Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na letních zrenovovaných Cyclonech 🤩 Hankook Ventus Prime3, vyměněny 5.dveře


radim.1008

Recommended Posts

před 31 minutami, Péťa napsal:

No jo, jsou nějaký špinavý :D Dej je @Zůza, ať je přeleští ;)

Věnoval jsem je do koše. :D

@Radek Hurvajz Dával jsem nový a ty mají možná lehký nádech do modra. :myslim Jinak nic spešl, klasický H7. Jednu jsem sebral v 5008mě a byly úplně stejný. Jen je nesmím zapomenout koupit a zpátky doplnit. Teď jsem zvědav jak to bude svítit. :roll Parabola se zdála "čistá". :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
před 1 hodinou, radim.1008 napsal:

Dnes proběhl opožděný vánoční úklid 306ky. Vyluxování a utření palubky. No a při tom jsem zjistil, že v létě si asi budeme hrát na čalouníka. :D
 

Podmázni to lepidlem a procvakni to čalounickou prošívačkou. Musíš jít hodně do hrany,aby to ten plast schoval.

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten plast okolo kliky jde při troše snahy odcvaknout, dělal jsem to mockrát na spolujezdcově straně kvůli potížím s padajícím sklem. Tak potom by to stačilo jak píše @Milan+ podlepit či nějak procvaknout, nacvaknout plast zpět a uvidíš :super

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dnes jsem přivezl z jednoho auta na díly přední světla. Ty moje jsou, jak to říci, no takový mléčný, už leštění nepomáhá. Taky nejsou žádný zázrak, ale vypadají určitě líp. :myslim Zkusím se stavit v lakovně, co by stálo je profi rozleštit.
37afba8c519be7b0a1f31c1b043213c8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Roman Bazi napsal:

Četl jsem názory, že když světla jednou rozleštíš, tak že už velice rychle zajdou a musí se leštit stále. Ale vlastní zkušenost nemám. Ty o tom něco víš?

musím s tím souhlasit,jednou jsem je nechal rozleštit a kdyby Magda nerozstřelila předek,tak před STK v srpnu bych je musel nechat rozleštit znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...