Guest minimaxa Odesláno 22. prosinec 2021 Odesláno 22. prosinec 2021 U nás už skoro dva týdny... A jestli mi na ty dárky někdo sáhne, tak ho kousnu!! Citovat
jirka307 Odesláno 22. prosinec 2021 Odesláno 22. prosinec 2021 U nás týden regius, Charlie 1, Milan+ a 2 další ohodnotil 5 Citovat
vendelinek Odesláno 22. prosinec 2021 Autor Odesláno 22. prosinec 2021 Mě už taky, zítra přijdou kuny za mnou tak budou koukat Citovat
sitler Odesláno 22. prosinec 2021 Odesláno 22. prosinec 2021 tvl, ja ho jeste ani nekoupil... spoleham na zitrek Charlie 1, Milan+ a Péťa ohodnotil 3 Citovat
PaKr Odesláno 23. prosinec 2021 Odesláno 23. prosinec 2021 Taky už máme doma kousek lesa a dokonce jsem oživil staré světýlka, co jsem dovezl od rodičů (jenom nevím, jestli se dají sehnat náhradní žárovky) Milan+, radim.1008 a jirka307 ohodnotil 3 Citovat
Guest minimaxa Odesláno 23. prosinec 2021 Odesláno 23. prosinec 2021 @PaKr dají, leckdy dokonce i LED, jen je potřeba sdělit při nákupu počet žárovek na řetězu, neboli vědět jejich napětí Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 23. prosinec 2021 Odesláno 23. prosinec 2021 taky sem s mamkou domluveny ze az budu mit cestu na moravu ze tam prohrabu stare vanocni ozdoby a nejaky ten stary svetelny retez co si pamatuju jsou tam sisky, muchomurky , lampicky, aladinovy lampy (takovy divnotvar zarovky) a klasicky svetelny retez z tech blikajicich zarovicek a pristi rok hodim retro jirka307 ohodnotil 1 Citovat
sitler Odesláno 23. prosinec 2021 Odesláno 23. prosinec 2021 No, tak konečně taky nazdobeno , letos poprvé ho nedonesl Ježíšek, ale bylo mu pomoženo. Medvěd, radim.1008 a Milan+ ohodnotil 3 Citovat
pavelu96 Odesláno 23. prosinec 2021 Odesláno 23. prosinec 2021 Taky postaveno a rozsvíceno (letos zdobila prvorozená ) Hezké a klidné Vánoce všem lidem dobré vůle Medvěd, radim.1008 a jirka307 ohodnotil 3 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 23. prosinec 2021 Odesláno 23. prosinec 2021 Milan+, radim.1008 a pavelu96 ohodnotil 3 Citovat
radim.1008 Odesláno 23. prosinec 2021 Odesláno 23. prosinec 2021 Už i u nás stojí. Nakonec se akorát vešel. pavelu96, Milan+, Pepito a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 23. prosinec 2021 Odesláno 23. prosinec 2021 ja dnes vezl zakaznikovi v taxiku stromecek od obchodaku - jako dostat 2 metrovy koste do auta nebyl problem - problem bude zitra az to auto budu vysavat jinac kde se daji sehnat tak ridke stromky ?? to je volne rostle z vlastni produkce ? (nechci zadny stromek hanit jsou hezke - ale asi bude rozdil smrcek/jedlicka/ kdo vi co ) manzelka uz 2 roky objednava pres internet s milionem fotek a vybere ten nejhezci - letos brala i pro teticku a za par korun doruceni v urceny den na adresu Citovat
radim.1008 Odesláno 24. prosinec 2021 Odesláno 24. prosinec 2021 @Havlicek.Lukas Smrček je z probírky z lesa. Většinou třeba chybí jedna větev. Tak ho vždycky tou vadou postavím do rohu. Jezdím pro stromek na hájovnu a měl jsem problém ho letos dostat do 5008. Citovat
Guest Scratch Odesláno 24. prosinec 2021 Odesláno 24. prosinec 2021 Letos jsem si nezajistil dodavku, tak jsem to holt hodil mezi hagusy a jel..... jeste ze jsem mel v kufru pavouka od @Klemoň co to placam, nam ho letos jeste nastesti prinesl a nazdobil Jezisek Citovat
Klemoň Odesláno 24. prosinec 2021 Odesláno 24. prosinec 2021 Co to plácáš - já žádné pavouky nemám . . . Jen Kůstku, Rózu a rybičky Vena garážmistr ohodnotil 1 Citovat
Guest Scratch Odesláno 24. prosinec 2021 Odesláno 24. prosinec 2021 No nemas, mam go v kufru ja Citovat
VojtouNerCZ Odesláno 24. prosinec 2021 Odesláno 24. prosinec 2021 A to já taky letos vzal řidší. Jedle. Citovat
jarokare Odesláno 17. prosinec 2022 Odesláno 17. prosinec 2022 Letos ještě nikdo nic ? Vánoce jsou za chvilku radim.1008, Pepito, pavelu96 a 5 další ohodnotil 8 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.