Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Tak tohle placení je třeba v Itálii standard. Taky je standard, že u pumpy od jedenácti do tří nikdo není. Ve Francii je to u hodně pump taky. Hlavně u nákupních center, ale v tý Itálii je to snad všude, tam fakt žádná obsluha půl dne není🤣. U novějších je to tak, že dáš kartu/pin a pak můžeš tankovat, terminál si zjistí maximální částku a přes ní tě nepustí. U starších zadáváš "limit" ten se ti na kartě blokne, do vyúčtování zůstane blokovaný, vyúčtuje se ale jen, co jsi natankoval.  

Odesláno

já vím, že pokrok nezastavíš, ale všechno se tímto způsobem ,,odosobňuje'', prostě s tou krabicí si nepokecáš...,😉 naposledy na parkovišti v Hukvaldách si parkovací automat postavil hlavu a nechtěl nás pustit ven (zvednout závoru), ač se snad deset chlapů snažilo lístek s čárovým kodem do něho narvat všelijak, tak to nakonec skončilo jízdou po trávě a po chodníku..., stejný zážitek měla rodina na letišti v Mošnově 🙈, joo--je na té bedně i telefonní číslo kam volat v případě potíží, ale na to se každý vysmolí, aby čekal až někdo přijede a situaci vyřeší :myslim

Odesláno

Dneska MOL Ostrava-Zábřeh 100oktan 55,5litrů za 43,50 kč + akce každé uterý sleva 60 kč při natankování 30 litrů 100oktan. benzínu a sleva 30 kč při natankování 30 litrů 95oktan. benzínu.

Odesláno
V 2. 9. 2022 at 18:34, radim.1008 napsal:

Orlen Miedzylesie Efecta Diesel 7,88zl. ~ 42,50,- Efecta 95 6,67zl. ~ 35,70,-

V Žamberku na Benzině nafta za 45,90 a Efecta 95 za 42,90,-. 

Dnes Orlen Miedzylesie Efecta Diesel 7,89zl. ~ 41,90,- :roll Efecta 95 6,66zl. ~ 35,30,-. 

V Žamberku na Benzině nafta za 43,90,- a Efecta 95 za 41,90,-. :nevim

IMG_20221124_181859.jpg

Odesláno

Včera ONO Cvikov Diesel 38,90 Kč/l o 2Kč levnější než v Polsku :super

Zajímavé je, že vlastně všechny pumpy od Liberce ve směru na Cvikov měli naftu za 38,90 (i MOL), ale v Lbc Shelka i MOL za 42,90 :myslim

Odesláno

Žamberk Benzina Efecta Diesel 42,90,- Efecta 95 41,20,-. :roll EuroOil Borohrádek i Beroun :D nafta 40,90,- benzín za 39,90,-. Benzina v Kostelci nad Orlicí Efecta Diesel 41,90,- a Efecta 95 39,90,-. 

Odesláno
V 4. 5. 2022 at 19:30, MJSytic napsal:

Zatím se stále držím. Ještě tam mám půlku. Až dojde, obnovím Lítačku :aut Se 4 na začátku tu naftu prostě nechci :D 

Slib jsem dodržel. Dnes do 508 natankováno za 37,90. A po Novém roce obnovuji Lítačku, protože na Pankrác vlastním autem, nejsem blázen :D 

ono.JPG

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...