Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Tak to abych rychle natankoval u svého EuroOilu, nyní jsou na 28,70 Kč, než mi to opět zvednou ... ;)

Ale upřímně, rozdíl 50 haléřů neřeším, na nádrži to udělá 30 Kč ... když si jednou nedojdu na oběd, ušetřím mnohem více ...

Odesláno

V současném čísle SM je zajímavý rozhovor s majitelem ONA. Jak tvoří cenu, jakoú mají výtoč atd. Udává marži pouze 0,70,- a výtoč 41000l denně na svých 35 benzinkách.

Odesláno

10x zdraží o 50 haléřů a ...

To už je něco jiného ... proto také zvažuji, zda si neudělám zásobu nafty při těchto cenách. 

Odesláno

 

To už je něco jiného ... proto také zvažuji, zda si neudělám zásobu nafty při těchto cenách. 

 

Pamatuju si, jak si v roce 1990 při první vlně razantního zdražení benzínu (p. ministr Dlouhý tehdy velice přesvědčivě v TV tvrdil, že žádné zdražení ropných produktů nehrozí, aby za 36 hodin byl benzín z 8 Kč rázem na 15 Kč) někteří doma plnili benzínem vany. Budeš je následovat?

Odesláno

Dneska už jsou na to vhodnější nádoby než vana, třeba 60 litrové soudky od oleje, nebo 1000 litrové plastové nádrže s klecí ;)

Akorát by musel mít kam to dát, v obýváku se to vyjímá poněkud blbě :D

Odesláno

Nějaké kanystry jsou a místo na ně taky. Neříkám, že bych kupoval 1 000 litrů, ale nějaký kanystr bych naplnil. 

Když naberu 200 litrů a ceny by vyskočily o 5 Kč, ušetří se 1 000 Kč, to není zanedbatelná částka a stojí to za zvážení.

Odesláno

Nějaké kanystry jsou a místo na ně taky. Neříkám, že bych kupoval 1 000 litrů, ale nějaký kanystr bych naplnil. 

Když naberu 200 litrů a ceny by vyskočily o 5 Kč, ušetří se 1 000 Kč, to není zanedbatelná částka a stojí to za zvážení.

To myslis vazne ?

Odesláno

A vůbec nejlepší je, když ti při manipulaci trochu někam ukápne, to si na to, kolik si ušetřil, vzpomeneš při každém nasednutí ještě nejmíň dva roky, i když si tam dáš smrdlavej stromeček :D

Odesláno

Jak říkám, jsou to jenom úvahy. On možná vyhraje komfort v podobě strčit pistoli do hrdla a nepřelévat z kanystru. 

Odesláno

Milane obcas by si mel mene premejslet, jak muzes nad takovou koninou vubec uvazovat?? Kdyby to bylo 4-vice k nerikam nic ale 1000 kc je opravdu smesny. Kdyz nepujdes 10x na obed tak ten litr usetris taky....

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   2 registrovaní uživatelé

×
×
  • Vytvořit...