Jump to content

kirkiz

Uživatel
 • Content Count

  1,727
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About kirkiz

 • ID člena
  28806
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 106

Profilové informace

 • Pohlaví
  Žena
 • Město
  Horní Dolní
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. On i občanský zákoník počítá s touhle variantou. Neznám přesně tu formulaci, ale když je zjevné že došlo k chybě (a tady je to zjevné) tak by jsi stejně nic nezískal. Nehledě na to že každý e-shop tohle má ošetřené v obchodních podmínkách se kterými souhlasíš.
 2. Prodám 4x pneu 195/55/16. 2x Pirelli P6 – vzorek 7 mm 2x GoodYear Eagle NCT 5A – vzorek 5 mm Jedna GoodYear má trochu otrhanou patku od zouvačky, ale neuchází. Rok výroby 2005!!! Jsou poměrně staré, proto tak nízká cena. Cena za kus 300,- Po dohodě je mohu za úplatu nazout, nebo přezout a vyvážit na Vaše disky. Havlíčkův Brod, kontaktní telefon: 604 529 753
 3. Nabízím originální 15" poklice z Citroenu C8 Není to už žádná nádhera. Cena za vše 350,- plus případná doprava. Kontaktní telefon: 604 529 753 Uvítám osobní převzetí v Havlíčkově Brodě
 4. Vyndáš je v pohodě, drží to na každé straně myslím dva šrouby torx, dva uprostřed. Potom dva šrouby M6 (10 klíč) vzadu na kolejnicích pojezdu. Vyklopíš si ty "rolety" (ty jdou taky vyndat - drží je každou dvě plastové příchytky) co jsou na sedadlech, sedadla postavíš, šrouby povolíš a vyndáš. Dej si pozor aby jsi neutrhal kabely od čidel pásů v sedadlech pokud je tam máš. Celkem je to práce na 15 minut.
 5. Elsa je nemá? Já jich mám dost, ale HB.
 6. kirkiz

  Videa na výšku

  Todle by ti nepomohlo? https://www.instructables.com/id/How-to-Convert-Portrait-Video-to-Landscape/
 7. U Škodaovky se to děje, pokud je vadnej mikrospínač v některých dveřích. Přece to nemůže bejt vlastnost nastavená z výroby. Proč by to kdo takhle vyráběl? Mám Octavii I. a stojí mi v práci u dílny celý dny odemčená a nikdy se nezamkla. Namontoval jsem stovky tažných zařízení, vždy je auto na zvedáku, klíč v zapalování a nikdy se žádný nezamklo. Jen asi dvakrát Peugeot při odpojení a znovu zapojení akumulátoru, ale to si klíče vždy vyndavám.
 8. To máš někde chybu. Auto (Škodavka, ani Peugeot)se samo nezmkne ani když klíč odneseš. To umí pouze auta s bezklíčkovým přístupem. Peugeot se zamkne asi za minutu jen když odemknu a neotevřu dveře, to je jeho vlastnost popsaná v návodu. Běžně nachávám klíček v zapalování třeba celej den a nikdy se mi žádný auto nezamklo. Nikdy jsem žádný auto co jsem měl v garáži nezamykal a nikdy se nezamklo, ani když tam stálo týden.
 9. Tahle zásuvka se běžně prodává Erich Jeager číslo: 101289 a k tomu vidlice: 100936. Má to jedinou výhodu a to že když máš třeba dva přívěsy, jedn se 13 pinem a druhý se 7 pinem, tak nemusíš používat redukci.
 10. Dá se sehnat podle čísla, pokud tam nemáš číslo, existuje sada klíčů kde se zkouší a pak na tom klíči je číslo. Tempomat musíš povolit v BSi a v jednotce motoru, páčku bych asi měl. Roletu mám, takovou tu poloroletu na konci se šuflíkem. Otvory jsou mimo jiné pro přístup ke šroubům u světel. Mám ji na pravý straně zhruba uprostřed tapecu. Ty ne?
 11. Řešili jsme něco hodně podobnýho na Peugeot Partner. Pes byl zakopanej v zaoxidovaných drátech u BSI. Několik elektrikářů si na tom vylámalo zuby až na to přišel a vše opravil jeden machr z Plačkova u Humpolce. Auto tam měl snad měsíc, pořád to testoval, zkoušel atd..,.. Ale povedlo se.
 12. Jednou jsem to objížděl a už nikdy více. Ti co říkají že na čas je to stejný... ti lžou. A přes ty jejich řitě jsem se ploužil jak lemra, v každý druhý řiti radar a v každý třetí policajti. No hnus. Pravda že do Chorvatska na dovolenou mě nikdo nedostane, ale kdybych tam jel tak bez řečí vysolím za Slovinskou dálnici poplatek. Je to drahý, ale v ceně dovolený je to jak když prdneš do lesa a zavřeš dveře.
 13. Já to u nás vidím jako Hafity, mapy.cz daleko aktuálnější cca rok 2017, už tam vidím novou studnu vrtanou na podzim 2016. Na google vidím sousedův barák rozestavěnej a bez bazénuu a tak 6 - 7 roků tam už bydlí a bazén dělal spolu se stavbou.
×
×
 • Create New...