Jump to content

Neanomálie

Recommended Posts

Vlákno pro anomálie tu máme, tak zakládám vlákno pro auta, který nezloběj :-)

Dnes jsem se vrátil z Chorvatska, tam i zpět cca 3000km bez nejmenšího problému.

Žádný hlášky, žádný chcípání, žádný škubání......:D

Vlákno pro anomálie tu máme, tak zakládám vlákno pro auta, který nezloběj :-)

Dnes jsem se vrátil z Chorvatska, tam i zpět cca 3000km bez nejmenšího problému.

Žádný hlášky, žádný chcípání, žádný škubání......:D

.,... a pak jsem se probudil a zjistil, že mám vlastně celou cestu před sebou

Taky jsem se vrátil z Chorvatska a pohoda. 406 nezlobila a opět ukázala své luxusní svezeníčko. Je pravda, že před cestou byl u mě Straki007 :super . Jinak před cestou jsem 406 připravil, ale spíše různé ,,drobnosti\", ať to bylo od Koblih69 a nebo Honza406 :super. Pouze jsem tankoval;):D . Jinak v Chorvatsku jsem se setkal s klubákem (po předchozí domluvě přes SZ), ale více v jiném příspěvku + fotky.

Bože psát sem každou cestu kdy jsem dojel bez závad,¨to by bylo na dlouho. No zkratka 50000km a v podstatě když nebudu počitat běžnej spotřebák, jako tyčky stabilizatoru, spojku (mam 170000) a brzdy tak jsem měl jedinnou zavadu a to byl krokovej motorek, jinak vše OK

Ale jinak pro ostatni, koukam že to je v sekci 807. Že by se ty autobusy jinak nějak kazili, či co?:D:D

[upravil dne 25/8/11 22:47 od Radek Hurvajz]

Taj aj ja si prihrejem trošku polievočku :D

807 mám od apríla - je to 2.0 HDI FAP 5/2007 a zatial bez problémov :papa

Žiadne hlášky, pípanie a pod. ako tu neraz čítam. (Teda v inom vlákne). A spotrebu mám ako je na obrázkoch - jedna je celková od kúpy a druhá po návrate z Chorvátska. Keď som čítal vlákno o spotrebe, myslel som že u môjho to bude asi anomália :P, alebo robím niekde chybu ?:mrk

celkova.JPG

chorvatsko%20.JPG