Přejít na obsah

F.I.K

Uživatel
 • Počet příspěvků

  794
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli F.I.K

 • ID člena 20551
 • Hodnost
  Kecka
 • Datum narození 12.10.1989

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 306

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Horní Pěna
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. F.I.K

  prosim o pomoc - sani

  Musi to byt zapojeny mezi klapku a motor, na druhou stranu stači filtr.
 2. F.I.K

  309 GTI 16 - co s nim ?

  Nevim kolik jich bylo vyrobeno, ale zas tak ojedinělý bych to neviděl. I u nás jich několik jezdí a je tu jeden sběratel co má dvě, jestli už to zase nerozmnozil. :-D Každopádně já to mít v tomhle stavu, tak už jen seženu lišty a nepouštím ho.
 3. F.I.K

  306 S16

  Sem tam je na bazosi i něco na prodej, takže to nebude až tak ojedinělé. Ale jen jako s16 112kw. 120 už jen tridvyrko.
 4. F.I.K

  Prídavné budiky

  Zapojení budeš mít popsaný u budíků a většinou je dost primitivní. Kdybys chtěl širokopásmovou lamdu s budíkem, něco tu mám, tak klidně napiš. A jestli plánuješ jen budík a dát ho na origo tak se na to vykašli, bude to jen na ozdobu. :-)
 5. F.I.K

  Peugeot 306 gti

  Těch bylo... :-D Milane nechceš jedno na kterém necháš ruce? :-D
 6. F.I.K

  Bee-R rev limiter

  No... Celkově bych řekl, že se tam dost věcí tak trochu "ztratilo" v překladu.
 7. F.I.K

  Bee-R rev limiter

  Mas to pomotany. Chudá směs vadi motoru, ale ty ji tam mít nebudeš, protože ti to v omezovaci vstřik odpojí úplně, neochudi. Naopak když odpojis zapalování, tak ti benzín bude hořet ve výfuku a to není dobrý ani pro lambdu, ani pro kat. Ale jestli jsem pochopil správně co s tím autem vytváříš, tak se ti to stejně pravděpodobně vyšetření dřív jak lambda. :-D
 8. F.I.K

  Bee-R rev limiter

  Jestli se nepletu, tak by to mělo fungovat jako launch controll. Tohle jsem v ruce neměl, ale funguje to tak, že si nastavíš otáčky a po jejich dosažení ti to při sešláplé spojce střídavě odpojuje zapalovací cívky. Nevidím důvod, proč by to do Peugeota nešlo, ale jestli to chceš kvůli tomu, abys metal plameny, tak je to vážně blbost. ;-)
 9. Kapacitor a druhá baterka. Co blbnete, bavíme se tu o zesilovači na běžný kvalitní poslech. Navíc taková věc jako ten kapacitor, nebo jak se tomu kondenzátoru s displayem říká je už z principu úplně k ničemu.
 10. Jenom můj názor k těm rádium... Na nějaký ekvalizéry a podobný bych vůbec nekoukal, v domácích podmínkách bez mikrofonu to stejně nemáš šanci naladit a spíš to ještě víc rozladis. V aktuálním rádiu mám téhle srand spoustu a všechno je to povypinany. Jediný co používám jsou časový korekce a propusti, ale to ti bude bez zesilovače stejně k ničemu. :-) K tomu výběru bych přihodil i Clarion z toho co jsem měl možnost poslechnout na stejný sestavě.
 11. Chrcet to může právě kvůli přebuzení rádia, který už při vyšších hlasitostech zkresluje. Toho se zbavis buď reprakama s vyšší citlivosti, nebo zesilovačem. Se zesilovačem to bude hrát lip i při nižších hlasitostech. Sám bych tomu nevěřil kdybych si to nevyzkousel. Taky ti tam můžou drncet plasty a plechy.
 12. Nepomohlo. Protože ve většině rádií je slabý a nekvalitní konec. Když nechceš zesilovač, vyber reproduktory s vyšší citlivosti. Na stejném výkonu budou hrát hlasitěji. Jestli ti jde o tohle...
 13. F.I.K

  Aktivní subwoofer

  Bacha s těma cislama... U analogovyho zesilovače mas účinnost cca 50 procent, takže když spocitas max. Možný příkon podle pojistky na zesu, tak si ho vyděl dvěma a mas zhruba výsledný výkon zesilovače.
 14. Nějak tam nevidím ty rady k výběru.
 15. F.I.K

  Náprava na Peugeot 306 Hatch

  Teď je otazka, jestli to jsou nějaká super kola, že kvůli nim budeš investovat do rozšíření, protože jestli na to nemáš vybavení, tak bude potřebovat mezikus a delší trn. A pak další věc, až tam dáš originální kola, třeba na tk, nebo na zimu, tak ti mohou lézt do lemu. A taky proč nepoužít normální podložky pod kola, 1.5 cm není nic vrazednyho. Myslím, že hledáš zbytečně složitou cestu tam, kde existuje jednoduchá.
×