Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Může to Pe.Tr zvládnout


Péťa

Může to Pe.Tr zvládnout  

18 hlasů

  1. 1. Může to Pe.Tr zvládnout

    • ANO
      45
    • NE
      23
    • Kašlu na to...
      6

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Zkusili jsme na 14 dni trosku zmenit jidelnicej, bylo potreba dat telu trosku energii po tech mesicich. No jidelak super. Varil se rychle a jednoduse, chutnal a zasytil.ovsem vahovy ubytek nulanulanic. Takze opet navrat k predeslemu jidelaku a  protoze trimesicni intenzivni treninkovy zatah na tucich uz skoncil,  je potreba od pondelka zacit dalsi fazi. Jednak strecink,regenerace a jednak utok na fyzicku. Tzn kolo,kolo,plavani,kolo,kolo,plavani,.....

No jsem na sebe zvedav. Kazdopadne vcera jsem byl opet na komplexnim vysetreni. To jsme delali na zacatku roku pred startem hubnuti, resp 14 dni pred,  a pak pred tou trimesicni fazi. Posledno radek je tedy vysledkem faze. Zpracovani vnitrniho tuku me i fest prekvapilo. 

Pozn. kdo mne nezná je mi 37,  to k tem udajum na konci tabulky.

received_1129604877195443.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

telo stavkuje a uz nechce 😁

nakopnuty palec u nohy si vyzadal delsi leceni, vcetne rehabilitaci a kdyz uz se ukazalo ze by to mohlo zas jit ,tak jsme nasadili dalsi kuru 90 dni , od 1.10. no a po 14 dnech jsem lehl s chřipkou. Mrcha telo 😁

takze se furt placam okolo 115kil váhy což je od 1.1.2018 -37 kilo , do konce roku bych mel zautocit na 105 kilo. uvidime jak prezijem vanoce a pak posledni tri mesice v zaprahu a finalni utok na 95 kil. 

aktualnich 30 dni z te kury je zas jidelak kdy zeru 6-7 denne , dost doplnku stravy k tomu, a pohyb 4x tydne 1h posilovani a 1h kardia na kole pri 140-145TF . dost mi pomahaj holky ze spiningu, s nema to jde v pondeli a ct hodne dobre, mam kolo az v zadni lajně 😎 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pe.Tr  máš opravdu můj obdiv. Naposledy jsem k tomuto tématu přispěl před pár měsíci, kdy jsem se podělil o svou zkušenost s hubnutím. Když čtu co vše pro svou váhu děláš a podstupuješ, tak klobouk dolů, já to měl snad zadarmo. Držím palce! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

sem to prdnul na fejs tak to kopnu i sem 😉

 

zítra začnou padat předsevzetí - já mohu dnes to letošní z 1.1.2018 lehce vyhodnotit. Bolelo to, nebylo to lehké , nebylo to levné a pokud bych byl ve všem stoprocentní byl by výsledek daleko lepší. Ale jak s oblibou říkávám, na to jaký jsem - mohlo to být horší. 😂 
První půlrok to šlo jako po másle , druhý půlrok už to bylo daleko horší.V řeči čísel kilogramů 
1.1.2018 ukazovala váha 152,5 kilo 😯, dnes 31.12.2018 , tedy po roce jsem na 114 kilech , kdy navíc spoustu tuku nahradil sem tam sval 😉. Cítím se samozřejmě daleko lépe o tom žádná, ale ještě to není ono. Tímto chci strašně poděkovat své ženě Verunka Travnickova ❤️  za nejen  trpělivost se mnou, ale i za řízení skladových zásob 😘 . Dále pak hlavně  Petr Sedláček Osobní-trenér , který se se mnou nemazlil a díky kterému ta proměna šla skoro sama 😉. Určitě také velké díky patří kolegům v práci, kteří mne po celou dobu povzbuzují 👏

Jinak tedy mé předsevzetí na rok 2019 je zhubnout.😉 💪

🥛🏋️🥩🚴🥒🏊🌶️🛌🥗🏃🍳

20181231_153423-COLLAGE.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já jsem byl někdy v březen/duben na 126kg dnes jsem něco okolo 108 kg. Mě osobně nejvíc pomohlo že jsem skončil na autobusu. Ta 3 měsíční epizoda na letišti mě nastartovala a vlastně od 1 října žiju jak říkám jen na jednu směnu.  A mám o 80% pravidelnější všechno. Ráno snídám +-v 7*8 +- 12 hod obědvám +- 17,30 večeře po večeři před spaním max. ovoce. Pravidelnější pitný režim.  Cítit se cítím lépe ale není to ono. Ale holt už jsem starej pes a starej pes se novým kouskům učí špatně. Rád bych se dostal pod metrák když bych se dostal k 85 kg byl bych na váze když jsem přišel z vojny teda o nějakých 21 roků zpět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pe.Tr dneska jsem to celé pročítal a chlape, gratulace a jen tak dál. Co mne jednoho dne zradilo koleno díky aktivnímu hraní futsalu a malého fotbalu tak se taky snažím dostat na svojí původní váhu. Ale při výšce 194cm mne to z těch 95kg zpět na 85kg nechce pustit, holt 2 operace kolena a 8 měsíců jsem nemohl téměř chodit, takže si to vybralo svojí daň ale snažím se, nutrička, méně piva (taky přechod na 10ku z 12ky), vařené místo smaženého ale co ti budu vykládat, drž se a hlavně pevnou vůli.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja jsem pred svatky mel 113kg a 110cm v pase, po svatcich mam 111kg ale v pase o 3 cm vic :D, kurnaaaaaaaa

no dneska na to kaslu, ten ovar k obedu si proste dam, uz mam nastrouhanej kren :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...