Lukaydo 407 Odesláno 9. únor 2015 Odesláno 9. únor 2015 dolu to nepujde už řikali ve zprávach že to pujde nahoru takže pumpaři toho hned využijou a pujde to po korunách bohužel Citovat
Péťa Odesláno 11. únor 2015 Odesláno 11. únor 2015 ONO opět zdražilo Aby se někdo nedivil... http://tank-ono.cz/cz/index.php?page=cenik Citovat
MilanF1 Odesláno 11. únor 2015 Odesláno 11. únor 2015 Tak to abych rychle natankoval u svého EuroOilu, nyní jsou na 28,70 Kč, než mi to opět zvednou ... Ale upřímně, rozdíl 50 haléřů neřeším, na nádrži to udělá 30 Kč ... když si jednou nedojdu na oběd, ušetřím mnohem více ... Citovat
radim.1008 Odesláno 11. únor 2015 Odesláno 11. únor 2015 V současném čísle SM je zajímavý rozhovor s majitelem ONA. Jak tvoří cenu, jakoú mají výtoč atd. Udává marži pouze 0,70,- a výtoč 41000l denně na svých 35 benzinkách. Citovat
morepower Odesláno 11. únor 2015 Odesláno 11. únor 2015 sorry, musím napsat, že dnes za 15,90Kč Citovat
MilanF1 Odesláno 12. únor 2015 Odesláno 12. únor 2015 10x zdraží o 50 haléřů a ... To už je něco jiného ... proto také zvažuji, zda si neudělám zásobu nafty při těchto cenách. Citovat
Medvěd Odesláno 12. únor 2015 Odesláno 12. únor 2015 Včera MEDOS někde před Varama za 29,50 a k tomu kafe grátis (ne, že bych si z toho sedl na řiť, ale potěšilo) Citovat
Medvěd Odesláno 12. únor 2015 Odesláno 12. únor 2015 To už je něco jiného ... proto také zvažuji, zda si neudělám zásobu nafty při těchto cenách. Pamatuju si, jak si v roce 1990 při první vlně razantního zdražení benzínu (p. ministr Dlouhý tehdy velice přesvědčivě v TV tvrdil, že žádné zdražení ropných produktů nehrozí, aby za 36 hodin byl benzín z 8 Kč rázem na 15 Kč) někteří doma plnili benzínem vany. Budeš je následovat? Citovat
oddie Odesláno 12. únor 2015 Autor Odesláno 12. únor 2015 Dneska už jsou na to vhodnější nádoby než vana, třeba 60 litrové soudky od oleje, nebo 1000 litrové plastové nádrže s klecí Akorát by musel mít kam to dát, v obýváku se to vyjímá poněkud blbě Citovat
MilanF1 Odesláno 12. únor 2015 Odesláno 12. únor 2015 Nějaké kanystry jsou a místo na ně taky. Neříkám, že bych kupoval 1 000 litrů, ale nějaký kanystr bych naplnil. Když naberu 200 litrů a ceny by vyskočily o 5 Kč, ušetří se 1 000 Kč, to není zanedbatelná částka a stojí to za zvážení. Citovat
agresssor Odesláno 12. únor 2015 Odesláno 12. únor 2015 Nějaké kanystry jsou a místo na ně taky. Neříkám, že bych kupoval 1 000 litrů, ale nějaký kanystr bych naplnil. Když naberu 200 litrů a ceny by vyskočily o 5 Kč, ušetří se 1 000 Kč, to není zanedbatelná částka a stojí to za zvážení. To myslis vazne ? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 12. únor 2015 Odesláno 12. únor 2015 1000 kč?? co to je oproti 5ti letům ježdění, ty seš cvok teda Citovat
oddie Odesláno 12. únor 2015 Autor Odesláno 12. únor 2015 A vůbec nejlepší je, když ti při manipulaci trochu někam ukápne, to si na to, kolik si ušetřil, vzpomeneš při každém nasednutí ještě nejmíň dva roky, i když si tam dáš smrdlavej stromeček Citovat
MilanF1 Odesláno 12. únor 2015 Odesláno 12. únor 2015 Jak říkám, jsou to jenom úvahy. On možná vyhraje komfort v podobě strčit pistoli do hrdla a nepřelévat z kanystru. Citovat
agresssor Odesláno 12. únor 2015 Odesláno 12. únor 2015 Milane obcas by si mel mene premejslet, jak muzes nad takovou koninou vubec uvazovat?? Kdyby to bylo 4-vice k nerikam nic ale 1000 kc je opravdu smesny. Kdyz nepujdes 10x na obed tak ten litr usetris taky.... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 12. únor 2015 Odesláno 12. únor 2015 Že jo, ja si taky myslim že je to konina, kvuli tomu si strkat pistoli do krku :D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.