Přejít na obsah

kirkiz

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 603
 • Registrace

 • Poslední návštěva

6 Sledujících

O uživateli kirkiz

 • ID člena 28806
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 106

Profilové informace

 • Pohlaví
  Žena
 • Město
  Horní Dolní
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Co by jsi s tím chtěl dělat? Žádný data tam nejsou, tak s tím nepůjde nic udělat.
 2. kirkiz

  Zimní dovolená u moře

  Tak třeba tady: https://zaletsi.cz/akce/oman-muscat-z-prahy-za-6-783-kc/
 3. kirkiz

  Jaky alarm do domku?

  Ale kdeže, záleží v jakém stavu máš akumulátor. Ale běžně to vydrží 8 a více hodin běžet na akumulátor. A když je nejhůř, pošle zprávu že končí. A taky pošle zprávu, když je třeba akumulátor vyměnit.
 4. kirkiz

  Odpočet

  Já jsem si diagnostikou nastavil z 20 000 na 15 000km.
 5. kirkiz

  Jaky alarm do domku?

  Lehni astore. Vždy bude barák kterej má alarm pojištěnej za nižší částku, než ten kterej ho nemá. Při stejným plnění.
 6. kirkiz

  Jaky alarm do domku?

  Nebo tchýču tam nastrčit
 7. kirkiz

  Kamera do auta

  Není couvcí světlo čirou náhodou na pravý straně? na levo bývá mlhovka. Ale i tak, když vyndáš světlo, zařadíš zpátečku, tak jednoduše zkoušečkou najdeš drátek na kterým je zrovna +12V. Možná budeš muset mít nastzartováno - tedy druhýho člověka, aby to svítilo. U mojí 807 musí mít nastartováno, jinak zpátečka nesvítí. A taky nesmíš odpojit světlo, protože BSI si myslí že je prasklá žárovka a obvody odpojí.
 8. kirkiz

  Jaky alarm do domku?

  Jenže dobrá pojistka se odvíjí od toho co ty jako majitel chceš udělat pro snížení rizika. A alarm je rozhodně věc na kterou pojišťovny slyší, ať už napojen na pult či nikoliv. Bez alarmu je dobrá pojistka za násobně vyšší cenu.
 9. kirkiz

  Jaky alarm do domku?

  Ano, tak to u Jablotronu funguje. Proto jsem psal, zavolat někoho kdo to dělá a ten ti to nakonfiguruje podle potřeb.
 10. kirkiz

  Jaky alarm do domku?

  Asi bych oslovil někoho, kdo v mém okolí ty alarmy montuje. Přijede, okoukne a navrhne nejlepší řešení. Vybírat alarm podle ceny není správnej postup. Pokud máš doma věci za 5 000,-, tak je alarm za 15 drahej to jo. Navíc ten Jablotron jde hodně individuálně přizpůsobit a umí fungovat se spoustou přístrojů vč. garážových vrat.
 11. To skoro vypadá, že se ti nezamykají některé dveře, nebo kapota má špatnej kontakt. Zkus to obejít, když to zamkneš dálkou.
 12. kirkiz

  Řazení jde v mrazu ztuha

  Když to takhle půjde, tak proč ne. Ovšem měl jsem 307 a tam mi ty lanovody zamrzli natvrdo. To pak pákou nehneš, ani kdyby jsi se počůral, pokakal a pozvracel. To je pak jak zamčený defend lockem.
 13. kirkiz

  Koupě bytu

  Zástavní právo je jedno z typických věcných práv, tedy práv, která nejde u nemovitostí jen tak obejít, protože se zapisují do katastru nemovitostí (stejně jako samotné vlastnictví). Slouží k zajištění dluhu pro případ, že by dlužník nebyl schopen včas a řádně splácet své závazky vůči věřiteli. Pokud by k tomu skutečně došlo, pak by proběhlo exekuční řízení a zástava by mohla být například prodána ve veřejné dražbě. Přednostně jsou z ní pak hrazeny pohledávky zástavního věřitele. Je to vlastně forma pojištění, respektive zajištění půjčky či úvěru. 5 vteřin hledání
 14. kirkiz

  Studený štart

  Neměnil jsi filtr? Někdy může špatně sednout těsnící gumička a pak se zavzdušňuje.
 15. kirkiz

  Pejskaři sem :)

  Tak já to taky prodloužím. 20. října nám do psího nebe odešla naše fenka Shih-tzu. Někde vepředu je fotka. Teď nám dělá společnost zase fenka Shih-tzu Žofka.
×