Jump to content

kirkiz

User
 • Content Count

  1,819
 • Joined

7 Followers

About kirkiz

 • ID člena
  28806
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807

Profilové informace

 • Pohlaví
  Žena
 • Město
  Havlíčkův Brod
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kirkiz

  Fruktisova 307 1,6HDi

  Taky někdy pohvizdujou pístky. Jak se destička chvěje v tom momentě, než to začne brzdit. Pomůže namazat styčnou plochu pístku a destičky vazelínou.
 2. Ten kolík se ustřihne, když to zařadíš R, tak jsem někde četl že DSG vyřadí. Při zařazení P se snad ustřihne ten kolík, P se nezařadí a pak se musí vyměnit celá řadící páka
 3. Prodám roletu s odkládací poličkou pro Peugeot 807, Citroen C8 a pod. Cena 1000,- plus případná doprava 160,- na dobírku. Ideálně osobní vyzvednutí v Havlíčkově Brodě.
 4. Pokud se zdá čirá, určitě to bude žlutá. Ta do francouzů patří tak nějak od přirození.
 5. kirkiz

  prosba na Brňáky

  Jak nejseš Brňák? Znám spoustu Pražáků co dojížději do práce v Praze a ke značce začátek obce to mají i 60 km.
 6. Šikanovat zaměstnance jde i podle zákona. Mám to za sebou, začíná to kontrolou včasné docházky a odchodu z pracoviště a to na minuty. Kontrolou obědové pauzy se stopkama. Kontrolou stavu pracovního oblečení, kdy nepohodlný lidi posílal majitel domu za to že měli špinavý montérky v pondělí. (Kdo určí objektivně zda jsou špinavý, nabo nejsou?) Kontorla používání ochranných prostředků a za sebemenší prohřešek pokuta v řádů několika stovek.. Potom si to museli nadělávat, nebo brát dovolenou. Nepohodlný byl sesazen z "lepšího" auta na vrak, kde byl potom peskován že víc opravuje, než jezdí a tím si i méně vydělal. Neustálými kontrolami nafasovaného nářadí. Prostě člověk musel být pořád ve střehua tím i ve stresu, kde se zjeví majitel, na koho si zasedne a co bude chtít kontrolovat. V podstatě je to vše "jen" důsledná kontrola zaměstnanců. Vše bylo ve smlouvách. Potom nezbývá než odejít.
 7. Hodně se mi líbilo v Sölden. Natáčela se tam Bondovka, různě po skalách jsou vystavený ty auta a různý jiný artefakty z toho filmu, nahoře je i muzeum. https://007elements.soelden.com/home.html Je to ledovec, sjezdovek mraky. Slabší povahy ve 3260 metrerch měli kyslíkovej deficit. Permice na den asi 48€, nebo tak nějak.
 8. Už z názvu "Smluva na dobu určitou" vyplývá, že končí datem ve té smlouvě. V tomto případě 31. 12. 2019 Od 1. 1. 2020 již ten člověk není zaměstnancem té firmy se kterou má tu smlouvu podepsanou. V případě, že odpracuje byť jednu směnu po 1. 1. 2019, automaticky se smlouva překlápí na "Smlouvu na dobu neurčitou" na to je třeba také dát pozor.
 9. Ne, senzor je pouze v pravém zrcátku. Zřejmě už někdo na tvém voze měnil zrcátko a dal tam z auta dovezeného z Anglie. Klidně tam dej tohle co máš a bude to fungovat.
 10. Může být vymačkaná guma horního uložení.
 11. Otři prstem to orosený okno a olízni. Pokud je to sladký, tak je to voda z topení.
 12. Zase pochop že můžou bejt lidi i třeba tvůj synovec (nevím, neznám ) kteří nemají jinou starost, než to auto. Bydlí třeba u rodičů, nebo už ve svém splaceném. Tak jedou ve splátkách dál. Například když je někdo zvyklej platit měsíčně 12 000,- hypotéku, doplatí ji a není to pro něj takovej finanční šok z placení jako třeba pro tebe (bez urážky) když nejsi zvyklej měsíčně dávat tolik peněz stranou.
 13. @Milan+ Neviděl bych to tak černě, jsou věci a auto mezi ně patří, na který z platu nedosáhneš. Určitě jsou lidé s příjmem, který to bez větších či menších problémů dovolí. Jistě že brát si auto v hodnotě 200 000,- s akontací 10 000,- je hloupost a smrdí to zabavením. No dáš třeba 60% a 40% doplatíš ve splátkách. Až to splatíš, máš pak sice tříletý auto, ale jaký si ho uděláš, takový ho máš. V podstatě je jedno jestli to dáváš na Stavební spoření či spořící účet, nebo přímo bance. Nemusíš čekat 5 let až si prachy budeš moci vybrat. Stejně tak by se mohlo říct, že platit nájem za byt je hloupst. Když si můžeš vzít hypotéku a platit za svoje bydlení. Další přiklad je operativní leasing - taky by se dalo říct, že je to hloupost. Chodím na pivo s kamarádem, který má Fábii na OL snad už třetí, nevím kolik platí, ale je spokojenej. Tvrdí že dokud to půjde, tak to bude takhle točit. Říkal, že kdyby tenkrát když si bral první koupil za hotový, tak dnes má nevím kolikaletou Fábii s cenou takovou jakou určuje trh. Takhle má pořád novou a vždy dopředu ví za kolik si ji bude moci kdyžtak odkoupit. Horší je to s úvěrem na zážitky, jako dovolená a podobně.
 14. No jde o to jestli ti ty žárovky skutečně praskly najednou při tom pokusu. Už mám taky za sebou telefon od zákazníka že mu nesvítěji světla - jako první řekneš ať zkontroluje žárovky. On na to že není možný, aby praskli obě najednou. Nemáš chuť s s ním dohadovat a řekneš - přijeďte. A co myslíš? Ano - obě prasklé, to pak se ten člověk zase drbe na hlavě když mu tam dáš nový žárovky a ještě si vezmeš 200,- za práci. Co se tý ochrany týká, některá auta dokážou zahlásit přesně která žárovka praskla - včetně těch na osvětlení RZ. To že se odpojí okruh beru jako správnou věc, jako ochranu právě proti kutilům, kteří jsou schopni tam cpát či zapojovat něco co tam nepatří. Obecně to funguje tak, že systém odpojí okruh - vyměníš žárovku - vypneš zapalování - zapneš zapalování a vše běží. Pokud je žárovka špatná, zase to odpojí celý okruh. Když nesvítí světlo, je asi logický postup napřed zkontrolovat žárovky a pojistky. Díky za přání hezkých svátků- nápodobně. EDIT: Elektronika v dnešních vozech je tak inteligentní a tak nastavená, že každý přepětí či přetížení v palubní síti může mít dost fatální následky. Myslím že právě proto se ty systémy hned odpojují, aby nedošlo ke škodám.
×
×
 • Create New...