Jump to content

kirkiz

Uživatel
 • Content Count

  1,742
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About kirkiz

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 106

Profilové informace

 • Pohlaví
  Žena
 • Město
  Horní Dolní
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na každém oleji je mimo viskozity napsaná norma kterou splňuje. Když dáš stejnou normu, tak můžeš dát jakýkoliv výrobek. Třeba INEO má B71 2290. Pokud takovou najdeš třeba u Castrolu, tak není problém.
 2. Naštěstí jsem ji nepotřeboval, ale nemyslím si že bych musel říkat že volám z tý aplikace. na instruktážních a testovacích videích to není vidět. Na webu o tom taky nic nepíšou. Stiskneš, za 5 vteřin odejde zpráva z tvojí polohou a pak se vytáčí dispečink.
 3. Nainstalujte si aplikaci záchranka, je to pak hodně jednoduchý
 4. S příchytkama je to vždy anabáze. Třeba u japonců se nestane že by ulítla. Nadruhou stranu U Citroenu a Peugeotů snad všechny. Kupuju je pořád. Měli je v těch dveřích vyměnit, ale tipuju že je to tak trochu rutina. Bum, bum, tapec je naraženej a sedí - ovšem né dokonale. Dám tam šroubky, ono si to dosedne. No nedosedlo.
 5. Každému co jeho jest. Je každého věc jak moc moderní techniku využívá, nebo nevyužívá. Zrovna jsme na dovolené a je tady jeden co nepotřebuje chytrej telefon - budiž. Ovšem dvacetkrát denně přijde s dotazem typu: podívej se v kolik jede vlak, podívej se mi kolik je to kilometrů, ukaž mi mapu, abych se podíval kudy půjdem, podívej se na předpověď počasí..... To mi úplně normální nepřijde právě vzhledem k tomu že furt trousí narážky na nás závisláky na chytrejch zařízeních.
 6. Mám tady jednu z Citroen C8 : 96336889XT - 400,- + doprava.
 7. Já tu otevírací dobu u firem s tímhle sortimentem chápu. Nezřídka mají otevřeno od od 6 hodin. protože kolem tý 6 - 7 hodiny jim tam najedou řemeslníci a fasují si materiál na celej den práce. No a pak nezbývá než po 8,5 hodinách zavřít, protože držet lidi na další byť jen půlsměnu je už asi nerentabilní.
 8. Musíš diagnostikou zadat VIN tvého auta do rádia. potom to bude v pohodě. Diagnostikou Peugeot Planet.
 9. Nevím jak je to s lakováním kol, ale mně třeba pojišťovna po nehodě odmítla zaplatit polepy na autě. Nebyli připojištěný. je klidně možný že ti dají novej disk, ale lakovat to nebudou. To jen uvažuju, realita může bejt jiná nakonec.
 10. Houkala mi Xantie, když byla klimatizace po servisu a byla přeplněná. Bylo to v době kdy tyhle automatický mašiny moc nebyli a plnilo a testovalo stylem: "zapni- fouká studený? Ok, je to dobrý"
 11. Ale kdeže, jednotka je tam furt stejná. Jen se jí pošle informace, aby se překlopila do režimu jízdy s přívěsem při zapojení přívěsu. Rifera jsem teda ještě nekódoval, ale dost fungl novejch Peugeotů, Citroenů a Opelů na stejný platformně ano. Nebude to jiný. Uživatel není nijak schopen poznat zda je jednotka nakódována či není. Nikde to nic nehlásí. Uživatel pozná pouze to že se deaktivuje hlídání mrtvého úhlu, zadní senzory, deaktivuje se zadní mlhovka, chová se jinak adaptivní tempomat. U některých vozů se dá najít v menu rádia že je podvozek nastaven pro jízdu s přívěsem. To mám vyzkoušeno pouze u koncernových vozů. Tam se to dá zapnout i ručně.
 12. Stabilizace přívěsu nemá nic společnýho se železem TZ. To je věc nastavení řídících jednotek vozu.
 13. Výfuk? Někde tam pod spolujezdcem může být držák.
 14. On i občanský zákoník počítá s touhle variantou. Neznám přesně tu formulaci, ale když je zjevné že došlo k chybě (a tady je to zjevné) tak by jsi stejně nic nezískal. Nehledě na to že každý e-shop tohle má ošetřené v obchodních podmínkách se kterými souhlasíš.
×
×
 • Create New...