Jump to content

kirkiz

Uživatel
 • Content Count

  1,758
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About kirkiz

 • ID člena
  28806
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807

Profilové informace

 • Pohlaví
  Žena
 • Město
  Havlíčkův Brod
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak článek zrovna z Autofora bych nebral jako něco extra. Oni dlouhodobě brojí proti zimním gumám a tyhle argumenty se v jejich článcích objevují už snad čtyři roky vždy na podzim. Klidně by to mohlo být napsané obráceně, například: Je holý fakt že gumy při nižších teplotách než 8°C tvrdnou a mají špatnou přilnavost. Předpověď počasí je sice o vysoko plusových teplotách, ale je podzim a meteorologové se často pletou, tak se po 1. 11. nenechte zaskočit. Hrozí vysoká pokuta, pokud budou vozovky kluzké zejména v ranních a večerních hodinách a vy nebudete mít zimní gumy, nemluvě o krácení pojistného plnění pojišťovnami v případě nehody na letních gumách. V pneuservisech se tvoří fronty, nenechte přezouvání na poslední chvíli........... Strašit se dá tak i tak a hlavně je to vděčné téma vždy na jaře a na podzim. To vidíme i tady na fóru.
 2. Já si koupím tohle na oddělení vaječných bílků od žloutků
 3. Tady máš ty světla: http://www.vapol.cz/produkt/UEU1010 K takovýmu vozíku se hodí dát tam co tam patří.
 4. Tak tu kabeláž ojí táhni obráceně. Sundej zástrčku a tahej to odzadu dopředu. Dobře to napoj na tu stávající a můžeš to i mazat, aby to tam hezky lezlo. Jinak ty retro světla se dají koupit. Třeba na www.vapol.cz
 5. Třeba to bude tím, že kůrovec žere jen smrky a to není tvrdý dřevo.
 6. První rok jsem taky dával petky, pak jsem byl na horách a tam bazén normálně a regulérně zamrzlej. Ptal jsem se majitelky proč nemá petky, nebo plováky. Řikala - deset let s tím nic nedělám a vše v pohodě. Takže letos u nás pátá zima bez jakékoliv údržby. Teda krom odmontování filtrace a upuštění vody.
 7. Musíš vyměnit airbag, možná i pyropás a jednotku určitě airbagů. Někdo jednotky nechává repasovat. Já bych si do svýho auta repasovanou nedal.
 8. No vidíš na tom videu že ja na 12 metrech 6 vrutů. Není to asi přesně 2,5 metru, už nevím. Nějak se to rozměřovalo podle délky trámů. Na pergolu 6 x 4 metry udělej rastr na 12 vrutů těch 70 - 80 cm dlouhých a bude to 100% vyhovovat. A když dáš dolu trámy 10x10, tak v tom můžeš parkovat auto.
 9. Na tohle byli 125 cm vruty. Dávali se asi 2,5 metru od sebe. Ale na tom stojí bouda a má patro. pro tebe budou stačit nějakých 80 cm vruty. Jeden ten 125 cm vrut unese snad tři tuny a nezaboří se v normálním trávníku.
 10. Stavěli jsme bouduu 12 x 8 metrů myslím. Vše na 24 vrutech a ta firma co jsme od nich brali vruty nám půjčila motorovou zavrtávačku. Práce byla koníčkem. zavrtavacka1.mp4
 11. A pokud to nepřepsali, tak takovejch kupních smluv za odpoledne nakakám kýbl a když budu tlačit, tak dva.
 12. kirkiz

  aditivum - FAP

  Jen tak pro zajímavost, minulý týden jsem doplňoval Eloys do své 807. Servisní hlášku o nízké hladině aditiv lze bez nejmenších problémů resetovat i diagnostikou AutoCont či Delphi. A je to dokonce uživatelsky daleko jednodušší, než Diagboxem.
 13. Tu převodovku mám, kdyby jsi ji potřeboval. je to z tohodle Citroena:
×
×
 • Create New...