Jump to content

kirkiz

Uživatel
 • Content count

  1,416
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About kirkiz

 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 106

Profilové informace

 • Pohlaví
  Žena
 • Město
  Horní Dolní
 • Stát
  Česká republika
 1. trubky k webastu.

  Nemá žádnou ohýbačku. Udělal to z kolínek a trubek. Onanoval se s tím tři hodiny, proto to ani nikomu nenabízím. Cena by byla stejná jako za nový trubky v Peugeotu. Protože je to jeho práce a materiál normálně nakupuje, tak ani dost dobře to nemůže udělat “ po práci z kradenýho materiálu”.
 2. Tažné zařízení

  Na GT myslím nabízí Peugeot nějaké TZ. Všichni "běžně dostupní" výrobci nabízeji jen na neGT. Je to kuli výfuku - jak je příčně, tak je širší než karoserie a nejdou tam dát ty držáky tažného. Ovšem jde to poměrně jednoduše upravit a na GT nasadit. Už jsem to po konzultaci s majitelem vozu dělal, ale nemělo by se to dělat!! Při použití typové elektroinstalace se nic na senzorech nepředělává, prostě se řídící jednotky vozu diagnostikou nastaví na provoz s přívěsem. Tady je montážní návod od elektroinstalace.
 3. trubky k webastu.

  Voiláááá trubky jsou na svém místě. Ale tři hodiny práce s řezáním a pasováním do sebe, páč jak víme nerez nelze moc dobře ohýbat.
 4. Vypustny ventil olejovej vane

  Kup novou vanu a momentový klíč. Nikdy neodmastíš ten závit tak, aby jsi ho mohl zalepit. Snad by to šlo vyřešit nějakou vložkou se závitem M24 a do ní třeba M18. Ale zde je riziko, že při příštím povolení se to povolí v tom větším závitu. Fiančně to vyjde levněji, když koupíš vanu na vrakovišti.
 5. trubky k webastu.

  Hlásím se do klubu prorezlých trubek. Dneska STK a na emisích, když zkoušel motor do přeběhových otáček, tak najednou smrad kapaliny. Říkám si: to vedle na tý Felicii jim teče voda ven, sednu do auta a najednou hláška "Málo chladící kapaliny" a pod autem žlutá louže. No odtáhl jsem to do práce, propojil nouzově hadicí, zajel na STK a poté objednal u bráchy nové trubky nerezové. Slíbil že do zítřka dá vědět zda na to bude mít materiál a zda to bude schopen vyrobit. Tak uvidíme :-) Pokud to nevyrobí, objednám nové v Peugeotu.
 6. Pokud by jsi měl přístup k databázi toho webu, tak by nebyl problém tahat z něj feed s reportem. Mám to takhle u několika dodavatelů a každá změna kterou provedou mi přijde e-mailem. Porovnávání si nastavíš jak často potřebuješ. Ovšem je to práce pro programátora, což nebude zadarmo. Ale jako řešení je to ideální.
 7. Itálie

  Zkus airbnb, já už na nějakej booking kálím.
 8. 207 Lízatko na předním narazníku

  Ona to asi není spona jako díl. Prostě to ve výrobě "sešijou" a děj se vůle boží. A právě jak je to ze dvou dílů, tak ten spoj je nejslabší místo.
 9. 207 Lízatko na předním narazníku

  S tím nic neuděláš, to se vytrhne když při couvání chytneš například v zimě o zmrazky. Myslím že původně je to tam nacvaklý k nárazníku takovou sponou - něco jako velká sešívačka na papíry. Takže asi dírky a pásky tě neminou.
 10. Poloosa 2.0 benzín

  S poloosou na C8 jsem si užil své. Byla to sice 2,2HDI 94kW. Měl jsem snad pět kloubů a ani jeden nepasoval, vždy byly zuby tak nějak jinak než jsem potřeboval. Ať už vnější či vnitřní, nebo i průměr hřídele jiný. Když už jsem měl kloub , který šel nasadit na poloosu, tak byl zase menší průměr té hřídele do těhlice. Nakonec jsem musel vzít celou poloosu, kterou mi objednali podle čísla ze serviceboxu. Takže bojuj :-)
 11. Nefunkcni spojka

  Servicebox říká že by jsi tam měl mít tuhle: http://www.autodily-cardo.cz/spojka/spojkova-sada-luk-citroen-peugeot-lk-624326700-luk624326700/ OEM köd: 2052 P3
 12. stěrače

  Ano, jsou přehozená ramínka.
 13. Tažné zařízení

  Vím kde se ty matice dají koupit, ale stojí 80,-/kus.
 14. Koupelnové dlaždičky vzor cca 1985

  Tohle jsem řešil taky, ale s dlažbou na podlaze. Koupil jsem tohle a k tomu diamantový nástavec a všechny dlaždice jsem s tím krásně podřízl, ani jedna nepraskla. Jen to chce vysavač a hned odsávat prach.
×