Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj všem, vlastním Peugeota 406 HDi, 2.0, 66 kw, R.V. 2001. Má najeto skoro 300 000 km, a já bych rád znal Vaše názory, zda je to na tohle auto standart, nebo hodně. Chtěl jsem ho prodat, nutně potřebuji kombi, ale rozleželo se mi to a asi si ho nechám. Je to prakticky bez investic a slouží skvěle. Tak co Vy na to?

Odesláno

dusan: To je na RHZ? Pokud ano, je to téměř totožný motor s RHY ;)

Myslím, že nedávno P607Olda tu psal, že v práci má 406čku s RHZ a daleko přes 500 tkm s původním turbem i vstřiky. Tudíž není se čeho bát.

Odesláno

nedávno byl inzerát na bazoši na 406ku v HDičku a měla nalítáno kolem 970 tisíc...takže to jde...jen je potřeba o ten motor trošku starat

Odesláno
jestli není auto shnilé, není důvod se zbavovat pohodlného vozu. Dojezdil bych ho

Při běžné údržbě a normálním nájezdu ani nemá šanci to dojezdit :)

Odesláno

já měl RHS s FUNKČNÍM FAPem a najeto cca 550tkm a auto šlapalo jak hodinky! A to jeden čas jezdilo jako TAXI

prodáno bez problému s přiznanými km a shodou náhod jsem ho minulý týden viděl na dálnici, takže ještě stále jezdí

[upravil dne 11/3/2013 08:32 od kveton]

Odesláno

ja mam 250 000 na 2,2i 16V, a jezdi porad skvele, a to byli taci, co mi rikali, ze ten motor nema sanci najet 220 000 km..........

Odesláno

Už se mi to nechce psát znovu, tak budu citovat můj vlastní text z jiné příležitosti:

sedan 3V6 r.v. 97, jezdil jsem já i kolegové, od 80 t. do 520 t.

sedan 1,8 benz, r.v. 95 koupen stočený na 135 t., prodán asi s 350 t. zaměstnanci - jezdí dál

kombi 2,0 HDi r.v. 03 koupen nový, jezdí výborně, nyní 525 t. km, nyní prodán zaměstnanci

kombi 2,0 HDi r.v.99, koupen s asi 137 t (asi stočený), nyní 350 t., jezdí výborně

kombi 2,0 HDi r.v. 03, koupen s 180t. (silně stočený), prodán s 318 t.

kombi 2,0 benzín, koupen s asi 150 t., nyní 425 t. jezdí

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...