Jacobsoon Odesláno 5. červen 2016 Odesláno 5. červen 2016 Ahoj, k tomu mechanismu se dostaneš tak, že sundáš zadní sedačky a pak teprve odmontuješ tapecírunk... Pokud si dobře vzpomínám tak tam je jeden blbej šroubek nahoře pod tou pacičkou která se zvedá při zvedání střechy... A kdyby ses do toho chtěl jooo pustit a seštelovat si všechny okénka aby ti to těsnilo tak tady je nnávod Citovat
Jacobsoon Odesláno 5. červen 2016 Odesláno 5. červen 2016 a jen tak pro zajímavost... ty ceny jsou oproti cenám v čr super a troufnu si říct že auto budou v lepší kondici https://www.gumtree.com/search?search_category=all&q=peugeot+306+cabriolet&tq=%7B%22i%22%3A%22peugeot+306+cabriolet%22%2C%22s%22%3A%22peugeot+306+cabriolet%22%2C%22p%22%3A0%2C%22t%22%3A9%7D&search_location= Citovat
Roman Bazi Odesláno 6. červen 2016 Odesláno 6. červen 2016 Ale řízení na pravé straně Jacobsoon ohodnotil 1 Citovat
Jacobsoon Odesláno 6. červen 2016 Odesláno 6. červen 2016 :-D ano jak překvapující v Angli.. žé Citovat
radim.1008 Odesláno 10. červen 2016 Odesláno 10. červen 2016 (upraveno) Tohle mě zaujalo, škoda že teď na to není. http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/306/16854259?goFrom=list Upraveno 10. červen 2016 uživatelem radim.1008 Citovat
Martin127 Odesláno 14. červen 2016 Odesláno 14. červen 2016 (upraveno) To ale bude něco poskládanýho, ne? Má čirou optiku světel, ale ještě starší přístrojovku... Jinak ale vypadá dobře. Jinak díky za tip na opravu zadního okýnka. Našel jsem nějaký odkazy a nakonec stačilo mechanismus jen rozpohybovat. Ani jsem ho nemusel mazat, jen tam na sebe nějak špatně dosedaly lanka. Upraveno 14. červen 2016 uživatelem Martin127 Citovat
MilanF1 Odesláno 14. červen 2016 Odesláno 14. červen 2016 Martine, tohle je 98, tedy model MKII. Bude to mít nejspíše jenom facelift na MKIII v podobě čiré optiky a čirých blinkrů. Jde o to, zda je to na závadu, či ne. Citovat
Guest minimaxa Odesláno 14. červen 2016 Odesláno 14. červen 2016 Pod tou kapotou je to teda fujtajbl Citovat
radim.1008 Odesláno 14. červen 2016 Odesláno 14. červen 2016 Na závadu to určitě není. Auto je tak pohlednější. U mého vypadá motorový prostor podobně. Nemá cenu ho nějak pucovat, když alespoň jednou do měsíce jedu 2km po prašné cestě tam a zpět. Příští rok už ale snad bude asfalt. Citovat
F.I.K Odesláno 21. červen 2016 Odesláno 21. červen 2016 Ale když už dělám fotky do inzerátu tak není od věci ten motor trošku vypucovat. Citovat
Jacobsoon Odesláno 20. listopad 2016 Odesláno 20. listopad 2016 http://www.modelly.com/modelcars/members/n0rm4n/otto-models/peugeot-306-cabrio-my/ Citovat
Roman Bazi Odesláno 18. květen 2017 Odesláno 18. květen 2017 (upraveno) Hardtop. Pěkný, i s originálním příslušenstvím. https://www.mobile.de/cz/Osobní-vůz/Peugeot-306/vhc:car,pgn:2,pgs:10,ms1:19300_11_,ful:petrol,vcg:cabrio/pg:vipcar/244377992.html Upraveno 22. květen 2017 uživatelem Roman Bazi Citovat
morepower Odesláno 22. červenec 2017 Odesláno 22. červenec 2017 čau kluci, dneska jsem zjistil, že mi upadlo logo vzádu z kufru(ze zámku), nevíte o nějakém? Kdyžtak PM, děkuju Citovat
radim.1008 Odesláno 15. září 2017 Odesláno 15. září 2017 https://auto.bazos.cz/inzerat/79460524/Peugeot-306-Cabrio-16-72kW.php Mít ho kde mít a nemít jiné výdaje... Tak na příští sezónu bych si ho uměl představit. Jen ta cena mi přijde trochu přestřelená. Citovat
Pepito Odesláno 15. září 2017 Odesláno 15. září 2017 Je hezkej.Já už mám taky téměř stejný počet km u mojí 206cc a r.v. stejný,ale 70.000,-Kč bych si neřekl.Takže ho buď koupí nějakej nadšenec a fanda,nebo bude muset slevit Citovat
radim.1008 Odesláno 9. prosinec 2017 Odesláno 9. prosinec 2017 Další zajímavý kousek. https://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/306/17438669?goFrom=list Citovat
Ferry Odesláno 4. duben 2018 Odesláno 4. duben 2018 tak co, uz vas to taky laka :)? tyhle dva dni jsem si rikal, ze uz by se dalo, jeste, ze cabrio zatim spi zagarazovany pod plachtou daleko od domova a znacky v depozitu Ale vidim to, ze tak za 14 dni pujdu pro povinny, pak vyzvednout RZ a otevru sezonu Citovat
Stejsn Odesláno 4. duben 2018 Odesláno 4. duben 2018 Já vyjel už před dvěma týdny. Bylo teda 7 stupňů, ale střecha byla samozřejmě dole Citovat
Pepito Odesláno 4. duben 2018 Odesláno 4. duben 2018 Já střechu sundal až dnes Ferry ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.