Šalda Odesláno 14. duben 2011 Odesláno 14. duben 2011 A já jsem teda čekal něco úplně jinýho:D:D Ale jinak dobrý Citovat
koblih69 Odesláno 14. duben 2011 Autor Odesláno 14. duben 2011 Spíš by mě zajímalo proč jsi tam koukal když jsi čekal jiný ochablý kozy ... i když každý máme rádi jiný holky Citovat
godzila.01 Odesláno 14. duben 2011 Odesláno 14. duben 2011 Už to tu bylo, nebo jsem to alespon viděl, ale je to dobrý ... koblih69 : Šalda má rád když si může \" kozy \" uplácat kde chce, vid Michale .... :D:D:D:D Citovat
marko306 Odesláno 14. duben 2011 Odesláno 14. duben 2011 jj,už to tu bolo, skoro som sa pošťal od smiechu. Greenpeace by im dalo :D:D Citovat
macik.83 Odesláno 15. duben 2011 Odesláno 15. duben 2011 A ja cekal nejakej zlepsovak Ale kozy dobry a nazor na Saldu taky, jsem si pekne prsknul ve 4 hod rano Citovat
vendelinek Odesláno 15. duben 2011 Odesláno 15. duben 2011 pěkný kozy,taky sem čekal něco jinýho,ale tydle kozy sou taky dobrý Citovat
MilanF1 Odesláno 15. duben 2011 Odesláno 15. duben 2011 To jo, kozy jsou dobrý, jenom nejsem zoolog, takže mi to do hlavy moc nejde Citovat
Šalda Odesláno 15. duben 2011 Odesláno 15. duben 2011 Já taky nejsem zoolog, ale kozy se mě líbí:aut Citovat
MilanF1 Odesláno 15. duben 2011 Odesláno 15. duben 2011 Pokud jsem dobře pochopil tvůj úvodní příspěvek, tak na ty tvoje kozy být zoologem nemusíš. Tam stačí běžné lidské smysly Citovat
Stifler Odesláno 15. duben 2011 Odesláno 15. duben 2011 To jo, kozy jsou dobrý, jenom nejsem zoolog, takže mi to do hlavy moc nejde Řekl bych, že tohle ty kozy děljaí jako obranný reflex před nějakým napadením nebo před nějakým podnětem, kterého se leknou, tak si \"lehnoua dělaj mrtvý\". Citovat
straki007 Odesláno 15. duben 2011 Odesláno 15. duben 2011 no tohle vlakno vidim na vic nez 15 stranek :D:D Citovat
dzavel Odesláno 15. duben 2011 Odesláno 15. duben 2011 To samé dělám po 10 pivech . Asi taky obranný reflex nebo co . Citovat
vendelinek Odesláno 15. duben 2011 Odesláno 15. duben 2011 Já taky nejsem zoolog, ale kozy se mě líbí:aut mě taky,ale rozebírat to nebudu:D Citovat
koblih69 Odesláno 15. duben 2011 Autor Odesláno 15. duben 2011 No kozy, kozy... no hlavně aby nebyly ochablý ne Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.