Jump to content

kirkiz

User
 • Content Count

  1,944
 • Joined

7 Followers

About kirkiz

 • ID člena
  28806
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807

Profilové informace

 • Pohlaví
  Žena
 • Město
  Havlíčkův Brod
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Stane se občas, že někdo přiveze auto a nechá ho před dílnou vrčet. Pak se zajede dovnitř, zhasne a už nejde natočit s hláškou "není detekován klíč" - v lepším případě má klíč ten člověk v kapse venku před dílnou. V horším se volá ať se s klíčem vrátí.
 2. kirkiz

  C8 díly

  Zadní stěrač maji komplet v kelly za 254,-
 3. Žádných nutných investic - bych tipoval že tam mělo bejt.
 4. Famfula jak to chodí? Chodí to dobře, ale neseje to.
 5. kirkiz

  Synchronizace

  Jo tomu rozumím, používám takto iCloud od Apple. Jen mi bylo divný že se nikam nic neukládá. Já žiju v domění, že na iCloudu mám ty věci přímo uložený. V telefonu si napíšu poznámku, automaticky se mi uloží na iCloud a pak z Macbooku, když se připojím k internetu, tak se mi synchronizuje s tou poznámkou na iCloudu a zobrazí se na Macbooku. V Macbooku si ji edituju, ona se znova hned synchronizuje a pak když se připojím k internetu zase mobilem, tak se mi sesynchronizuje v mobilu. Fotky mám taky tak, v mobilu či Macbooku jsou "jen" náhledy v kvalitě vhodný pro prohlížení na daném zařízení a když fotku chci v plném rozlišení, tak si ji z iCloudu stáhnu. Když nějakou smažu v jakémkoliv zařízení, hned se smaže i na iCloudu. A obráceně, když něco vyfotím, hned se to tam objeví a mohu na jakémkoliv zařízení fotku prohlížet. Jasně, že mobil ani počítač od internetu neodpojuju a zas nepřipojuju, jen jsem to popsal takto pro názornost jak si myslím že to funguje.
 6. kirkiz

  Synchronizace

  Jestli to dobře chápu, tak když se složky sdíleji a nikam se data neukládají, tak musí být to zařízení kde je sdílená složka neustále online. Jinak si pro ty data nesáhneš. Je to tak?
 7. Ono to médium je drahý, klidně může stát dvě koruny gram. Potom test vodíkem, to je pětikilo, samotný použití mašiny je taky minimálně pěti-šestikilo..... a ono se to nasčítá.
 8. Mám o ni zájem, jsme v jednání.
 9. Je u toho zaplacen ekopoplatek? Možná bych to vzal na opravu.
 10. Jistě, je jen na tobě kam svoje prachy dáváš. Ovšem paní měla pravdu. Končil jsem přesně stejným způsobem u KB. Můj jedinej argument tenkrát bylo vedení účtu zdarma. Pak jsem ale chtěl úvěr a ty podmínky u Mbank byli daleko horší, než kdybych zůstal v KB. Takže jsem zjistil že vedení účtu zdarma není všechno. Jo v tý době jsem platil i 1600,-/ měsíc za příchozí platby - dobírky z e-shopu. Dneska by mě za to šoupli rovnou do blázince :).
 11. @Klemoň není to sranda s těmahle autama. Znám se dobře s majitelkou www.dream-cars.cz , teď jsem ji volal a říkala že ti to nikdo takto nepůjčí. Sporťáky, nebo teréňáky nejsou problém, ale tohle ani na letišti.
 12. Taky nám onehdá obkladač říkal - nedávejte si na podlahu bílou spárovačku. Nedali jsme si říct a tuhle pakárnu už mám taky za sebou. Už bych si bílou na podlahu nedal.
 13. No ono je to trochu divný, buďto myslí axiální táhla, nebo stabilizační tyčky .....
 14. kirkiz

  jaky mobil?

  Já zas třeba u Apple oceňuju právě propojitelnost všech zařízení. V mobilu si do schránky zkopíruju například telefonní číslo nebo jakejkoliv text a na Macbooku či Ipadu ho vložím třeba do e-mailu či zprávy. A je spousta dalších vychytávek pro ulehčení práce. Můžu psát SMS zprávy přímo z Macbooku. Hned se to propojí do všech zařízení co mám přihlášený na iCloudu. Je to drahý, ale je to fajn. Co člověk to názor, stejně jako vegetariánům nenutím maso a je mi jedno ci jedí, tak mi je jedno kdo s čím telefonuje a jak to používá.
 15. No když celková hmotnost přípojného vozidla nepřesáhne 1150kg,(zrovna u karavanu bacha nad co naložíš dovnitř) tak tam můžeš zapřáhnout cokoliv.
×
×
 • Create New...