Pacho69 Odesláno 22. listopad 2022 Odesláno 22. listopad 2022 Tak tohle placení je třeba v Itálii standard. Taky je standard, že u pumpy od jedenácti do tří nikdo není. Ve Francii je to u hodně pump taky. Hlavně u nákupních center, ale v tý Itálii je to snad všude, tam fakt žádná obsluha půl dne není. U novějších je to tak, že dáš kartu/pin a pak můžeš tankovat, terminál si zjistí maximální částku a přes ní tě nepustí. U starších zadáváš "limit" ten se ti na kartě blokne, do vyúčtování zůstane blokovaný, vyúčtuje se ale jen, co jsi natankoval. zbynek..s ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 22. listopad 2022 Odesláno 22. listopad 2022 já vím, že pokrok nezastavíš, ale všechno se tímto způsobem ,,odosobňuje'', prostě s tou krabicí si nepokecáš..., naposledy na parkovišti v Hukvaldách si parkovací automat postavil hlavu a nechtěl nás pustit ven (zvednout závoru), ač se snad deset chlapů snažilo lístek s čárovým kodem do něho narvat všelijak, tak to nakonec skončilo jízdou po trávě a po chodníku..., stejný zážitek měla rodina na letišti v Mošnově , joo--je na té bedně i telefonní číslo kam volat v případě potíží, ale na to se každý vysmolí, aby čekal až někdo přijede a situaci vyřeší zbynek..s a Medvěd ohodnotil 2 Citovat
VojtouNerCZ Odesláno 22. listopad 2022 Odesláno 22. listopad 2022 Jo, to jsem takto v Poděbradech tankoval za 2.5k, a jednak mi to 2.5 strhlo a druhak dalších 2.5 bloklo. Vraceli mi to 2 měsíce xD Jinak ono Církvíce 38.90 N95, a tuším 39.90 nafta Citovat
davidse Odesláno 22. listopad 2022 Odesláno 22. listopad 2022 Dneska MOL Ostrava-Zábřeh 100oktan 55,5litrů za 43,50 kč + akce každé uterý sleva 60 kč při natankování 30 litrů 100oktan. benzínu a sleva 30 kč při natankování 30 litrů 95oktan. benzínu. Citovat
pavelu96 Odesláno 22. listopad 2022 Odesláno 22. listopad 2022 Tak při slevě 60 Kč jsi tankoval za 42,40 Kč/l , ale nechápu kam jsi natankoval těch 30l 95ky kvůli slevě 30 Kč? Citovat
davidse Odesláno 22. listopad 2022 Odesláno 22. listopad 2022 Tankoval jsem pouze 100oktan 55,5l to + akce jsem psal pouze pro info Citovat
Péťa Odesláno 24. listopad 2022 Odesláno 24. listopad 2022 Dnes ráno. Nafta už nemá smysl, benzin zatím OK: Citovat
radim.1008 Odesláno 24. listopad 2022 Odesláno 24. listopad 2022 V 2. 9. 2022 at 18:34, radim.1008 napsal: Orlen Miedzylesie Efecta Diesel 7,88zl. ~ 42,50,- Efecta 95 6,67zl. ~ 35,70,- V Žamberku na Benzině nafta za 45,90 a Efecta 95 za 42,90,-. Dnes Orlen Miedzylesie Efecta Diesel 7,89zl. ~ 41,90,- Efecta 95 6,66zl. ~ 35,30,-. V Žamberku na Benzině nafta za 43,90,- a Efecta 95 za 41,90,-. Citovat
Charlie 1 Odesláno 24. listopad 2022 Odesláno 24. listopad 2022 Tak u nás nafta 38,90 a benzin 37,90 Citovat
Péťa Odesláno 24. listopad 2022 Odesláno 24. listopad 2022 (upraveno) Nejen u nás, ale po celé ČR, jen ten kout u @radim.1008 chybí: Upraveno 24. listopad 2022 uživatelem Péťa pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
vendelinek Odesláno 25. listopad 2022 Odesláno 25. listopad 2022 Benzina 95ka U nás je to tenlekrát malinko lepší Péťa ohodnotil 1 Citovat
Lihous Odesláno 26. listopad 2022 Odesláno 26. listopad 2022 Dnes s vecerem navrat od nasich severnich sousedu se zastavkou na nasi oblibene benzine. Uz tam maji zimni coz je do -32°C pokud se nepletu - ale bude zima? Péťa ohodnotil 1 Citovat
pavelu96 Odesláno 27. listopad 2022 Odesláno 27. listopad 2022 Včera ONO Cvikov Diesel 38,90 Kč/l o 2Kč levnější než v Polsku Zajímavé je, že vlastně všechny pumpy od Liberce ve směru na Cvikov měli naftu za 38,90 (i MOL), ale v Lbc Shelka i MOL za 42,90 Péťa ohodnotil 1 Citovat
radim.1008 Odesláno 27. listopad 2022 Odesláno 27. listopad 2022 Žamberk Benzina Efecta Diesel 42,90,- Efecta 95 41,20,-. EuroOil Borohrádek i Beroun nafta 40,90,- benzín za 39,90,-. Benzina v Kostelci nad Orlicí Efecta Diesel 41,90,- a Efecta 95 39,90,-. Citovat
Ferry Odesláno 27. listopad 2022 Odesláno 27. listopad 2022 Dneska v Unhošťi na samoobslužné Benzině obyč nafta 39,50 Citovat
MJSytic Odesláno 4. prosinec 2022 Odesláno 4. prosinec 2022 V 4. 5. 2022 at 19:30, MJSytic napsal: Zatím se stále držím. Ještě tam mám půlku. Až dojde, obnovím Lítačku Se 4 na začátku tu naftu prostě nechci Slib jsem dodržel. Dnes do 508 natankováno za 37,90. A po Novém roce obnovuji Lítačku, protože na Pankrác vlastním autem, nejsem blázen brixtr a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
radim.1008 Odesláno 6. prosinec 2022 Odesláno 6. prosinec 2022 Letos poprvé na EuroOilu v Letohradě Diesel bez biosložek za 39,90,-. Pro euro šestkaře A pro porovnání Žamberk Benzina Citovat
davidse Odesláno 7. prosinec 2022 Odesláno 7. prosinec 2022 Dneska MOL Ostrava-Zábřeh 100oktan 53 litrů za 41,50 kč Citovat
MJSytic Odesláno 7. prosinec 2022 Odesláno 7. prosinec 2022 @radim.1008 Tobě by se vyplatila ta naše karta Citovat
Péťa Odesláno 9. prosinec 2022 Odesláno 9. prosinec 2022 Benzina Náchod, v poledne N95 za 34,90, teď večer za 33,90 Lihous a pavelu96 ohodnotil 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.