dřevostavba a chtěli jsme to mít vše legální. Na stavebním úřadě nám v podstatě řekli - "víme o tom objektu, stojí tam 40 let, tak si to zrekonstruujte". A to tam je záplavové pásmo, kde by nic stát nemělo. Ovšem je to tábor por děti s tradicí 40 let a nikdy jsme místní úředníky nezlobili. Pravda je, že tam nejsou přímý sousedi.
 9. kirkiz

  Stavba kůlny, rady, porady, nápady :)

  No dyť je to v tom článku co jsem zkopíroval napsaný Teda jestli to bylo na můj příspěvek.
 10. kirkiz

  Stavba kůlny, rady, porady, nápady :)

  Stavebnímu povolení nepodléhá: stavba u rodinného nebo u rekreačního domu. Stavba, která stojí na pozemku rodinného nebo rekreačního domku, má zastavěnou plochu max. 25 m², jedno nadzemní podlaží, je vysoká max. 5 m a podsklepena do hloubky 3 m hloubky. Stavba musí souviset s užíváním domku a nesmí sloužit pro podnikání a nesmí se v ní skladovat hořlaviny nebo výbušniny. Stavba musí být minimálně 2 m od hranice pozemku a po jejím umístění musí zbýt alespoň 50% plochy pozemku schopného vsakovat dešťovou vodu Zdroj: https://www.perlikprojekce.cz/2013/01/kdy-nepotrebuji-stavebni-povoleni/
 11. kirkiz

  Tažné zařízení

  Vezmi velký TP, a typový list od TZ. V každém máš nějakou maximální hodnotu a tu nižší z nich by jsi měl mít zapsanou.
 12. Vím o jedný AKU sekačce Husqvarna. Teď bude makat čtvrtou sezónu den co den. Je to sice hodně jiná cenová kategorie cca 100 000,- se vším všudy. Sama se nabijí, jezdí po pozemku podle GPS v předem nadefinovanejch časech, lze ji ovládat telefonem. V dešti si zajede sama do doku atd. Taky se prej umí sama zastavit, a to pak ječí jak vzteklej sysel a někdo k ní musí dojít a něco s ní udělat, aby se zas rozjela. To jen tak pro odlehčení - vím že tady se bavíme tak nějak o "normální sekačce" a "normálním sekání" za "normální" peníze.
 13. kirkiz

  Sygic - aktuální mapa ČR?

  teď mě tak napadlo, že i Waze asi bude umět navigovat offline, ale asi budu muset trasy nějak naplánovat a uložit. Jdu studovat
 14. kirkiz

  Sygic - aktuální mapa ČR?

  Díky, na místě si potom koupím místní datový tarif a pofičím na Waze. O těch akcích právě vím a dost vážně přemýšlím o nákupu.
×