Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

V neděli jsem u BENZINY v Siřejovicích (D8 u Lovosic) bral plnou nádrž VERVA DIESEL za 3300,- Kč. Nemusím asi vyprávět, že jsem nadšením zrovna neskákal.

Odesláno

Liberec Globus i Prim obyčejná nafta 44,90 Kč/l , Mol se nestydí tu svojí levnou Ruskou pálit za 48,90 Kč/l :blicismajlik

Bogatynia Orlen Diesel Efekta 39,90 Kč/l a Verva 41,40 Kč/l :potlesk

Odesláno
V 28. 6. 2022 at 19:44, radim.1008 napsal:

Dnes Orlen Miedzylesie Efecta Diesel 7,99 zl.~ 43,40,-

Efecta 95 7,83 zl. ~ 42,50,-

V Žamberku na Benzině nafta 48,50,- Efecta 95 48,30,-. 

IMG_20220628_170512.jpg

Dnes Miedzylesie Efecta 95 7,47 zl. ~ 39,30,- 

V Žamberku na Benzině Efecta 95 47,90,- :blicismajlik

20220719_170448.jpg

Odesláno (upraveno)

No ja taky za 47kč rovných, ale Natural Optimal, přímo u Euroilu u Čepra, obyč Natural je tam za 46,50kč

Nejníže je ONO za 42,90 a Makro za 43,90 kč za litr Naturalu. Všechno ostatní je od 46 vejš.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odesláno

Dopoledne nase oblibena viz foto totemu bereme tu "lepsi naftu" :)
Opet pripominam ze od nas je zakaz otaceni se a vraceni k Orlenu a Shellce /na polske strane/ dnes tam stala hlidka a nemela zrovna nudu.

Jinak v Cz Benzina Nachod Verva - nafta pokud jsem se neprekoukl 46,50??
U nas v Dobrusce Verva - nafta 50,40

20220725_105356[1].jpg

Odesláno

@Péťa Myslim si ze to bude do konce mesice - bylo to na 1/2roku.
Ale uvazovali ze to prodlouzi - mysleno potraviny


PHM netusim urcite za me budu jezdit i nadale jak uz prislo hodne lidicek na vlastni zkusenost jede to lepe tiseji klidneji delsi dojezd ....


Spis se bojim ze se zase oprasi nahubky C-pas a pak to pojede jako to bylo - nanestesti snad stihnu lazne bez nejake velke SARADY
v pulce zari :xvul

Odesláno (upraveno)

mám teď odjeto 200 litrů polského benzínu, ale že by to dojelo dál a nějak lépe, tišeji , to  nepozoruju  :aut,  placebo...🤔

Upraveno uživatelem ozzy56
Odesláno

Tak dnes při cestě do Liberce potvrzeno - jediná dobře dostupná benzínka EuroOilu u dálnice na Děčín se mění na MOL - to znamená, že tam 100% nikdy tankovat nebudu... :blicismajlik

image.png

Odesláno (upraveno)

Na Polskou naftu OV-Praha-OV (viz foto + takto naložené kolo odpor vzduch), obě CESTY vrchem okolo H. K.

Tam jsem jel slušně dálnice tempomat 115km/h + vyhýbání se objížděk ( nejeli jsme přes Mohelničák a dále po 35, ale přes kotěhulky napojení se před Jaroslavem) 

Zpátky už nehlasili nikde kolony, takže D11/35/D1  max. 125km/h.

Spotřeba se mi zdá v poho 

EDIT: Ještě tu hodím ceny pražských benzinek, kde jsem byl překvapený cenama 😳👍

20220727_095712-COLLAGE.jpg

Upraveno uživatelem zbynek..s
Odesláno
před 3 hodinami, pavelu96 napsal:

Tak dnes při cestě do Liberce potvrzeno - jediná dobře dostupná benzínka EuroOilu u dálnice na Děčín se mění na MOL - to znamená, že tam 100% nikdy tankovat nebudu... :blicismajlik

 

Copa Ti MOLka udělala?

Odesláno (upraveno)

Podivej se na jejich ceny. Prakticky vsude je to ta nejdrazsi pumpa v okoli. Rejzujou jak blazni. Oproti ONO, Makru, EuroOil, klidne o 3-4Kc na litru na normalni nafte/benzinu. Zlodeji...

Roky jsem tam jezdil, ted nekdy od brezna mozna pro kafe. Tankovat ani omylem.

Upraveno uživatelem sitler

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...