Přejít na obsah

kirkiz

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 559
 • Registrace

 • Poslední návštěva

6 Sledujících

O uživateli kirkiz

 • ID člena 28806
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 106

Profilové informace

 • Pohlaví
  Žena
 • Město
  Horní Dolní
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. kirkiz

  Přesný kód barvy podle VIN

  EWP - LAK BÍLÝ BANQUISE
 2. kirkiz

  Dacia Duster

  Já si naopak myslím že vyhříváný cokoliv v autě je veliký plus. Ten volant je hodně příjemnej, to jsem se měl možnost přesvědčit na vlastní ruce v zimě. A naopak v létě ventilovaný sedadla jsou prostě výborný.
 3. Ne pán sice jezdí na elektriku,. ale říká ti jak to reálně je. Takže to není až tak dobrej elektroterorista, protože má doma jedovatej spalovák.
 4. Tady jeden pro někoho zase "tendenční" článek. Není datován, tak nevím jestli už na týhle spoustě stránek není odkaz. Slušný video je tam dole http://www.autoforum.cz/zajimavosti/smutne-konce-norske-elektricke-pohadky-vecer-na-ulicich-pres-kabely-neni-k-hnuti/?fbclid=IwAR37kDj5wNc6Mvlvr-W6Oh1NjZtFPm47vRKSCYX-0U1zJVeugt7neB04jYg
 5. kirkiz

  peugeot 307 zadní stěrač

  Někdy se opírá ramínko o ten plast, kterym je krytá matice stěrače. Stačí ten plast kapku ubrousit.
 6. A nebo ty hodiny mají odspodu konektor myslím 4 pinovej, nejsem si jistej, ale myslím že jsem tam už taky něco letoval. Je to už drahně let co jsem řešil problém s Webastem.
 7. kirkiz

  Babišova učtenkovka

  Ano, pracuje se strachem.... A o to tatínkovi EET jde. Pořád musíte mít strach z něčeho. Hlavně z likvidačních pokut. Ty úniky daní od těch lidí, které měl pořád v hubě jsou zanedbatelné. Oproti těm účelově založeným firmám se sídlem v daňových rájích. On si vlastně z lidí udělal zadarmo přisluhovače Finanční Správy. Ovšem chápu lidi, kteří žijou systémem “ chcípla mi koza, tak ať chcípne i sousedovi”.
 8. kirkiz

  náhrada za C5tku?

  Hyundai, Kia, bych hned vyřadil z okruhu zájmu. Vím jak vypadají 5 letý auta, když mi sem přijedou pro závěs. Nový to koupit, těch pět pojezdit a dát pryč. To je ideální stav. Notabene mám jedinou zkušenost se Sonátou, ta mi sem jezdí už asi čtyři roky na servis - no už mě nebaví na tom dělat Ale je to jedno auto. Kdybych měl na auto 100 000,-, tak bych sháněl nějakou pěknou Octavia combi Tour.
 9. Slyšíš cvakání když to zapneš? To čerpadýlko funguje jako trkač, musí být slyšet. Další krok je pak kontrola zapalovací svíčky.
 10. V návodu u Webasta píšou že je třeba restart. Ten se provádí vyndáním a opětovným nandáním pojistky. Takže najdi pojistky z 99% budou u baterky, vyndej je a zase dej zpět.
 11. kirkiz

  Dentální trápení

  Já teda nejsem zubař, ale vždy když jsem tam šel s bolestí (naštěstí asi jen dvakrát), tak vždycky bez pardónu byl napřed rentgen. Ten zánět spolehlivě ukáže či vyloučí. A u těch kanálků taky rentgen před a po, aby viděla zda jsou kanálky správně vyplněný tou náhradou.
 12. kirkiz

  Dentální trápení

  Mám to za sebou, pod tou plombou máš zánět. Musela mi to zubařka znova odvrtat, nechala to pár dní otevřený. Potom mi to znovu vyčistila, zaplácla takovou jako plombou, která chutnala po hřebíčku. Tvrdila že je to nějaká desinfekce, to jsem měl v hubě asi 3 týdny. Následně mi to znova odvrtala, zacpala ty kanálky takovou modrou hmotou a zadělala. Zub mám mrtvej. Tady to máš celkem hezky vysvětlený:
 13. kirkiz

  Zlomena spicka zhavica - zadrety motor

  To by mě zajímalo jak se může ulomit špička žhaviče za jízdy.
 14. kirkiz

  P: iPhone 5S 16GB

  Onehdá jsem slyšel, že lidi se dělej na dvě skupiny - jedna co používá produkty Apple a druhá co bude používat produkty Apple. Tady máte jedinečnou příležitost se z té druhé dostat do první.
 15. kirkiz

  Peugeot 307 cc klíče v kufru

  Jen zkusím - vyndat zadní sedadla? Není tam nějakej přístup? Třeba magnetem pro klíče sáhnout.....
×