Medvěd Odesláno 19. červenec 2022 Odesláno 19. červenec 2022 V neděli jsem u BENZINY v Siřejovicích (D8 u Lovosic) bral plnou nádrž VERVA DIESEL za 3300,- Kč. Nemusím asi vyprávět, že jsem nadšením zrovna neskákal. Citovat
pavelu96 Odesláno 19. červenec 2022 Odesláno 19. červenec 2022 Liberec Globus i Prim obyčejná nafta 44,90 Kč/l , Mol se nestydí tu svojí levnou Ruskou pálit za 48,90 Kč/l Bogatynia Orlen Diesel Efekta 39,90 Kč/l a Verva 41,40 Kč/l Citovat
sitler Odesláno 19. červenec 2022 Odesláno 19. červenec 2022 Na MOLu uz netankuju. Jsou to zlodeji. Maximalne kafe nebo hotdog, ale naftu/benzin, ani omylem. Citovat
radim.1008 Odesláno 19. červenec 2022 Odesláno 19. červenec 2022 V 28. 6. 2022 at 19:44, radim.1008 napsal: Dnes Orlen Miedzylesie Efecta Diesel 7,99 zl.~ 43,40,- Efecta 95 7,83 zl. ~ 42,50,- V Žamberku na Benzině nafta 48,50,- Efecta 95 48,30,-. Dnes Miedzylesie Efecta 95 7,47 zl. ~ 39,30,- V Žamberku na Benzině Efecta 95 47,90,- Citovat
Vena garážmistr Odesláno 19. červenec 2022 Odesláno 19. červenec 2022 Pha Vinoř Ba 43,90 Kč/l , NM 43,90 Kč/l NM+ 44,90 Kč/L CNG 57,90 Citovat
vendelinek Odesláno 20. červenec 2022 Odesláno 20. červenec 2022 Dneska tankováno malinko zlevnili Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 20. červenec 2022 Odesláno 20. červenec 2022 (upraveno) No ja taky za 47kč rovných, ale Natural Optimal, přímo u Euroilu u Čepra, obyč Natural je tam za 46,50kč Nejníže je ONO za 42,90 a Makro za 43,90 kč za litr Naturalu. Všechno ostatní je od 46 vejš. Upraveno 20. červenec 2022 uživatelem Radek Hurvajz Citovat
Péťa Odesláno 21. červenec 2022 Odesláno 21. červenec 2022 Dnes ráno, tři pumpy za náchodskou hranicí: Lihous ohodnotil 1 Citovat
zbynek..s Odesláno 23. červenec 2022 Odesláno 23. červenec 2022 Včera Chalupky 95 - 7,46 98 - 8,03 D - 7,71 Verva 7,91 A k tomu zavařovačky v akci za 20Kč/kg Citovat
Lihous Odesláno 25. červenec 2022 Odesláno 25. červenec 2022 Dopoledne nase oblibena viz foto totemu bereme tu "lepsi naftu" Opet pripominam ze od nas je zakaz otaceni se a vraceni k Orlenu a Shellce /na polske strane/ dnes tam stala hlidka a nemela zrovna nudu. Jinak v Cz Benzina Nachod Verva - nafta pokud jsem se neprekoukl 46,50?? U nas v Dobrusce Verva - nafta 50,40 Citovat
Péťa Odesláno 25. červenec 2022 Odesláno 25. červenec 2022 @Lihous Nepamatuješ si, kdy jim končí ta snížená daň? Abych raději tenhle týden taky zajel... Citovat
Lihous Odesláno 25. červenec 2022 Odesláno 25. červenec 2022 @Péťa Myslim si ze to bude do konce mesice - bylo to na 1/2roku. Ale uvazovali ze to prodlouzi - mysleno potraviny PHM netusim urcite za me budu jezdit i nadale jak uz prislo hodne lidicek na vlastni zkusenost jede to lepe tiseji klidneji delsi dojezd .... Spis se bojim ze se zase oprasi nahubky C-pas a pak to pojede jako to bylo - nanestesti snad stihnu lazne bez nejake velke SARADY v pulce zari Péťa ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 26. červenec 2022 Odesláno 26. červenec 2022 (upraveno) mám teď odjeto 200 litrů polského benzínu, ale že by to dojelo dál a nějak lépe, tišeji , to nepozoruju , placebo... Upraveno 26. červenec 2022 uživatelem ozzy56 Pepito ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 27. červenec 2022 Odesláno 27. červenec 2022 Dnes ráno Kudowa Zdroj. Jen Totem Orlenu lže, na stojanu měli 7.39 Zl Citovat
pavelu96 Odesláno 27. červenec 2022 Odesláno 27. červenec 2022 Tak dnes při cestě do Liberce potvrzeno - jediná dobře dostupná benzínka EuroOilu u dálnice na Děčín se mění na MOL - to znamená, že tam 100% nikdy tankovat nebudu... Péťa ohodnotil 1 Citovat
zbynek..s Odesláno 27. červenec 2022 Odesláno 27. červenec 2022 (upraveno) Na Polskou naftu OV-Praha-OV (viz foto + takto naložené kolo odpor vzduch), obě CESTY vrchem okolo H. K. Tam jsem jel slušně dálnice tempomat 115km/h + vyhýbání se objížděk ( nejeli jsme přes Mohelničák a dále po 35, ale přes kotěhulky napojení se před Jaroslavem) Zpátky už nehlasili nikde kolony, takže D11/35/D1 max. 125km/h. Spotřeba se mi zdá v poho EDIT: Ještě tu hodím ceny pražských benzinek, kde jsem byl překvapený cenama Upraveno 27. červenec 2022 uživatelem zbynek..s Citovat
sitler Odesláno 27. červenec 2022 Odesláno 27. červenec 2022 asi delam neco spatne, kdyz jezdim za 6,1 - 6,2 prazdnej Citovat
Medvěd Odesláno 27. červenec 2022 Odesláno 27. červenec 2022 před 3 hodinami, pavelu96 napsal: Tak dnes při cestě do Liberce potvrzeno - jediná dobře dostupná benzínka EuroOilu u dálnice na Děčín se mění na MOL - to znamená, že tam 100% nikdy tankovat nebudu... Copa Ti MOLka udělala? Citovat
sitler Odesláno 27. červenec 2022 Odesláno 27. červenec 2022 (upraveno) Podivej se na jejich ceny. Prakticky vsude je to ta nejdrazsi pumpa v okoli. Rejzujou jak blazni. Oproti ONO, Makru, EuroOil, klidne o 3-4Kc na litru na normalni nafte/benzinu. Zlodeji... Roky jsem tam jezdil, ted nekdy od brezna mozna pro kafe. Tankovat ani omylem. Upraveno 27. červenec 2022 uživatelem sitler pavelu96 a Péťa ohodnotil 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.